Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Suši rīsi Fudo 500g

    Suši rīsi Fudo 500g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • Saldskābā mērce Rimi ar ananasiem 480g

    Saldskābā mērce Rimi ar ananasiem 480g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,02 €/кг

  • Makaroni LaMolisana Capellini 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni LaMolisana Capellini 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/2x140g
    Низкая цена каждый день

    Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/2x140g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 10,18 €/кг

  • Funkcionāls musls Graci Skaistumam 300g

    Funkcionāls musls Graci Skaistumam 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Rudzu milti Rimi pilngraudu 1kg
    Низкая цена каждый день

    Rudzu milti Rimi pilngraudu 1kg

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,79 €/кг

  • Timiāns Rimi Smart 10g
    Низкая цена каждый день

    Timiāns Rimi Smart 10g

    0.29 € за шт.

    Цена за единицу: 29,00 €/кг

  • Ātri pag. nūdeles ar Āzijas vistas garšu 85g

    Ātri pag. nūdeles ar Āzijas vistas garšu 85g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 26,47 €/кг

  • Garšviela cūkgaļai Spilva 28g
    0
    81 €
    28,93 €/кг

    Garšviela cūkgaļai Spilva 28g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 41,07 €/кг

    1,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Bezglut.pasta Salling griķi, kvinoja EKO 250g
    Без глютена Органические продукты

    Bezglut.pasta Salling griķi, kvinoja EKO 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Nūdeles Salling stikla 100g

    Nūdeles Salling stikla 100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Mini lēcu čipsi Rimi ar sēņu garšu 60g

    Mini lēcu čipsi Rimi ar sēņu garšu 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Kaf. kaps. Nescafe Cafe Au Lait 160g

    Kaf. kaps. Nescafe Cafe Au Lait 160g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,54 €/шт.

  • Zāļu tēja Apsara Detox&Slim 20x2g

    Zāļu tēja Apsara Detox&Slim 20x2g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 87,25 €/кг

  • Miltu maisījums Rimi vanilīna kēkss 400g

    Miltu maisījums Rimi vanilīna kēkss 400g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Šķīstošie cigoriņi Galka ar mežrozēm 200g

    Šķīstošie cigoriņi Galka ar mežrozēm 200g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

  • Sausās brokastis Kellogg's Froot loops 375g

    Sausās brokastis Kellogg's Froot loops 375g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,64 €/кг

  • Kanēlis Santa Maria malts 22g
    1
    29 €
    58,64 €/кг

    Kanēlis Santa Maria malts 22g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 63,18 €/кг

    1,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Exotic Food čili saldā 870g
    Низкая цена каждый день

    Mērce Exotic Food čili saldā 870g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,05 €/кг

  • Kardamons Twins 10g

    Kardamons Twins 10g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 65,00 €/кг

  • Rapšu eļļa Iecavnieks auksti sp. neraf. 750ml

    Rapšu eļļa Iecavnieks auksti sp. neraf. 750ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,59 €/л

  • Garšaugi Santa Maria Provansas 6g

    Garšaugi Santa Maria Provansas 6g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 175,00 €/кг

  • Pesto Selection by Rimi diļļu 130g

    Pesto Selection by Rimi diļļu 130g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Picas mērce Rimi 390g

    Picas mērce Rimi 390g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Kafijas pupiņas Starbucks Pike Place 450g

    Kafijas pupiņas Starbucks Pike Place 450g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,31 €/кг

  • Auzu putra Axa zemeņu, saldā krējuma 40g

    Auzu putra Axa zemeņu, saldā krējuma 40g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Olīveļļa Gustolu Extra Virgin 500ml

    Olīveļļa Gustolu Extra Virgin 500ml

    12.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,18 €/л

  • Granola Axa ar meža ogām 330g

    Granola Axa ar meža ogām 330g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Augļu deserts Selection by Rimi vīģu 230g

    Augļu deserts Selection by Rimi vīģu 230g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,70 €/кг

  • Tortili. plāksnes Old El Paso bezglutēna 216g
    Без глютена

    Tortili. plāksnes Old El Paso bezglutēna 216g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 19,68 €/кг

  • Ābolu biezenis Spilva ar mango 300g

    Ābolu biezenis Spilva ar mango 300g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Šķ. kaf. dzēriens Jacobs 3in1 karameļu 11,2g
    Низкая цена каждый день

    Šķ. kaf. dzēriens Jacobs 3in1 karameļu 11,2g

    0.24 € за шт.

    Цена за единицу: 21,82 €/кг

  • Tomāti Blik savā sulā 400g/240g

    Tomāti Blik savā sulā 400g/240g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,63 €/кг

  • Melnie pipari Spilva malti 18g
    0
    76 €
    42,22 €/кг

    Melnie pipari Spilva malti 18g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 60,56 €/кг

    1,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mini kukurūzas čipsi Rimi ar dillēm 60g

    Mini kukurūzas čipsi Rimi ar dillēm 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Brūnais pilngraudu bulgurs Rimi 400g

    Brūnais pilngraudu bulgurs Rimi 400g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Baltmaize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Baltmaize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € за шт.

    Цена за единицу: 8,12 €/кг

  • Dzeltenās sinepes Rimi maigās 190g

    Dzeltenās sinepes Rimi maigās 190g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Tēja melnā Rimi Ceilonas 80g

    Tēja melnā Rimi Ceilonas 80g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 23,63 €/кг

  • Kafijas aizstājējs Tukuma Kafija cigor. 300g

    Kafijas aizstājējs Tukuma Kafija cigor. 300g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

Фильтр

Фильтр