Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Vienmēr saņemsi produktu ar labiem derīguma termiņiem
  • Sēklu tostermaize bagātīgā 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sēklu tostermaize bagātīgā 450g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 2,56 €/kg

  • Kefīra maize Lielmaize 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kefīra maize Lielmaize 500g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    1.30 € par gab.

    Cena par vienību: 2,17 €/kg

  • Rudzu maize Ķelmēni 1/2 sagriezta 460g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rudzu maize Ķelmēni 1/2 sagriezta 460g

    1.81 € par gab.

    Cena par vienību: 3,93 €/kg

  • Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,71 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Tostermaize Latvijas Tost Maize 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Latvijas Tost Maize 500g

    1.56 € par gab.

    Cena par vienību: 3,12 €/kg

  • Saldskābmaize Fazer ierauga 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldskābmaize Fazer ierauga 500g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,24 €/kg

  • Baltmaize Fazer kefīra 350g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Fazer kefīra 350g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

  • Maize Gardā mellā ar saulespuķu sēklām 280g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Gardā mellā ar saulespuķu sēklām 280g

    1.53 € par gab.

    Cena par vienību: 5,46 €/kg

  • Čia maize Lielmaize 300g
    0
    99 €
    3,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čia maize Lielmaize 300g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,17 €/kg

  • Saldskābā pilngraudu maize Lielmaize 600g
    1
    19 €
    1,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābā pilngraudu maize Lielmaize 600g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/kg

  • Ciabatta Latvijas Maiznieks tumšā 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ciabatta Latvijas Maiznieks tumšā 250g

    1.38 € par gab.

    Cena par vienību: 5,52 €/kg

  • Tostermaize RIMI pilngraudu 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tostermaize RIMI pilngraudu 500g

    0.82 € par gab.

    Cena par vienību: 1,64 €/kg

  • Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 1,86 €/kg

  • Maize franču ar ķiploku pildījumu 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize franču ar ķiploku pildījumu 160g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 5,75 €/kg

  • Rudzu formas maize Rimi Beķera 600g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rudzu formas maize Rimi Beķera 600g

    0.68 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/kg

  • Baltmaize Kungu sagriezta 400g

    Baltmaize Kungu sagriezta 400g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 3,62 €/kg

  • Tosterm. Latvijas Tost Maize 100% rudzu 390g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tosterm. Latvijas Tost Maize 100% rudzu 390g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Tumšā sēklu maize Pļavas vizbulīte 300g

    Tumšā sēklu maize Pļavas vizbulīte 300g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,63 €/kg

  • Rudzu maize Īstenā bez rauga 730g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Īstenā bez rauga 730g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 2,26 €/kg

  • Rudzu maize Rikas 6 gab. 330g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Rudzu maize Rikas 6 gab. 330g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 3,79 €/kg

  • Rīvmaize Rimi 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rīvmaize Rimi 400g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Saldskābmaize Latviskā sēklām/graudiem 300g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Saldskābmaize Latviskā sēklām/graudiem 300g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,97 €/kg

  • Tostermaize Rimi Beķera, sagriezta 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Rimi Beķera, sagriezta 500g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

  • Kviešu tostermaize Lielmaize 600g
    1
    19 €
    1,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kviešu tostermaize Lielmaize 600g

    1.46 € par gab.

    Cena par vienību: 2,43 €/kg

  • Baltmaize Zemnieku sagriezta 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Zemnieku sagriezta 500g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,78 €/kg

  • Tosterm. Latvijas Tost Maize kraukšķīgā 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tosterm. Latvijas Tost Maize kraukšķīgā 500g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

  • Rudzu maize Ķelmēni sagriezta 1kg
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Ķelmēni sagriezta 1kg

    3.23 € par gab.

    Cena par vienību: 3,23 €/kg

  • Maize Grieķu jogurta 300g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Grieķu jogurta 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,34 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Maize melnā Latvijas graudu ar sēk. 340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize melnā Latvijas graudu ar sēk. 340g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 3,21 €/kg

  • Kviešu kliju maize Rimi Beķera 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kviešu kliju maize Rimi Beķera 300g

    0.40 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/kg

  • Tostermaize Toste sendviču sēklu 470g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Toste sendviču sēklu 470g

    1.55 € par gab.
    Regulārā cena: 1,85 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Baltmaize Rimi Beķera 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Rimi Beķera 300g

    0.31 € par gab.

    Cena par vienību: 1,03 €/kg

  • Maize kliju Latvijas graudu 300g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Maize kliju Latvijas graudu 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Mākoņmaize Druva XXL 500g + 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mākoņmaize Druva XXL 500g + 200g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,53 €

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

  • Tostermaize Fazer Gardā mini 240g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Fazer Gardā mini 240g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 3,83 €/kg

  • Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 250g

    1.16 € par gab.

    Cena par vienību: 4,64 €/kg

  • Baltmaize Lāči īstā sagriezta 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Lāči īstā sagriezta 400g

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 3,62 €/kg

  • Rudzu rikas ar diedzētiem graudiem 240g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Labākai dzīvei Piemērots veģetāriešiem

    Rudzu rikas ar diedzētiem graudiem 240g

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 6,04 €/kg

  • Baltmaize Lāči īstā sagriezta 190g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Lāči īstā sagriezta 190g

    1.01 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

Filtrs

Filtrs