Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Zaļā tēja Možums lielo lapu 100g

    Zaļā tēja Možums lielo lapu 100g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 28,50 €/kg

  • Tako laiviņas Santa Maria 135g
    3
    32 €
    24,59 €/kg

    Tako laiviņas Santa Maria 135g

    4.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Makaroni La Molisana Mafalda 500g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni La Molisana Mafalda 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Granola Herkuless ar riekstiem un medu 350g

    Granola Herkuless ar riekstiem un medu 350g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Zemesriekstu krēms Rimi Smart krēmīgais 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zemesriekstu krēms Rimi Smart krēmīgais 350g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,54 €/kg

  • Auzu riņķīši Graci ar aveņu garšu BIO 300g
    3
    29 €
    10,97 €/kg
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu riņķīši Graci ar aveņu garšu BIO 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Miltu maisījums Dobele mājas kēkss 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu maisījums Dobele mājas kēkss 450g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,42 €/kg

  • Maltā kafija Illy vid. grauzd., filtr. 250g

    Maltā kafija Illy vid. grauzd., filtr. 250g

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 55,96 €/kg

  • Džems Rimi aveņu 450g

    Džems Rimi aveņu 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Kafijas kaps. Starbucks House Blend 12x8,5g

    Kafijas kaps. Starbucks House Blend 12x8,5g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,58 €/gab.

  • Džems Bonne Maman vīģu 370g

    Džems Bonne Maman vīģu 370g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,41 €/kg

  • Šķīstošā kafija Selection by Rimi Brazil 100g

    Šķīstošā kafija Selection by Rimi Brazil 100g

    7.79 € par gab.

    Cena par vienību: 77,90 €/kg

  • Melnā tēja Mabroc Ceylon Orange Pekoe 200g

    Melnā tēja Mabroc Ceylon Orange Pekoe 200g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,95 €/kg

  • Zāļu tēja Apsara kumelītes 20x1g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zāļu tēja Apsara kumelītes 20x1g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 174,50 €/kg

  • Sausās brokastis Cini minis 645g
    4
    39 €
    6,81 €/kg

    Sausās brokastis Cini minis 645g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,29 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Mērce Rundāle ceptu ķiploku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Rundāle ceptu ķiploku 400g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 4,12 €/kg

  • Mērce Rundāle Cēzara 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Rundāle Cēzara 360g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,75 €/kg

  • Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Bezgl.pasta Salling fusilli, biešu,lēcu 250g
    Nesatur lipekli

    Bezgl.pasta Salling fusilli, biešu,lēcu 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Ek. kons. aunazirņi Salling Eko 400g/240g
    Ekoloģisks

    Ek. kons. aunazirņi Salling Eko 400g/240g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 5,21 €/kg

  • Kons. bietes Rimi ābolu sulā 480g/295g

    Kons. bietes Rimi ābolu sulā 480g/295g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/kg

  • Konserv. zirnīši Globus sald.smalk. 400g/280g
    1
    65 €
    5,89 €/kg

    Konserv. zirnīši Globus sald.smalk. 400g/280g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Marinēti gurķi Spilva asie 6-9cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Spilva asie 6-9cm 670g/370g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,51 €/kg

  • Augļu tēja Loyd kazeņu un melleņu 20x2g

    Augļu tēja Loyd kazeņu un melleņu 20x2g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 74,75 €/kg

  • Zaļās olīvas Selection ar papriku 345g/200g

    Zaļās olīvas Selection ar papriku 345g/200g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 13,25 €/kg

  • Melnā tēja Basilur Leaf of Ceylon Uva 100g

    Melnā tēja Basilur Leaf of Ceylon Uva 100g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 44,90 €/kg

  • Ananasu gabaliņi Blik sīrupā 565g/340g

    Ananasu gabaliņi Blik sīrupā 565g/340g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 7,21 €/kg

  • Melnās olīvas Figaro bez kauliņiem 340g/160g

    Melnās olīvas Figaro bez kauliņiem 340g/160g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 15,94 €/kg

  • Brokastu pārslas Nestle Lion Wildcrush 360g

    Brokastu pārslas Nestle Lion Wildcrush 360g

    5.15 € par gab.

    Cena par vienību: 14,31 €/kg

  • Pārslas Herkuless ar sēklām 500g
    1
    35 €
    2,70 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless ar sēklām 500g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Makar.Italpasta Nr.134 Fusilli ātr. pag. 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makar.Italpasta Nr.134 Fusilli ātr. pag. 500g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 4,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Rapšu eļļa Floriol pirmā spieduma 1l
    2
    39 €
    2,39 €/l

    Rapšu eļļa Floriol pirmā spieduma 1l

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 4,85 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,85 €

  • Mērce Santa Maria tako maigā 230g
    2
    99 €
    13,00 €/kg
    Labākai dzīvei

    Mērce Santa Maria tako maigā 230g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,27 €

  • Garšviela Santa Maria gulašam 40g

    Garšviela Santa Maria gulašam 40g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 26,25 €/kg

  • Marināde Santa Maria BBQ terijaki 75g

    Marināde Santa Maria BBQ terijaki 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

  • Buljons Maggi dārzeņu BIO 80g
    Ekoloģisks

    Buljons Maggi dārzeņu BIO 80g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 36,13 €/kg

  • Vistas zupa Maggi ar makaroniem 12g
    0
    48 €
    40,00 €/kg

    Vistas zupa Maggi ar makaroniem 12g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 57,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 10,21 €/kg

  • Nūdeles Knorr ar siera mērci 55g
    1
    42 €
    25,82 €/kg

    Nūdeles Knorr ar siera mērci 55g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 39,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

Filtrs

Filtrs