Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Karijs Rimi 25g

    Karijs Rimi 25g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 30,00 €/kg

  • Sezama sēklas melnās Zelta Rieksts 150g
    Labākai dzīvei

    Sezama sēklas melnās Zelta Rieksts 150g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 13,93 €/kg

  • Pokija mērce Kikkoman 250ml

    Pokija mērce Kikkoman 250ml

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 25,96 €/l

  • Krējuma mērce Spilva ar sīpoliem 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krējuma mērce Spilva ar sīpoliem 390g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,28 €/kg

  • Sausās brokastis Draugu Crispy Cookies 225g
    1
    59 €
    7,07 €/kg

    Sausās brokastis Draugu Crispy Cookies 225g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,84 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Olu nūdeles Alb Gold ar spinātiem 500g
    4
    59 €
    9,18 €/kg

    Olu nūdeles Alb Gold ar spinātiem 500g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Kapuč. dz. Mokate Gold ar riekstu garšu 12,5g

    Kapuč. dz. Mokate Gold ar riekstu garšu 12,5g

    0.23 € par gab.

    Cena par vienību: 17,69 €/kg

  • Mērce Oak'a Bbq Asā 270g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Oak'a Bbq Asā 270g

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 13,15 €/kg

  • Melnā tēja Rimi Smart 80g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Melnā tēja Rimi Smart 80g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 11,88 €/kg

  • Pesto Selection by Rimi kūp. laša, diļļu 185g

    Pesto Selection by Rimi kūp. laša, diļļu 185g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,16 €/kg

  • Ātri pagatav. nūdeles ar Kimchi garšu 85g

    Ātri pagatav. nūdeles ar Kimchi garšu 85g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 26,47 €/kg

  • Ātri pag.nūd.Glads vistas Teriyaki garšas 95g
    2
    59 €
    27,26 €/kg

    Ātri pag.nūd.Glads vistas Teriyaki garšas 95g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Krēms Lotus Biscoff karamelizētu cepumu 400g
    5
    39 €
    13,47 €/kg

    Krēms Lotus Biscoff karamelizētu cepumu 400g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Saldinātājs Huxol šķidrais 200ml

    Saldinātājs Huxol šķidrais 200ml

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/l

  • Griķi Rimi tvaicēti 4x100g

    Griķi Rimi tvaicēti 4x100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Sviesta konf. Diablo ar šokolādes pild. 75g

    Sviesta konf. Diablo ar šokolādes pild. 75g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,53 €/kg

  • Risotto Salling siers, šampinjonu mērce 70g

    Risotto Salling siers, šampinjonu mērce 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Bezg.auzu cep.Salling mand.mil.,lins.EKO 140g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks

    Bezg.auzu cep.Salling mand.mil.,lins.EKO 140g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 26,36 €/kg

  • Bezglut.pasta Salling fusilli, aunazirņu 250g
    Nesatur lipekli

    Bezglut.pasta Salling fusilli, aunazirņu 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Ekoloģiski griķu milti Salling Eko 400g
    Ekoloģisks

    Ekoloģiski griķu milti Salling Eko 400g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,22 €/kg

  • Bezgl.lazanj.plāks.Salling Glutenfri EKO 250g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks

    Bezgl.lazanj.plāks.Salling Glutenfri EKO 250g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/kg

  • Melnie graudu pipari Spilva 18g
    1
    11 €
    61,67 €/kg

    Melnie graudu pipari Spilva 18g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 88,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Frikadeļu zupa Rimi 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Frikadeļu zupa Rimi 480g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,23 €/kg

  • Bambusa dzinumi Salling sālījumā 230g/140g

    Bambusa dzinumi Salling sālījumā 230g/140g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,50 €/kg

  • Marinētas skābenes Rimi Smart 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Marinētas skābenes Rimi Smart 350g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,11 €/kg

  • Zaļās olīvas Salling ar ķipl., sāl. 290g/180g

    Zaļās olīvas Salling ar ķipl., sāl. 290g/180g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,28 €/kg

  • Ķiploku kebaba mērce Rimi 320g

    Ķiploku kebaba mērce Rimi 320g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,34 €/kg

  • Melnā tēja Možums citronu aromatizētā 30g
    0
    69 €
    23,00 €/kg

    Melnā tēja Možums citronu aromatizētā 30g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 29,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Šķīstošā kafija Nescafe Cappucino Irish 8x14g

    Šķīstošā kafija Nescafe Cappucino Irish 8x14g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,70 €/kg

  • Dateļu batoniņš Rimi ar kokosriekstiem 30g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Dateļu batoniņš Rimi ar kokosriekstiem 30g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

  • Ekoloģisks tomātu kečups Salling Eko 430g
    Ekoloģisks

    Ekoloģisks tomātu kečups Salling Eko 430g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,28 €/kg

  • Bezgl.auzu p.Rimi ar zemenēm un čia sēkl. 55g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Bezgl.auzu p.Rimi ar zemenēm un čia sēkl. 55g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 23,45 €/kg

  • Krēms Kiddy Duo šoko., lazdu riekstu gar.700g
    5
    39 €
    7,70 €/kg

    Krēms Kiddy Duo šoko., lazdu riekstu gar.700g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Cepumi Gullon Pastas bez glutēna 200g
    2
    49 €
    12,45 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Cepumi Gullon Pastas bez glutēna 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kečups Pūre tomātu klasiskais 500g

    Kečups Pūre tomātu klasiskais 500g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,78 €/kg

  • Eļļa Borges vīnogu kauliņu 500ml

    Eļļa Borges vīnogu kauliņu 500ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,38 €/l

  • Garšviela Santa Maria zivīm ar dillēm 25g

    Garšviela Santa Maria zivīm ar dillēm 25g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 42,00 €/kg

  • Sojas šķēlītes 120g
    Piemērots vegāniem Labākai dzīvei

    Sojas šķēlītes 120g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 20,75 €/kg

  • Medus Kalna Smīdes meža ziedu BIO 450g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Medus Kalna Smīdes meža ziedu BIO 450g

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

  • Glazūra Dr.Oetker melnās šokolādes 100g

    Glazūra Dr.Oetker melnās šokolādes 100g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/kg

Filtrs

Filtrs