Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kviešu tortilja Santa Maria īpaši plāna 244g

    Kviešu tortilja Santa Maria īpaši plāna 244g

    2.77 € за шт.

    Цена за единицу: 11,35 €/кг

  • Br. pārslas Nestle Fitness kakao, prot.310g

    Br. pārslas Nestle Fitness kakao, prot.310g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,48 €/кг

  • Melnā tēja Apsara Krējuma liķieris 100g

    Melnā tēja Apsara Krējuma liķieris 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Brokastu pārslas Lion 600g
    4
    39 €
    7,32 €/кг

    Brokastu pārslas Lion 600g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomāti Spilva kaltēti 330g/190g
    4
    33 €
    22,79 €/кг

    Tomāti Spilva kaltēti 330g/190g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,74 €/кг

    6,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ātri pagat. auzu putra Dobele zemeņu EKO 50g
    Органические продукты

    Ātri pagat. auzu putra Dobele zemeņu EKO 50g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,80 €/кг

  • Tēja zaļā Rimi Ķīnas 80g

    Tēja zaļā Rimi Ķīnas 80g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 23,63 €/кг

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās BIO 450g
    Органические продукты

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās BIO 450g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

  • Zaļā tēja Lipton ar apelsīniem 36g

    Zaļā tēja Lipton ar apelsīniem 36g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 81,94 €/кг

  • Sojas granulas 170g
    Подходит для веганов

    Sojas granulas 170g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,65 €/кг

  • Kafijas krējums Coffeeta sausais 200g

    Kafijas krējums Coffeeta sausais 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Kečups Rūdolfs Gardumiņš bērniem BIO 320g
    Органические продукты

    Kečups Rūdolfs Gardumiņš bērniem BIO 320g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,59 €/кг

  • Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g
    3
    36 €
    7,00 €/кг

    Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,73 €/кг

    4,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sinepes Selection by Rimi ar medu 235g
    2
    24 €
    9,53 €/кг

    Sinepes Selection by Rimi ar medu 235g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,87 €/кг

    2,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Jūraszāļu uzkodas Fudo ar jūras sāli 5g

    Jūraszāļu uzkodas Fudo ar jūras sāli 5g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 198,00 €/кг

  • Sezamas sēklu pasta Tahini Doyal 300g
    5
    59 €
    18,63 €/кг

    Sezamas sēklu pasta Tahini Doyal 300g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 22,63 €/кг

    6,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas pupiņas Dallmayr forte 1kg
    16
    79 €
    16,79 €/кг

    Kafijas pupiņas Dallmayr forte 1kg

    29.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,49 €/кг

    29,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu putra Axa ar meža ogām,sald.krēj.40g

    Auzu putra Axa ar meža ogām,sald.krēj.40g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Dilles Rimi 7g

    Dilles Rimi 7g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 107,14 €/кг

  • Malta kurkuma Rimi Smart 20g
    Низкая цена каждый день

    Malta kurkuma Rimi Smart 20g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Proteīna čipsi Popcrop ar bārbekjū garšu 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Proteīna čipsi Popcrop ar bārbekjū garšu 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Ābolu biezenis Spilva ar saldo krējumu 300g
    1
    59 €
    5,30 €/кг

    Ābolu biezenis Spilva ar saldo krējumu 300g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,83 €/кг

    2,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sinepju sēklas Spilva 28g
    0
    46 €
    16,43 €/кг

    Sinepju sēklas Spilva 28g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 23,21 €/кг

    0,65 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zaļā tēja Lipton ar citrusiem 22g

    Zaļā tēja Lipton ar citrusiem 22g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 99,62 €/кг

  • Zaļās olīvas Figaro bez kauliņiem 340g/160g

    Zaļās olīvas Figaro bez kauliņiem 340g/160g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,44 €/кг

  • Mērce Pūre mango 300g

    Mērce Pūre mango 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Kafijas pupiņas Paulig classic 1kg

    Kafijas pupiņas Paulig classic 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

  • Šķīstošā kafija Nescafe Gold 100g

    Šķīstošā kafija Nescafe Gold 100g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,90 €/кг

  • Rīsi Dobele gargraudu 8x125g
    2
    39 €
    2,39 €/кг

    Rīsi Dobele gargraudu 8x125g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnie pipari Santa Maria graudu 22g

    Melnie pipari Santa Maria graudu 22g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 76,82 €/кг

  • Buljons Natur Compagnie dārzeņu BIO 84g
    1
    89 €
    22,50 €/кг
    Органические продукты

    Buljons Natur Compagnie dārzeņu BIO 84g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 32,74 €/кг

    2,75 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Suši rīsi Fudo 500g

    Suši rīsi Fudo 500g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • Mērce Spilva Cēzara 375g
    2
    65 €
    7,07 €/кг

    Mērce Spilva Cēzara 375g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

    3,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Paprikas lečo Rimi 700g

    Paprikas lečo Rimi 700g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • Makaroni LaMolisana Capellini 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni LaMolisana Capellini 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/2x140g
    Низкая цена каждый день

    Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/2x140g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 10,18 €/кг

  • Kečups Heinz Original 700g

    Kečups Heinz Original 700g

    5.65 € за шт.

    Цена за единицу: 8,07 €/кг

  • Rudzu milti Rimi pilngraudu 1kg
    Низкая цена каждый день

    Rudzu milti Rimi pilngraudu 1kg

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,79 €/кг

  • Šķīstošā kaf. Jacobs Cronat Gold Refill 150g
    5
    39 €
    35,93 €/кг

    Šķīstošā kaf. Jacobs Cronat Gold Refill 150g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,93 €/кг

    8,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр