Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Garšvielu mais. Vegeta Natur kartupeļiem 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garšvielu mais. Vegeta Natur kartupeļiem 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Proteīna batoniņš The Beginnings kakao 40g
    1
    59 €
    39,75 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Proteīna batoniņš The Beginnings kakao 40g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 44,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Garšviela Kucharek 200g

    Garšviela Kucharek 200g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/kg

  • Kartupeļu garšviela Rimi Smart 25g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļu garšviela Rimi Smart 25g

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Olu pasta Rimi Planet Tagliatelle 500g

    Olu pasta Rimi Planet Tagliatelle 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 12,20 €/kg

  • Ekoloģiskas zaļās lēcas Salling Eko 400g
    Ekoloģisks

    Ekoloģiskas zaļās lēcas Salling Eko 400g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,72 €/kg

  • Liellopa buljons Foodstudio 750ml
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Liellopa buljons Foodstudio 750ml

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/l

  • Salāti Spilva mednieku 530g

    Salāti Spilva mednieku 530g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

  • Melnā tēja Apsara Earl Grey 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Melnā tēja Apsara Earl Grey 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Ievārījums Pūre meža ogu 900g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ievārījums Pūre meža ogu 900g

    8.45 € par gab.

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

  • Ievārījums Pūre melleņu 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ievārījums Pūre melleņu 420g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,07 €/kg

  • Melnā tēja Ahmad tea classic 100g

    Melnā tēja Ahmad tea classic 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Paprika Spilva grilēta 670g/400g

    Paprika Spilva grilēta 670g/400g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,22 €/kg

  • Bruschetta Selection ar sīpoliem, šķiņķi 130g

    Bruschetta Selection ar sīpoliem, šķiņķi 130g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,85 €/kg

  • Maltā kafija Lavazza espresso 250g
    6
    15 €
    24,60 €/kg

    Maltā kafija Lavazza espresso 250g

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 46,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 11,59 €

  • Baravikas marinētas Rimi 280g/120g

    Baravikas marinētas Rimi 280g/120g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,42 €/kg

  • Marinēti pipari Spilva peperoni asie 330g/150

    Marinēti pipari Spilva peperoni asie 330g/150

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,93 €/kg

  • Persilāde Santa Maria 48g
    1
    32 €
    27,50 €/kg

    Persilāde Santa Maria 48g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,32 €

  • Sojas mērce Kikkoman par 43% mazāk sāls 150ml

    Sojas mērce Kikkoman par 43% mazāk sāls 150ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,27 €/l

  • Buljons Maggi vistas gaļas BIO 80g
    Ekoloģisks

    Buljons Maggi vistas gaļas BIO 80g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 36,13 €/kg

  • Kečups Hellman's vieglais 477g
    2
    79 €
    5,69 €/kg

    Kečups Hellman's vieglais 477g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Kokosr. piens Santa Maria krēmveida 250ml
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi

    Kokosr. piens Santa Maria krēmveida 250ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/l

  • Brokastu pārslas Nestle Corn Flakes  375g
    Nesatur lipekli Nesatur pienu

    Brokastu pārslas Nestle Corn Flakes 375g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,37 €/kg

  • Cep. Frank&Oli ar kokosr., Indijas rieks. 50g
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli

    Cep. Frank&Oli ar kokosr., Indijas rieks. 50g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 21,80 €/kg

  • Ābolu biezenis Spilva Orģinālais 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva Orģinālais 300g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 6,17 €/kg

  • Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Alphabet 250g
    Ekoloģisks

    Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Alphabet 250g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Liellopu gaļas buljons Gallina Blanca 8x10g

    Liellopu gaļas buljons Gallina Blanca 8x10g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Kakao kapsulas Nescafe Nesquik 16x16g
    5
    99 €
    0,37 €/gab.

    Kakao kapsulas Nescafe Nesquik 16x16g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,54 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Kafijas pupiņas Paulig arabica espresso 1kg

    Kafijas pupiņas Paulig arabica espresso 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

  • Kaperi Figaro 240g/120g

    Kaperi Figaro 240g/120g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 29,92 €/kg

  • Ananasu šķēlītes Blik sīrupā 850g/430g

    Ananasu šķēlītes Blik sīrupā 850g/430g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,05 €/kg

  • Auzu biezputra Rimi ar ābolu, karameļu g. 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Rimi ar ābolu, karameļu g. 55g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,18 €/kg

  • Ievārījums Pūre lāceņu 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ievārījums Pūre lāceņu 420g

    14.89 € par gab.

    Cena par vienību: 35,45 €/kg

  • Augļu tēja Možums melisa, vilkābele 20x1,5g
    0
    99 €
    33,00 €/kg

    Augļu tēja Možums melisa, vilkābele 20x1,5g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Galetes Dr. Nature griķu 110g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Galetes Dr. Nature griķu 110g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,45 €/kg

  • Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 35g

    Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 35g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 39,71 €/kg

  • Tomātu mērce Rundāle bez E vielām 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Rundāle bez E vielām 400g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 4,62 €/kg

  • Mērce Spilva salātiem 385g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva salātiem 385g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 5,58 €/kg

  • Mērce Hellmanns Chunky burger 250ml

    Mērce Hellmanns Chunky burger 250ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/l

Filtrs

Filtrs