Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Fileja tītara gaļas šķēlēs 105g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Fileja tītara gaļas šķēlēs 105g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,05 €/kg

  • Cāļa filejas rulete RM šķēlēs 100g

    Cāļa filejas rulete RM šķēlēs 100g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Desa Artesan Fuet Select. by Rimi Spān. 160g

    Desa Artesan Fuet Select. by Rimi Spān. 160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

  • Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,39 €

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

  • Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs karsti kūp. 100g
    2 un vairāk
    -34%
    1
    19 €
    1,79 €
    11,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs karsti kūp. 100g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,90 €/kg

  • Karbonāde Gurmānu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Gurmānu kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cūkas cauraudzis Mājas gaumē kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas cauraudzis Mājas gaumē kūpināts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,29 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cūkas šķiņķis Melnais Barons kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķis Melnais Barons kūpināts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,39 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cāļa rulete Filejas Ķekava k/k kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa rulete Filejas Ķekava k/k kg

    9.39 € par kg
    Regulārā cena: 10,79 €

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava tostmaižu 110g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    9,55 €/kg

    Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava tostmaižu 110g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,55 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vītināts, šķēl. 70g

    Šķiņķis Selection by Rimi vītināts, šķēl. 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Giross Nākotne 220g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Giross Nākotne 220g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,86 €/kg

  • Cūkgaļas lāpstiņa Forevers marin., kūpin. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas lāpstiņa Forevers marin., kūpin. kg

    7.97 € par kg

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Karbonāde jubilāra kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde jubilāra kg

    8.59 € par kg
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Cāļu rulete Ķekava svētku kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu rulete Ķekava svētku kg

    11.29 € par kg

    Cena par vienību: 11,29 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.55 kg 0.55kg

  • Tītara krūtiņas šķiņķis Arvi vārīts 90g

    Tītara krūtiņas šķiņķis Arvi vārīts 90g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,78 €/kg

  • Bekons Alkšņu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekons Alkšņu kg

    10.29 € par kg

    Cena par vienību: 10,29 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.45 kg 0.45kg

  • Karbonāde Nākotne karsti kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Nākotne karsti kūpināta kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,29 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Cūkg. bekons Rimi Smart k/k šķēlēs 200g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkg. bekons Rimi Smart k/k šķēlēs 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vītin., šķēl. 250g

    Šķiņķis Selection by Rimi vītin., šķēl. 250g

    9.09 € par gab.

    Cena par vienību: 36,36 €/kg

  • Karbonāde melnā kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde melnā kūpināta kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Bekons Nākotne kūpināts 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekons Nākotne kūpināts 300g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

  • Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava klasiskais 90g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    11,67 €/kg

    Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava klasiskais 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Salami Selection by Rimi Milano, šķēlēs 70g

    Salami Selection by Rimi Milano, šķēlēs 70g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde RM škēlēs 100g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    14,90 €/kg

    Cūkgaļas karbonāde RM škēlēs 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vārīts, šķēlēs 70g

    Šķiņķis Selection by Rimi vārīts, šķēlēs 70g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

  • Bekons Noo Gardēžu garšaugos 115g

    Bekons Noo Gardēžu garšaugos 115g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,30 €/kg

  • Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    14,21 €/kg

    Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,21 €/kg

  • Kūpināts marinēts šķiņķis fas.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūpināts marinēts šķiņķis fas.kg

    9.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,59 €

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Gaļa Nākotne Saimnieka kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļa Nākotne Saimnieka kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Vistu girosi karsti kūpināti kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistu girosi karsti kūpināti kg

    10.99 € par kg

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Karbonāde Zemnieka karsti kūp.šķēl. 105g

    Karbonāde Zemnieka karsti kūp.šķēl. 105g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,10 €/kg

  • Desa Selection by Rimi vītināta Spānija 80g

    Desa Selection by Rimi vītināta Spānija 80g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,38 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Nākotne Svētku 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Nākotne Svētku 100g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Vistas rullīši karsti kūpināti kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas rullīši karsti kūpināti kg

    7.69 € par kg

    Cena par vienību: 7,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Bekons Salling cūkas 2x150g

    Bekons Salling cūkas 2x150g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

  • Brokastu šķiņķis Noo vārīts 105 g

    Brokastu šķiņķis Noo vārīts 105 g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,95 €/kg

  • Bekons Rīgas miesnieks k/k šķēlēs 130g

    Bekons Rīgas miesnieks k/k šķēlēs 130g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 14,54 €/kg

  • Rulete KEK Svētku 450g
    4
    59 €
    10,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rulete KEK Svētku 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

Filtrs

Filtrs