Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cīsiņi Mini bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cīsiņi Mini bez apvalka 450g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,76 €/kg

  • Cīsiņi Bērnu augstākā lab. dab. apv. kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cīsiņi Bērnu augstākā lab. dab. apv. kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cīsiņi tītara gaļas vārīti 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi tītara gaļas vārīti 300g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Cīsiņi Rakveres 500g

    Cīsiņi Rakveres 500g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/kg

  • Sardeles Bērnu bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Bērnu bez apvalka 450g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 5,76 €/kg

  • Cāļa cīsiņi Rīgas Miesnieks 500g

    Cāļa cīsiņi Rīgas Miesnieks 500g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,58 €/kg

  • Cīsiņi De Lukss bērniem 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi De Lukss bērniem 300g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,39 €

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Desiņas Cepamās ar sieru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Cepamās ar sieru 400g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

  • Cāļa cīsiņi Ķekava Vist-zauriņi 250g

    Cāļa cīsiņi Ķekava Vist-zauriņi 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Cīsiņi Vīnes bez apvalka 520g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Vīnes bez apvalka 520g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,89 €

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

  • Cīsiņi doktora Rīgas miesnieks 900g

    Cīsiņi doktora Rīgas miesnieks 900g

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Cīsiņi Reāli 485g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Reāli 485g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,20 €/kg

  • Cīsiņi Forevers bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Forevers bez apvalka 450g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Sardeles Forevers kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Forevers kg

    4.89 € par kg

    Cena par vienību: 4,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.45 kg 0.45kg

  • Sardeles Lido cūkgaļas 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Lido cūkgaļas 420g

    5.59 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Cīsiņi ar tītara fileju 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi ar tītara fileju 300g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,97 €/kg

  • Desiņas Alkšņu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Alkšņu kg

    6.59 € par kg
    Regulārā cena: 7,59 €

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Grildesiņas Forevers ar sieru, bez apvalka kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grildesiņas Forevers ar sieru, bez apvalka kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Cīsiņi Rakveres 900g

    Cīsiņi Rakveres 900g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/kg

  • Desiņas Rīgas miesnieks Mārtiņa 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Rīgas miesnieks Mārtiņa 300g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Cīsiņi Bērniem vārīti, bez E 370g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Bērniem vārīti, bez E 370g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

  • Desiņas Rīgas miesnieks mednieku 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Rīgas miesnieks mednieku 300g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Sardeles De Lukss 450g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles De Lukss 450g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,64 €/kg

  • Sardeles Mini bez apvalka kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Mini bez apvalka kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Vistas gaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    Vistas gaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,28 €/kg

  • Desiņas Salamini bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Salamini bez apvalka 450g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Mednieku desiņas 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas 300g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,79 €

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Cīsiņi Mārupes vārīti 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Mārupes vārīti 300g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Desiņas cepamās mednieku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas cepamās mednieku 400g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Cīsiņi Rakveres 300g

    Cīsiņi Rakveres 300g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

  • Desiņas cepamās baltās ar sieru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas cepamās baltās ar sieru 400g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Desiņas Knakeri pusžāvētas 415g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Knakeri pusžāvētas 415g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,13 €/kg

  • Grildesiņas tītara gaļas 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Grildesiņas tītara gaļas 300g

    3.79 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 12,63 €/kg

  • Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,71 €/kg

  • Asinsdesas Tradicinālās 500g

    Asinsdesas Tradicinālās 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Tītara, cūkgaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    Tītara, cūkgaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,28 €/kg

  • Cepamdesiņas Rimi karsti kūpinātas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepamdesiņas Rimi karsti kūpinātas 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Tītara cīsiņi 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara cīsiņi 300g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Sardeles Rimi cūkgaļas 400g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Rimi cūkgaļas 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

Filtrs

Filtrs