Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Aerosols pret insektiem Supercobra 400ml

    Aerosols pret insektiem Supercobra 400ml

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 8,87 €/l

  • Aerosols pret insektiem Supercobra 400ml

    Aerosols pret insektiem Supercobra 400ml

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/l

  • Lamatas Prusakiem Lenta Bros 1gb

    Lamatas Prusakiem Lenta Bros 1gb

    1.37 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,37 €/gab.

  • Bros mušu pletne

    Bros mušu pletne

    0.61 € par gab.
    Regulārā cena: 0,89 €

    Cena par vienību: 0,61 €/gab.

  • Bros līdzeklis pret pārtikas kodēm 2gab.

    Bros līdzeklis pret pārtikas kodēm 2gab.

    5.15 € par gab.

    Cena par vienību: 143,06 €/kg

  • Bros Lavanda līdzek.pret kodēm

    Bros Lavanda līdzek.pret kodēm

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

  • Mušu pletne Aeroxon

    Mušu pletne Aeroxon

    0.68 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 0,68 €/gab.

  • Aerosols Pret Odiem Un Ērcēm Bros 90ml

    Aerosols Pret Odiem Un Ērcēm Bros 90ml

    3.55 € par gab.
    Regulārā cena: 5,15 €

    Cena par vienību: 39,44 €/l

  • Bros ielīk. priekš elektr.ierīc.20gb

    Bros ielīk. priekš elektr.ierīc.20gb

    2.89 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 0,14 €/gab.

  • Līdz.pr.odiem,ērc MAGA PRO Deet30% 150ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdz.pr.odiem,ērc MAGA PRO Deet30% 150ml

    4.82 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 32,13 €/l

  • Gēls pēc kukaiņu kodumiem Bros 50ml

    Gēls pēc kukaiņu kodumiem Bros 50ml

    3.10 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 3,10 €/gab.

  • Putekļu slotiņa Salling 65cm

    Putekļu slotiņa Salling 65cm

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

  • Uzlīme Aeroxon pret mušām 4gab.

    Uzlīme Aeroxon pret mušām 4gab.

    2.68 € par gab.
    Regulārā cena: 3,89 €

    Cena par vienību: 0,67 €/gab.

  • Bros lamatas prusakiem tunelis 1gb

    Bros lamatas prusakiem tunelis 1gb

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

  • Bros elektr.ierice+šķidr.pret odiem 40ml

    Bros elektr.ierice+šķidr.pret odiem 40ml

    7.58 € par gab.
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 189,50 €/l

  • Bros graudi pret pelēm un žurkām 120 g

    Bros graudi pret pelēm un žurkām 120 g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

  • Odu atbaidīšanas plāksteri Citronella 24gab.

    Odu atbaidīšanas plāksteri Citronella 24gab.

    2.41 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

  • Logu siets Aeroxon balts, līml., nazis

    Logu siets Aeroxon balts, līml., nazis

    6.00 € par gab.
    Regulārā cena: 8,69 €

    Cena par vienību: 6,00 €/gab.

  • Līdz. pret odiem/ērc. Maga bērniem 100ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdz. pret odiem/ērc. Maga bērniem 100ml

    3.58 € par gab.
    Regulārā cena: 5,19 €

    Cena par vienību: 35,80 €/l

  • Līdzeklis pret odiem un ērcēm MAGA 100ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdzeklis pret odiem un ērcēm MAGA 100ml

    2.86 € par gab.
    Regulārā cena: 4,15 €

    Cena par vienību: 28,60 €/l

  • Līdz.pret odiem,ērcēm MAGA SUPER 100ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdz.pret odiem,ērcēm MAGA SUPER 100ml

    3.37 € par gab.
    Regulārā cena: 4,89 €

    Cena par vienību: 33,70 €/l

  • Bros odu atbaidīšanas līdzeklis bērniem

    Bros odu atbaidīšanas līdzeklis bērniem

    3.07 € par gab.
    Regulārā cena: 4,45 €

    Cena par vienību: 3,07 €/gab.

  • Aerosols pret insektiem Supercobra 400ml

    Aerosols pret insektiem Supercobra 400ml

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,37 €/l

  • Izlietnes sietiņš 2gab D6 6cm

    Izlietnes sietiņš 2gab D6 6cm

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 1,08 €/gab.

  • Aerosols Pret Ērcēm Bros 90ml

    Aerosols Pret Ērcēm Bros 90ml

    3.93 € par gab.
    Regulārā cena: 5,69 €

    Cena par vienību: 43,67 €/l

  • Slazds Aeroxon sudrabainajām zvīņenēm 3gab.

    Slazds Aeroxon sudrabainajām zvīņenēm 3gab.

    4.13 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 1,38 €/gab.

  • Līdzeklis pret odiem, ērcēm Maga Family 60ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdzeklis pret odiem, ērcēm Maga Family 60ml

    2.73 € par gab.
    Regulārā cena: 3,95 €

    Cena par vienību: 2,73 €/gab.

  • Bros šķīdrums elektro pret odiem 40ml

    Bros šķīdrums elektro pret odiem 40ml

    5.00 € par gab.
    Regulārā cena: 7,25 €

    Cena par vienību: 125,00 €/l

  • Bros tīkliņš logam balts 130x150cm

    Bros tīkliņš logam balts 130x150cm

    3.44 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 3,44 €/gab.

  • Bros pulveris pret skudrām 100gr

    Bros pulveris pret skudrām 100gr

    3.21 € par gab.
    Regulārā cena: 4,65 €

    Cena par vienību: 32,10 €/kg

  • Šķidrums Pret Odiem Un Ērcēm Bros 50ml

    Šķidrums Pret Odiem Un Ērcēm Bros 50ml

    2.75 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 55,00 €/l

  • Līdzeklis pret odiem Zig Zag laima 100ml

    Līdzeklis pret odiem Zig Zag laima 100ml

    4.48 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 44,80 €/l

  • Līdz. Maga Lemongrass&Rosemary pret ins.100ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdz. Maga Lemongrass&Rosemary pret ins.100ml

    4.82 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 48,20 €/l

  • Aerosols Bros Max pret odiem un ērcēm 90ml

    Aerosols Bros Max pret odiem un ērcēm 90ml

    4.11 € par gab.
    Regulārā cena: 5,95 €

    Cena par vienību: 45,67 €/l

  • Putekļu slotiņu komplekts Salling

    Putekļu slotiņu komplekts Salling

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,60 €/gab.

  • Slazds Aeroxon ar līmi, rāpojošiem kuk. 3gab.

    Slazds Aeroxon ar līmi, rāpojošiem kuk. 3gab.

    4.82 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 1,61 €/gab.

  • Odu atbaidīšanas aproces Citronella 3gab.

    Odu atbaidīšanas aproces Citronella 3gab.

    2.41 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 0,80 €/gab.

  • Līdzeklis pret insektiem Clerit Prime 100ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdzeklis pret insektiem Clerit Prime 100ml

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,90 €/l

  • Līdzeklis pret insektiem Clerit Family 100ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdzeklis pret insektiem Clerit Family 100ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 46,90 €/l

  • Insektu aerosols ādai Maga 50ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Insektu aerosols ādai Maga 50ml

    2.48 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 63,59 €/kg

Filtrs

Filtrs