Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Marinēti gurķi Rimi 2-5cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Rimi 2-5cm 670g/370g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,00 €/кг

  • Makaroni Dobele Nr.122 Penne Rigate 500g
    0
    69 €
    1,38 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Dobele Nr.122 Penne Rigate 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Saulespuķu eļļa Rimi Smart 1l
    Низкая цена каждый день

    Saulespuķu eļļa Rimi Smart 1l

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/л

  • Manna Rimi 800g
    Низкая цена каждый день

    Manna Rimi 800g

    0.88 € за шт.

    Цена за единицу: 1,10 €/кг

  • Tomātu mērce Spilva luksus 510g

    Tomātu mērce Spilva luksus 510g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/кг

  • Makaroni Dobele Nr.20 Linguine 500g
    0
    69 €
    1,38 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Dobele Nr.20 Linguine 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kaperi Rimi 100g/60g

    Kaperi Rimi 100g/60g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 25,83 €/кг

  • Sausās brokastis Rimi Choco Blast 250g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Sausās brokastis Rimi Choco Blast 250g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,76 €/кг

  • Tomāti Rimi sagriezti gabaliņos 400g

    Tomāti Rimi sagriezti gabaliņos 400g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 3,12 €/кг

  • Zāļu tēja Možums kumelīšu 20x1g
    0
    69 €
    34,50 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Zāļu tēja Možums kumelīšu 20x1g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 44,50 €/кг

    0,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pārtikas soda Valdo 500g
    0
    76 €
    1,52 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Pārtikas soda Valdo 500g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,98 €/кг

    0,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tortilla Latvijas Maiznieks pilngraudu 360g
    Подходит для веганов

    Tortilla Latvijas Maiznieks pilngraudu 360g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Makaroni Rimi Vermicelli 500g
    2 и более
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/кг

    Makaroni Rimi Vermicelli 500g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Pilngr. makaroni Rimi GreatLife Spirali 500g

    Pilngr. makaroni Rimi GreatLife Spirali 500g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Maltā kafija Jacobs Kronung 500g
    7
    99 €
    15,98 €/кг

    Maltā kafija Jacobs Kronung 500g

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,98 €/кг

    15,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Griķi Rimi Smart 4x100g
    Низкая цена каждый день

    Griķi Rimi Smart 4x100g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,72 €/кг

  • Malta kafija Lofbergs medium roast 500g
    7
    89 €
    15,78 €/кг

    Malta kafija Lofbergs medium roast 500g

    15.29 € за шт.

    Цена за единицу: 30,58 €/кг

    15,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Rīsi Valdo 8x125g

    Rīsi Valdo 8x125g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/кг

  • Persiku pusītes sīrupā Rimi 820g/470g
    Низкая цена каждый день

    Persiku pusītes sīrupā Rimi 820g/470g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,94 €/кг

  • Trīs kvinoju maisījums Rimi GL 400g

    Trīs kvinoju maisījums Rimi GL 400g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,22 €/кг

  • Miltu mais. Dobele iecienītās pankūkas 400g
    0
    84 €
    2,10 €/кг

    Miltu mais. Dobele iecienītās pankūkas 400g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,22 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sausās brokastis Rimi Choco Crisps 250g
    Без молока

    Sausās brokastis Rimi Choco Crisps 250g

    0.76 € за шт.

    Цена за единицу: 3,04 €/кг

  • Olīvu izspaidu eļļa Goccia d'Oro Pomace 1l

    Olīvu izspaidu eļļa Goccia d'Oro Pomace 1l

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,99 €/л

  • Makaroni Rimi Spaghetti 500g
    2 и более
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/кг

    Makaroni Rimi Spaghetti 500g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Plūmju tomāti Rimi mizoti 400g

    Plūmju tomāti Rimi mizoti 400g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 2,62 €/кг

  • Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 345g/160g

    Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 345g/160g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,44 €/кг

  • Rīsi Valdo tvaicēti 4x125g

    Rīsi Valdo tvaicēti 4x125g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Zaļās olīvas Selection bez kauliņ. 345g/160g

    Zaļās olīvas Selection bez kauliņ. 345g/160g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Pārslas Herkuless 5 graudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/кг

    Pārslas Herkuless 5 graudu 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Lēcas Rimi 400g/240g

    Lēcas Rimi 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Olīveļļa Rimi Extra Virgin 750ml

    Olīveļļa Rimi Extra Virgin 750ml

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,65 €/л

  • Sausās brokastis Rimi Honey Rings 250g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Sausās brokastis Rimi Honey Rings 250g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,76 €/кг

  • Kakao Van Extra 75g

    Kakao Van Extra 75g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 27,87 €/кг

  • Pupiņas Rimi sarkanās čili mērcē 400g/200g

    Pupiņas Rimi sarkanās čili mērcē 400g/200g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,45 €/кг

  • Buljons Maggi vistas 120g

    Buljons Maggi vistas 120g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 10,42 €/кг

  • Sarkanās lēcas, šķeltās Rimi 400g
    1
    39 €
    3,47 €/кг

    Sarkanās lēcas, šķeltās Rimi 400g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 5,12 €/кг

    2,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinētas bietes Spilva klasiskās 570g/330g

    Marinētas bietes Spilva klasiskās 570g/330g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,06 €/кг

  • Maltā kafija Lavazza oro metāla kārbā 250g

    Maltā kafija Lavazza oro metāla kārbā 250g

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,96 €/кг

  • Pilngraudu auzu milti Herkuless 1kg
    1
    99 €
    1,99 €/кг

    Pilngraudu auzu milti Herkuless 1kg

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 2,55 €/кг

    2,55 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnie pipari Twins malti 15g

    Melnie pipari Twins malti 15g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 26,00 €/кг

Фильтр

Фильтр