Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Piena maisījums Aptamil Comfort 2 6M+ 400g

    Piena maisījums Aptamil Comfort 2 6M+ 400g

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 31,22 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil Comfort 1 0M+ 400g

    Piena maisījums Aptamil Comfort 1 0M+ 400g

    11.69 € par gab.

    Cena par vienību: 29,22 €/kg

  • Biezenis Hipp ban. bumb. mango no 4m BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp ban. bumb. mango no 4m BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Biez. Rūdolfs ar griķ. jaunl. gaļu BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūdolfs ar griķ. jaunl. gaļu BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biez. Rūd. dārz. ar rīs. un zivi110g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Nesatur lipekli Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūd. dārz. ar rīs. un zivi110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Biez.Rūdolfs Saldā kartup. zīd. no 4m.BIO 90g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez.Rūdolfs Saldā kartup. zīd. no 4m.BIO 90g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • R/l mašīna HW

    R/l mašīna HW

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

  • Biezsula Semper jog.,ban.,mellenes. 6m. 90g

    Biezsula Semper jog.,ban.,mellenes. 6m. 90g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

    Regulārā cena: 1,85 €

  • Rotaļlietas puzle 100 gab 16138 Trefl

    Rotaļlietas puzle 100 gab 16138 Trefl

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

  • Pudelīte barošanai Canpol 250ml

    Pudelīte barošanai Canpol 250ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

  • Dušas gēls Bubchen 400ml

    Dušas gēls Bubchen 400ml

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 18,97 €/l

  • Rotaļlietas spēļu kārtis 00489 Tactic

    Rotaļlietas spēļu kārtis 00489 Tactic

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

  • Biezenis burciņā Rūdolfs jaunl. 6m BIO 120g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis burciņā Rūdolfs jaunl. 6m BIO 120g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,25 €/kg

  • Šampūns/dušas želeja Zuze and Friends 250ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šampūns/dušas želeja Zuze and Friends 250ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/l

  • Mīksta bumba Soft ball

    Mīksta bumba Soft ball

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Biezenis Hipp meža ogu ābolu no 4m BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp meža ogu ābolu no 4m BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Rotaļlieta spēļu kārtis UNO klasiskās

    Rotaļlieta spēļu kārtis UNO klasiskās

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • R/l Lēkājoša bumbiņa ar gaismu Kukainis

    R/l Lēkājoša bumbiņa ar gaismu Kukainis

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

  • Šampūns bērniem Bubchen 200ml

    Šampūns bērniem Bubchen 200ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/l

  • Biezenis Rūdolfs Risotto BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs Risotto BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Rotaļlieta mašīna Hot Wheels

    Rotaļlieta mašīna Hot Wheels

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

  • Burkānu uzkoda Organix no 6 mēnešiem 20g
    Ekoloģisks

    Burkānu uzkoda Organix no 6 mēnešiem 20g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 102,50 €/kg

  • Pilngraudu uzkoda zemeņ. Semper EKO 18g
    Ekoloģisks

    Pilngraudu uzkoda zemeņ. Semper EKO 18g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 77,22 €/kg

  • Biez. Rūd. dārz. ar kusk.un zivi110g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūd. dārz. ar kusk.un zivi110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Bērnu cepumi Plasmon no 6 mēnešiem 120g

    Bērnu cepumi Plasmon no 6 mēnešiem 120g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 20,42 €/kg

  • Biezenis Semper cūkgaļa,timiāns no 12m. 235g

    Biezenis Semper cūkgaļa,timiāns no 12m. 235g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

    Regulārā cena: 2,85 €

  • Rotaļlieta auto modelis Welly 1:34-39

    Rotaļlieta auto modelis Welly 1:34-39

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

  • Rīsu putra Milupa ar šokolādi 8m+ 250g

    Rīsu putra Milupa ar šokolādi 8m+ 250g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,96 €/kg

  • R/l Ielas auto Teamsterz 1416228

    R/l Ielas auto Teamsterz 1416228

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/gab.

  • Rotaļlieta Mistakos Trefl

    Rotaļlieta Mistakos Trefl

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/gab.

  • R/l mašīnu komplekts 3 gb HotWheels

    R/l mašīnu komplekts 3 gb HotWheels

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,33 €/gab.

  • Autiņbiks. Pampers Prem S4 9-14kg, 52gb

    Autiņbiks. Pampers Prem S4 9-14kg, 52gb

    14.99 € par gab.
    Regulārā cena: 20,49 €

    Cena par vienību: 0,29 €/gab.

  • Ķermeņa pieniņš bērniem Bubchen 200ml

    Ķermeņa pieniņš bērniem Bubchen 200ml

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,95 €/l

  • Krēms Bubchen slikta laika apstākļiem 75ml

    Krēms Bubchen slikta laika apstākļiem 75ml

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 63,87 €/l

  • Biez. Rūdolfs Bio Kart.Brok.Bur.Las,110g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Biez. Rūdolfs Bio Kart.Brok.Bur.Las,110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Mīcāmā rotaļlieta Bao Dumpling Mini 3 cm

    Mīcāmā rotaļlieta Bao Dumpling Mini 3 cm

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,29 €/gab.

  • Biezenis Rūdolfs burkānu un ķirbju BIO 190g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs burkānu un ķirbju BIO 190g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Biezsula Semper jog.,ban.,zemenes. 6m. 90g

    Biezsula Semper jog.,ban.,zemenes. 6m. 90g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

    Regulārā cena: 1,85 €

  • R/l Fluffy pūkaina mārīte ar gaismu

    R/l Fluffy pūkaina mārīte ar gaismu

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

  • Rotaļlietas galda spēle Scrabble LV

    Rotaļlietas galda spēle Scrabble LV

    35.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,99 €/gab.

Filtrs

Filtrs