Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cāļu mazās filejas RIMI 400g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu mazās filejas RIMI 400g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Atkauloti cāļu šķiņķi bez ādas Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Atkauloti cāļu šķiņķi bez ādas Rimi kg

    5.49 € par kg
    Regulārā cena: 6,47 €

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

  • Cāļu krūtiņas filejas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu krūtiņas filejas Rimi 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Cāļu stilbi Rimi 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu stilbi Rimi 500g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,24 €/kg

  • Cāļa krūtiņas mazā fileja kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa krūtiņas mazā fileja kg

    6.49 € par kg
    Regulārā cena: 7,86 €

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

  • Cūkgaļa gulašam Rimi 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļa gulašam Rimi 390g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,87 €/kg

  • Cūkas šķiņķis bez kaula kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķis bez kaula kg

    2.99 € par kg
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Cāļu krūtiņas filejas gabaliņi Rimi 400g
    Labākai dzīvei

    Cāļu krūtiņas filejas gabaliņi Rimi 400g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Cāļa škiņķi Ķekava bez ādas, atkauloti 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa škiņķi Ķekava bez ādas, atkauloti 500g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Cāļa stilbi Rimi bez locītavas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa stilbi Rimi bez locītavas 500g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Cūkgaļas ribiņas Rimi kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas ribiņas Rimi kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

  • Cāļu šķiņķi Rimi 500g

    Cāļu šķiņķi Rimi 500g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,30 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Rimi bez kaula šķēlēs 310g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Rimi bez kaula šķēlēs 310g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,71 €/kg

  • Cāļa stilbi Ķekava A kategorija fasēti kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa stilbi Ķekava A kategorija fasēti kg

    4.34 € par kg

    Cena par vienību: 4,34 €/kg

  • Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs, atdzesēta 720g

    Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs, atdzesēta 720g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 5,54 €/kg

  • Cāļa pusspārnu augšdaļas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārnu augšdaļas Rimi 500g

    2.30 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Cāļu stilbi bez locītavas A šķira kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu stilbi bez locītavas A šķira kg

    3.49 € par kg
    Regulārā cena: 4,16 €

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Cūkgaļas krūtiņa Rimi bez kaula šķēlēs 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas krūtiņa Rimi bez kaula šķēlēs 320g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 5,28 €/kg

  • Cūkgaļas fileja Rimi fasēta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas fileja Rimi fasēta kg

    7.15 € par kg

    Cena par vienību: 7,15 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cāļu stilbi bez locīt.Ķekava 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu stilbi bez locīt.Ķekava 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Cāļu pusspārni, augšdaļa, A šķira kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu pusspārni, augšdaļa, A šķira kg

    4.06 € par kg

    Cena par vienību: 4,06 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Cālis Ķekava A kategorijas atdzesēts fas. kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cālis Ķekava A kategorijas atdzesēts fas. kg

    4.25 € par kg

    Cena par vienību: 4,25 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.55 kg 1.55kg

  • Cāļu stilbi Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu stilbi Rimi kg

    3.69 € par kg

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Cāļa pusspārnu vidusdaļas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārnu vidusdaļas Rimi 500g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Cālis Rimi fasēts kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cālis Rimi fasēts kg

    3.32 € par kg

    Cena par vienību: 3,32 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.9 kg 1.9kg

  • Liellopa maltā gaļa Rimi 400g

    Liellopa maltā gaļa Rimi 400g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Cāļa šķiņķi ar muguru Rimi Smart 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa šķiņķi ar muguru Rimi Smart 500g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

  • Atkauloti cāļu stilbi Rimi bez ādas kg

    Atkauloti cāļu stilbi Rimi bez ādas kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Cāļa krūtiņas fileja Rimi ECO 260g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa krūtiņas fileja Rimi ECO 260g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,04 €/kg

  • Cūkgaļas kakla karb. Rimi b/k šķēl. 340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas kakla karb. Rimi b/k šķēl. 340g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,21 €/kg

  • Jauktā maltā gaļa Rimi 500g

    Jauktā maltā gaļa Rimi 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Tītara gaļa kotletēm, atdzesēta Rimi 500g

    Tītara gaļa kotletēm, atdzesēta Rimi 500g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/kg

  • Maltā cūkgaļa kg

    Maltā cūkgaļa kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Cūkas krūtiņa ar kaulu un ādu Rimi atdzes. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas krūtiņa ar kaulu un ādu Rimi atdzes. kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.3 kg 1.3kg

  • Tītara gabaliņi Gulašam Rimi 450g
    Labākai dzīvei

    Tītara gabaliņi Gulašam Rimi 450g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,87 €/kg

  • Cāļa kājas Rimi, atdzesētas kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa kājas Rimi, atdzesētas kg

    3.35 € par kg

    Cena par vienību: 3,35 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Tītara šķiņķis Rimi atkaulots bez ādas fas.kg
    Labākai dzīvei

    Tītara šķiņķis Rimi atkaulots bez ādas fas.kg

    7.39 € par kg
    Regulārā cena: 9,25 €

    Cena par vienību: 7,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Cūkgaļas ribas Rimi fasētas kg

    Cūkgaļas ribas Rimi fasētas kg

    6.79 € par kg

    Cena par vienību: 6,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.66 kg 0.66kg

  • Cāļa puse Rimi ECO fasēta kg
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa puse Rimi ECO fasēta kg

    11.09 € par kg

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.5 kg 1.5kg

  • Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira
    Labākai dzīvei

    Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

Svaiga, kvalitatīvi uzglabāta un piegādāta gaļa

Pie mums atradīsiet svaigas vistas un cāļu filejas, cūkgaļas kakla karbonādi, liellopu un daudzus citus gaļas piedāvājumus. Atkaulotus cāļu šķiņķus un citus svaigas gaļas produktus Rimi e-veikalā. Iepērcies internetā, pasūti un saņem savus iecienītos pārtikas produktus ar piegādi Rīgā, Jūrmalā un citur pierīgā, vai tuvākajā Rimi Drive.

Filtrs

Filtrs