Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Kakao Van Extra 75g

    Kakao Van Extra 75g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,87 €/kg

  • Kakao pulveris Salling EKO 125g
    Ekoloģisks

    Kakao pulveris Salling EKO 125g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 29,52 €/kg

  • Šķīstošs kakao dzēriena pulveris Brumi 300g
    Jaunums

    Šķīstošs kakao dzēriena pulveris Brumi 300g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 300g

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 300g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,63 €/kg

  • Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar cepumu ga. 27g
    Jaunums

    Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar cepumu ga. 27g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 44,07 €/kg

  • Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar aveņu ga. 27g
    Jaunums

    Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar aveņu ga. 27g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 44,07 €/kg

  • Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar banānu ga. 27g
    Jaunums

    Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar banānu ga. 27g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 44,07 €/kg

  • Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 600g
    5
    99 €
    9,98 €/kg

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 600g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 150g

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 150g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,93 €/kg

  • Dzēriens Nesquik Pouch ar zemeņu garšu 350g

    Dzēriens Nesquik Pouch ar zemeņu garšu 350g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,26 €/kg

  • Dzēriens Nesquik Banana Pouch 350g

    Dzēriens Nesquik Banana Pouch 350g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs