Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Mērce Spilva sinepju-medus 375g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva sinepju-medus 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

  • Nūdeles Nongshim Chapagetti Neasas 140g

    Nūdeles Nongshim Chapagetti Neasas 140g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 16,36 €/kg

  • Mērce Santa Maria laima un halapenjo 242g

    Mērce Santa Maria laima un halapenjo 242g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 17,56 €/kg

  • Marinētu dārzeņu maisījums Nizhyn 450g/270g
    2
    99 €
    11,07 €/kg

    Marinētu dārzeņu maisījums Nizhyn 450g/270g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 14,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Griķu ēdiens Activus ar sēn.,burkān. BIO 250g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Griķu ēdiens Activus ar sēn.,burkān. BIO 250g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

  • Mērce Santa Maria Korma 360g

    Mērce Santa Maria Korma 360g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

  • Griķu galetes Ustukiu Malunas 100g

    Griķu galetes Ustukiu Malunas 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Piena šokolādes pogas Diablo ar saldin. 40g

    Piena šokolādes pogas Diablo ar saldin. 40g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 42,25 €/kg

  • Elektrol. tab. Maxi Nutrition zaļo āb. g. 40g

    Elektrol. tab. Maxi Nutrition zaļo āb. g. 40g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 82,25 €/kg

  • Zaļās olīvas El Faro ar citronu 370ml/150g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar citronu 370ml/150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Bezglu.pasta Salling Glutenfri zaļo zirn.250g
    Nesatur lipekli

    Bezglu.pasta Salling Glutenfri zaļo zirn.250g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,16 €/kg

  • Augļu muslis Budget 750g

    Augļu muslis Budget 750g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,92 €/kg

  • Kafijas kapsul. Starbucks Nespresso Choco 51g

    Kafijas kapsul. Starbucks Nespresso Choco 51g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,60 €/gab.

  • Ātri pag. nūd. Maggi ar Bami Goreng g. 185g

    Ātri pag. nūd. Maggi ar Bami Goreng g. 185g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 12,70 €/kg

  • Pasta Gigli Tricolor ar tomāt., spināt. 500g

    Pasta Gigli Tricolor ar tomāt., spināt. 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Cepumi Bogutti kokosrieksta bez cukura 135g

    Cepumi Bogutti kokosrieksta bez cukura 135g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 17,70 €/kg

  • Sausais sojas pulveris 350g

    Sausais sojas pulveris 350g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,26 €/kg

  • Terijaki mērce Blue Dragon 120g

    Terijaki mērce Blue Dragon 120g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 18,25 €/kg

  • Garšviela Santa Maria salātiem ar garš. 30g

    Garšviela Santa Maria salātiem ar garš. 30g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 35,00 €/kg

  • Želatīns Santa Maria pārtikā lietojams 25g

    Želatīns Santa Maria pārtikā lietojams 25g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 50,00 €/kg

  • Melnie pipari Santa Maria dzirnaviņās 70g

    Melnie pipari Santa Maria dzirnaviņās 70g

    5.95 € par gab.

    Cena par vienību: 85,00 €/kg

  • Burbona vaniļas cukurs Kotanyi 15g

    Burbona vaniļas cukurs Kotanyi 15g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 96,67 €/kg

  • Mārrutki Spilva ar saldo krējumu 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva ar saldo krējumu 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Mārrutki Spilva mājas gaumē 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva mājas gaumē 140g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 13,93 €/kg

  • Ķiploku mērce Kikkoman Teriyaki 250ml

    Ķiploku mērce Kikkoman Teriyaki 250ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,96 €/l

  • Dārza garšaugu maisījums Santa Maria 29g
    0
    97 €
    33,45 €/kg

    Dārza garšaugu maisījums Santa Maria 29g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 54,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 320g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 320g

    2.40 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

  • Krēms Rimi Aceto Balsamico trifeļu 250ml

    Krēms Rimi Aceto Balsamico trifeļu 250ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/l

  • Olīveļļa Borges Extra Virgin 250ml
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Borges Extra Virgin 250ml

    7.15 € par gab.

    Cena par vienību: 28,60 €/l

  • Sojas mērce Pearl River Bridge gaišā 500ml

    Sojas mērce Pearl River Bridge gaišā 500ml

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,38 €/l

  • Skābu kāpostu zupa ar cūkgaļu Rimi 440g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābu kāpostu zupa ar cūkgaļu Rimi 440g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,57 €/kg

  • Ātri pag.nūd.Maggi pikantās vist.gaļ.g.59,2g

    Ātri pag.nūd.Maggi pikantās vist.gaļ.g.59,2g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 15,08 €/kg

  • Sojas pupiņu pasta Shinjyo Miso gaišā 500g
    5
    79 €
    11,58 €/kg

    Sojas pupiņu pasta Shinjyo Miso gaišā 500g

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Ristretto 10x5,2g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    39 €
    2,99 €
    0,24 €/gab.

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Ristretto 10x5,2g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Sinepju pulveris Twins 30g
    Labākai dzīvei

    Sinepju pulveris Twins 30g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Cepumi Balviten ar dzērvenēm bez glutēna 130g
    2 un vairāk
    -43%
    1
    69 €
    2,95 €
    13,00 €/kg
    Nesatur lipekli

    Cepumi Balviten ar dzērvenēm bez glutēna 130g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 22,69 €/kg

  • Kafijas kap. Lavazza Espresso Lungo 10 gab.

    Kafijas kap. Lavazza Espresso Lungo 10 gab.

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

  • Melnā tēja Twinings English Breakfast 25x2g

    Melnā tēja Twinings English Breakfast 25x2g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 119,80 €/kg

  • Tako groziņi Santa Maria mini 86g

    Tako groziņi Santa Maria mini 86g

    3.65 € par gab.

    Cena par vienību: 42,44 €/kg

  • Melnie pipari Rimi veseli 22g

    Melnie pipari Rimi veseli 22g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 54,09 €/kg

Filtrs

Filtrs