Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Bērnu biskvīti Hipp BIO no 6 mēnešiem 180g
    Ekoloģisks

    Bērnu biskvīti Hipp BIO no 6 mēnešiem 180g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Biezenis Hipp plūmju upeņu bumbier. BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp plūmju upeņu bumbier. BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., ban. 6m. 90g
    Ekoloģisks

    Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., ban. 6m. 90g

    0.70 € par gab.
    Regulārā cena: 0,94 €

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Biks. Loving Touch 5 Junior 12-17kg 36gb
    Izdevīga cena katru dienu!

    Biks. Loving Touch 5 Junior 12-17kg 36gb

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,22 €/gab.

  • Putra Salling Eko ar auzām, augļiem, 6m. 120g
    Ekoloģisks

    Putra Salling Eko ar auzām, augļiem, 6m. 120g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 9,08 €/kg

  • Auzu putra Milupa ar āboliem, bumb. 6m+ 250g

    Auzu putra Milupa ar āboliem, bumb. 6m+ 250g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,96 €/kg

  • Zobu birste Oral-B Kids 0-6g.Extra Soft 1gab.
    2
    69 €
    2,69 €/gab.

    Zobu birste Oral-B Kids 0-6g.Extra Soft 1gab.

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Biezenis apr.,ban., kuk.,ķirbju 6m.+ BIO 110g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Biezenis apr.,ban., kuk.,ķirbju 6m.+ BIO 110g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 14,09 €/kg

  • Z.birste Jordan mīksta,6-9g

    Z.birste Jordan mīksta,6-9g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/gab.

  • Ekol. smūt. Salling Eko ar āb.,mell., 6m. 90g
    Ekoloģisks

    Ekol. smūt. Salling Eko ar āb.,mell., 6m. 90g

    0.94 € par gab.

    Cena par vienību: 10,44 €/kg

  • Rotaļlieta Princešu kronītis

    Rotaļlieta Princešu kronītis

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

  • Biezenis Semper stroganovs no 12m. 235g

    Biezenis Semper stroganovs no 12m. 235g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

    Regulārā cena: 2,85 €

  • LV policijas ar skaņām un gaismām

    LV policijas ar skaņām un gaismām

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,99 €/gab.

  • Autiņbiksītes Pampers Premium Care S2 68gb

    Autiņbiksītes Pampers Premium Care S2 68gb

    17.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,26 €/gab.

  • Z.pasta Ecodenta bērniem, burkānu 75ml
    2
    99 €
    39,87 €/l

    Z.pasta Ecodenta bērniem, burkānu 75ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 50,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Piena mais. Aptamil 2 Economy 6-12 mēn. 1,2kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piena mais. Aptamil 2 Economy 6-12 mēn. 1,2kg

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,16 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs Brokoļu zīd. no 4m. BIO 90g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs Brokoļu zīd. no 4m. BIO 90g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Pilngraudu putra Milupa ar zemenēm 8m+ 250g

    Pilngraudu putra Milupa ar zemenēm 8m+ 250g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,96 €/kg

  • Bumbieri ar āboliem tūbiņā Hipp BIO 100g
    Ekoloģisks

    Bumbieri ar āboliem tūbiņā Hipp BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Autiņb.Pampers Premium VP S3 6-10kg 60gb.

    Autiņb.Pampers Premium VP S3 6-10kg 60gb.

    14.99 € par gab.
    Regulārā cena: 20,49 €

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Biezenis kar.,burk., past.,kuk. 6m.+ BIO 110g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Biezenis kar.,burk., past.,kuk. 6m.+ BIO 110g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 14,09 €/kg

  • Auzu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g
    Ekoloģisks

    Auzu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Biez. Rūdolfs Bio Āb.Ban.Apr.,190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūdolfs Bio Āb.Ban.Apr.,190g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,05 €/kg

  • Dārzeņ.rīsi,tītars Hipp, no 12mēn. 220g
    Ekoloģisks

    Dārzeņ.rīsi,tītars Hipp, no 12mēn. 220g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

  • Biez. Rūd. Bio dārz. ar rīs. vist.110g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūd. Bio dārz. ar rīs. vist.110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., bumb. 6m. 90g
    Ekoloģisks

    Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., bumb. 6m. 90g

    0.70 € par gab.
    Regulārā cena: 0,94 €

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Zobu pasta bērn.BIOREPAIR Kids0-6g,50ml

    Zobu pasta bērn.BIOREPAIR Kids0-6g,50ml

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 107,80 €/l

  • Pilngraudu putra Milupa ar augļiem 10m+ 250g

    Pilngraudu putra Milupa ar augļiem 10m+ 250g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,96 €/kg

  • Paklājiņš Sanaset Bed Mats 60x60cm n30
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Paklājiņš Sanaset Bed Mats 60x60cm n30

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Autiņb. Pampers PremPantVP S6 15+kg 31gb

    Autiņb. Pampers PremPantVP S6 15+kg 31gb

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,74 €/gab.

  • Biezenis ban.,kivi, zirņu,brok. 6m.+ BIO 110g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Biezenis ban.,kivi, zirņu,brok. 6m.+ BIO 110g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 14,09 €/kg

  • Putra Salling Eko ar auz.,bumb.,apr.,6m. 120g
    Ekoloģisks

    Putra Salling Eko ar auz.,bumb.,apr.,6m. 120g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 9,08 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs Mango zīd. no 4 mēn. BIO 90g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Biezenis Rūdolfs Mango zīd. no 4 mēn. BIO 90g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Ābol.banān.cepum.tūbiņ Hipp BIO 100g
    Ekoloģisks

    Ābol.banān.cepum.tūbiņ Hipp BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Kuk.uzk.Ponn ar zem., ābolu BIO no 7 mēn. 20g
    Ekoloģisks

    Kuk.uzk.Ponn ar zem., ābolu BIO no 7 mēn. 20g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 77,50 €/kg

  • R/l Lēkājoša bumbiņa ar gaismu Dinozaurs

    R/l Lēkājoša bumbiņa ar gaismu Dinozaurs

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

  • Birste un ķemme Canpol Babies balta

    Birste un ķemme Canpol Babies balta

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/gab.

  • R/l Galda spēle 2 in 1 Trefl 01896T

    R/l Galda spēle 2 in 1 Trefl 01896T

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

  • R/L Augļu komplekts ar kastīti

    R/L Augļu komplekts ar kastīti

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/gab.

  • Piena maisījums Hipp Combiotic 2 6+ BIO 800g
    Ekoloģisks

    Piena maisījums Hipp Combiotic 2 6+ BIO 800g

    14.59 € par gab.
    Regulārā cena: 19,49 €

    Cena par vienību: 18,24 €/kg

Filtrs

Filtrs