Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Tomātu pasta Spilva 265g
    1
    49 €
    5,62 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Tomātu pasta Spilva 265g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,51 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Dobele Nr.150 Cornetti Rigati 500g
    0
    69 €
    1,38 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Dobele Nr.150 Cornetti Rigati 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Griķi Rimi Smart 800g
    Низкая цена каждый день

    Griķi Rimi Smart 800g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 1,69 €/кг

  • Manna Dobele 500g
    0
    89 €
    1,78 €/кг

    Manna Dobele 500g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

    1,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sausās brokastis Rimi Honey Pops 200g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Sausās brokastis Rimi Honey Pops 200g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,95 €/кг

  • Makaroni Rimi Cornetti 500g
    2 и более
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/кг

    Makaroni Rimi Cornetti 500g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Pupiņas Rimi melnās 400g/240g

    Pupiņas Rimi melnās 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g
    2
    19 €
    6,84 €/кг

    Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g

    2.58 € за шт.

    Цена за единицу: 8,06 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kumelīšu tēja Rimi 20x1g

    Kumelīšu tēja Rimi 20x1g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 72,50 €/кг

  • Tortiljas Santa Maria Original 320g

    Tortiljas Santa Maria Original 320g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Pesto Selection by Rimi ar baziliku 130g

    Pesto Selection by Rimi ar baziliku 130g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 15,77 €/кг

  • Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 670g/360g

    Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 670g/360g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,08 €/кг

  • Griķi Valdo fasēti 1kg

    Griķi Valdo fasēti 1kg

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,09 €/кг

  • Konservēti zaļie zirnīši Bonduelle 400g/265g

    Konservēti zaļie zirnīši Bonduelle 400g/265g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 7,74 €/кг

  • Pasta Barilla Mini Farfalle-Piccolini 500g
    1
    55 €
    3,10 €/кг

    Pasta Barilla Mini Farfalle-Piccolini 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

    1,85 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Gargraudu basmati rīsi Rimi Planet 400g

    Gargraudu basmati rīsi Rimi Planet 400g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 345g/160g

    Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 345g/160g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,44 €/кг

  • Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 1,5kg

    Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 1,5kg

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,33 €/кг

  • Grūbas Valdo pērļu 4x125g
    Низкая цена каждый день

    Grūbas Valdo pērļu 4x125g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 450g
    0
    99 €
    2,20 €/кг

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 450g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,53 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Griķi Dobele 4x125g

    Griķi Dobele 4x125g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Tomāti Cidacos gabaliņos sagriezti 410g/240g
    1
    59 €
    6,63 €/кг

    Tomāti Cidacos gabaliņos sagriezti 410g/240g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 10,63 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Rīsi Valdo Parboiled fasēti 1kg

    Rīsi Valdo Parboiled fasēti 1kg

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 2,85 €/кг

  • Makaroni Dobele Nr.7 Spaghetti 500g
    0
    69 €
    1,38 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Dobele Nr.7 Spaghetti 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ievārījums Pūre zemeņu 410g

    Ievārījums Pūre zemeņu 410g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/кг

  • Kukurūzas pārslas Rimi 500g

    Kukurūzas pārslas Rimi 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Konservētas pupiņas Kok sarkanās 400g/240g

    Konservētas pupiņas Kok sarkanās 400g/240g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 5,21 €/кг

  • Kons. zaļie zirnīši Rimi Smart 690g/450g
    Низкая цена каждый день

    Kons. zaļie zirnīši Rimi Smart 690g/450g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,87 €/кг

  • Kukurūzas galetes Rimi ar čia sēklām 120g
    Без глютена

    Kukurūzas galetes Rimi ar čia sēklām 120g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Kokosriekstu dzēr. Rimi Planet 400ml
    1
    08 €
    2,70 €/л
    Низкая цена каждый день

    Kokosriekstu dzēr. Rimi Planet 400ml

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,37 €/л

    1,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Galda etiķis Rimi Smart 9% 1l

    Galda etiķis Rimi Smart 9% 1l

    0.45 € за шт.

    Цена за единицу: 0,45 €/л

  • Konservēta kukurūza Spilva saldā 340g / 285g
    1
    29 €
    4,53 €/кг

    Konservēta kukurūza Spilva saldā 340g / 285g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,28 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Rapšu eļļa Rimi Smart 1l

    Rapšu eļļa Rimi Smart 1l

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,69 €/л

  • Turku zirnīši Cidacos 570g/400g
    2
    29 €
    5,72 €/кг

    Turku zirnīši Cidacos 570g/400g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,22 €/кг

    2,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Granola musli Herkuless ar zemenēm 350g
    1
    79 €
    5,11 €/кг

    Granola musli Herkuless ar zemenēm 350g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

    2,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tortiljas Santa Maria kviešu 371g

    Tortiljas Santa Maria kviešu 371g

    3.42 € за шт.

    Цена за единицу: 9,22 €/кг

  • Griķi Valdo 4x125g
    1
    29 €
    2,58 €/кг

    Griķi Valdo 4x125g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Italpasta Nr.3 Spaghettini 500g

    Makaroni Italpasta Nr.3 Spaghettini 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Rīsi Valdo 4x125g
    1
    45 €
    2,90 €/кг

    Rīsi Valdo 4x125g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Jūras sāls Rimi smalkais 500g

    Jūras sāls Rimi smalkais 500g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,58 €/кг

Фильтр

Фильтр