Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Salāti Viči Ensalada ar surimi nūj.,dārz.400g

    Salāti Viči Ensalada ar surimi nūj.,dārz.400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Salami desa Rimi auksti kūpināta 300g

    Salami desa Rimi auksti kūpināta 300g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Plauža mugura vītināta 100g

    Plauža mugura vītināta 100g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 26,50 €/kg

  • Sautēta aļņa gaļa RGK 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sautēta aļņa gaļa RGK 250g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,56 €/kg

  • Ikru smēriņš Zigmas ar lasi 160g

    Ikru smēriņš Zigmas ar lasi 160g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 20,56 €/kg

  • Ribiņas Rīgas Miesnieks melleņu mar.900g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ribiņas Rīgas Miesnieks melleņu mar.900g

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,77 €/kg

  • Cūkgaļas lāpstiņa ar speķi kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas lāpstiņa ar speķi kūpināta kg

    12.49 € par kg

    Cena par vienību: 12,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Siļķ.fil. eļ. Matje Kaija ar dillēm 150g/113g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķ.fil. eļ. Matje Kaija ar dillēm 150g/113g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,96 €/kg

  • Tītara kebaba gaļa De Lukss ar garšaug. 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara kebaba gaļa De Lukss ar garšaug. 250g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/kg

  • Siļķes fileja Zigmas sāl.,eļļā 240g/192g

    Siļķes fileja Zigmas sāl.,eļļā 240g/192g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

  • Aļņa gaļa kūpināta - vītināta, šķēlēs 60g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aļņa gaļa kūpināta - vītināta, šķēlēs 60g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 51,50 €/kg

  • Liellopu gaļa Meatful sautēta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļa Meatful sautēta 250g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/kg

  • Pīle SGK konservēta 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pīle SGK konservēta 240g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,38 €/kg

  • Liellopu gaļas šķiņķis SGK 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļas šķiņķis SGK 250g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/kg

  • Cūkgaļas karbonādes šašliks Armeenia Grill kg

    Cūkgaļas karbonādes šašliks Armeenia Grill kg

    12.99 € par kg

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.95 kg 0.95kg

  • Uzk. desiņas Rīgas Miesnieks sierīgais 120g

    Uzk. desiņas Rīgas Miesnieks sierīgais 120g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,58 €/kg

  • Siļķu fileja Dauparu Zuvis marinādē kg

    Siļķu fileja Dauparu Zuvis marinādē kg

    8.39 € par kg

    Cena par vienību: 8,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Vītināts kalmārs Fishka ar saldinātāju 20g

    Vītināts kalmārs Fishka ar saldinātāju 20g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 64,50 €/kg

  • Tuncis Rio Mare savā sulā 2x160g/108g
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio Mare savā sulā 2x160g/108g

    9.89 € par gab.

    Cena par vienību: 45,79 €/kg

  • Šķiņķis cūkgaļas Nākotne kūpināts fasēts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šķiņķis cūkgaļas Nākotne kūpināts fasēts kg

    8.59 € par kg
    Regulārā cena: 10,59 €

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Marin. siļķu gab. Skandināvu gaumē 500g/350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marin. siļķu gab. Skandināvu gaumē 500g/350g

    3.89 € par gab.
    Regulārā cena: 4,79 €

    Cena par vienību: 11,11 €/kg

  • Keto draudzīgās sardeles Marno 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Keto draudzīgās sardeles Marno 300g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,63 €/kg

  • Sarkanie pipari ar siera pildījumu  200g/150g
    Nesatur laktozi

    Sarkanie pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,45 €/kg

  • Pasta Salling Princip siers, desa 200g

    Pasta Salling Princip siers, desa 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Siļķes fil.gab.Zigmas mar.biešu mērcē 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg

    Siļķes fil.gab.Zigmas mar.biešu mērcē 200g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,95 €/kg

  • Kalmāra fileja Beer Club vītināta 46g

    Kalmāra fileja Beer Club vītināta 46g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 54,13 €/kg

  • Sālītas siļķu filejas eļļā Rimi 240g/192g

    Sālītas siļķu filejas eļļā Rimi 240g/192g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,93 €/kg

  • Siļķu fileja mājas gaumē 500g/325g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu fileja mājas gaumē 500g/325g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,74 €/kg

  • Brētliņu filejas Meitas buča eļļā 110g/90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brētliņu filejas Meitas buča eļļā 110g/90g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,44 €/kg

  • Vītināti sarkano kalmāra salmini 42g

    Vītināti sarkano kalmāra salmini 42g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 66,43 €/kg

  • Desiņas Rīgas Miesnieks kodiens asais 110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Rīgas Miesnieks kodiens asais 110g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 16,82 €/kg

  • Ketlaša kaviārs Rimi MSC 100g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Ketlaša kaviārs Rimi MSC 100g

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 139,90 €/kg

  • Tītara rulete Arvi vārīta 350g

    Tītara rulete Arvi vārīta 350g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Siļķu filejas salāti Kaija Ungāru gaumē 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu filejas salāti Kaija Ungāru gaumē 280g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,61 €/kg

  • Medus pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    Medus pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Desiņas Rimi ar čedaras siera pildīj.95g

    Desiņas Rimi ar čedaras siera pildīj.95g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 26,21 €/kg

  • Siļķu fileja Northland ar bietēm 240g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siļķu fileja Northland ar bietēm 240g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,88 €/kg

  • Girasoli Selection by Rimi ar lasi 250g

    Girasoli Selection by Rimi ar lasi 250g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,76 €/kg

  • Kotletes Salling ceptas 150g

    Kotletes Salling ceptas 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Tūristu brokastis SGK konservētas 230g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tūristu brokastis SGK konservētas 230g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,04 €/kg

Filtrs

Filtrs