Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekoloģiska pasta Rimi ECO Trocolor Zoo 250g
    Органические продукты

    Ekoloģiska pasta Rimi ECO Trocolor Zoo 250g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Kafijas pupiņas Paulig Arabica Colombia 1kg

    Kafijas pupiņas Paulig Arabica Colombia 1kg

    29.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,49 €/кг

  • Olu makaroni Balticovo Rigatoni 500g

    Olu makaroni Balticovo Rigatoni 500g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/кг

  • Kokosriekstu dzēriens Salling 8% 400ml

    Kokosriekstu dzēriens Salling 8% 400ml

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,22 €/л

  • Marinētas gailenes Rimi 280g/120g

    Marinētas gailenes Rimi 280g/120g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 35,75 €/кг

  • Garšviela Santa Maria zivīm ar citronu 23g

    Garšviela Santa Maria zivīm ar citronu 23g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 60,43 €/кг

  • Marināde Santa Maria saldā čili 75g
    0
    89 €
    11,87 €/кг

    Marināde Santa Maria saldā čili 75g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 14,53 €/кг

    1,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sāls Saldva Himalaju rozā rupjais 250g

    Sāls Saldva Himalaju rozā rupjais 250g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,96 €/кг

  • Proteīna batoniņš PULS BITE ar šok. 35g

    Proteīna batoniņš PULS BITE ar šok. 35g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 39,71 €/кг

  • Olīveļļa Rimi Extra Light 750ml

    Olīveļļa Rimi Extra Light 750ml

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/л

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Burito 28g

    Garšvielu maisījums Santa Maria Burito 28g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 44,64 €/кг

  • Nūdeļu zupa Nongshim Kimchi Ramyun 120g

    Nūdeļu zupa Nongshim Kimchi Ramyun 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Rozmarīns Santa Maria 15g

    Rozmarīns Santa Maria 15g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 70,00 €/кг

  • Vanilīna cukurs Dr.Oetker ar vaniļas eks. 8g

    Vanilīna cukurs Dr.Oetker ar vaniļas eks. 8g

    0.45 € за шт.

    Цена за единицу: 56,25 €/кг

  • Smaržīgie pipari Rimi Smart 12g
    Низкая цена каждый день

    Smaržīgie pipari Rimi Smart 12g

    0.35 € за шт.

    Цена за единицу: 29,17 €/кг

  • Olīveļļa Gustolu Extra Virgin Grecale 750ml
    8
    99 €
    11,99 €/л

    Olīveļļa Gustolu Extra Virgin Grecale 750ml

    16.79 € за шт.

    Цена за единицу: 22,39 €/л

    16,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Presto Fusilli 400g

    Makaroni Presto Fusilli 400g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,97 €/кг

  • Sēņu zupa Activus biezenis BIO 400g
    Подходит для веганов Органические продукты Подходит для вегетарианцев

    Sēņu zupa Activus biezenis BIO 400g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,37 €/кг

  • Prot. čip. Popcrop ar BBQ rib. garšu,veg. 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Prot. čip. Popcrop ar BBQ rib. garšu,veg. 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Tomātu mērce Rimi Smart šašlikam 480g
    Низкая цена каждый день

    Tomātu mērce Rimi Smart šašlikam 480g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 2,81 €/кг

  • Saulē kaltēti tomāti Sacla 280g

    Saulē kaltēti tomāti Sacla 280g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,75 €/кг

  • Pilngraudu kviešu nūdeles Salling 250g

    Pilngraudu kviešu nūdeles Salling 250g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,76 €/кг

  • Raugs Dr.Oetker 7g

    Raugs Dr.Oetker 7g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 55,71 €/кг

  • Pētersīļi Santa Maria 4g

    Pētersīļi Santa Maria 4g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 262,50 €/кг

  • Skaidiņas Dr.Oetker cukura sirsniņas 10g

    Skaidiņas Dr.Oetker cukura sirsniņas 10g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 75,00 €/кг

  • Cepumi Chip Choco Diet Nature 125g
    Без молока Без сахара Подходит для вегетарианцев

    Cepumi Chip Choco Diet Nature 125g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,80 €/кг

  • Nūdeles Oyakata ar gaļas, vasabi garšu 96g

    Nūdeles Oyakata ar gaļas, vasabi garšu 96g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,25 €/кг

  • Bezglutēna maize Schar Multigrano sēklu 250g
    Без глютена Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Bezglutēna maize Schar Multigrano sēklu 250g

    3.23 € за шт.

    Цена за единицу: 12,92 €/кг

  • Krāsainas cukura skaidiņas Rimi 100g

    Krāsainas cukura skaidiņas Rimi 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Saulē kaltēti tomāti Benesca eļļā 280g/180g

    Saulē kaltēti tomāti Benesca eļļā 280g/180g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,17 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle medus/riek. b/g 350g
    Без глютена Без молока

    Brokastu pārslas Nestle medus/riek. b/g 350g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,54 €/кг

  • Makaroni Dobele Farfalle Nr.103 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Dobele Farfalle Nr.103 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Kafijas kapsulas Jacobs Lungo Intenso 10x5,2g

    Kafijas kapsulas Jacobs Lungo Intenso 10x5,2g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,33 €/шт.

  • Borščs Kronis Ukraiņu ar cūkgaļu 530g

    Borščs Kronis Ukraiņu ar cūkgaļu 530g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,72 €/кг

  • Sinepes Spilva stiprās 140g

    Sinepes Spilva stiprās 140g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,21 €/кг

  • Bezgl.šok.lazdu rie.krē. Valsoia bez cuk.200g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока

    Bezgl.šok.lazdu rie.krē. Valsoia bez cuk.200g

    5.25 € за шт.

    Цена за единицу: 26,25 €/кг

  • Pilngraudu auzu milti Rimi 1kg

    Pilngraudu auzu milti Rimi 1kg

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,15 €/кг

  • Maltā kafija Rimi grauzdēta 500g

    Maltā kafija Rimi grauzdēta 500g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,98 €/кг

  • Zupa Kronis Borščs, skābu kāpostu 530g

    Zupa Kronis Borščs, skābu kāpostu 530g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,43 €/кг

  • Šķīstošās kafijas dzēriens Jacobs 3in1 12,6g
    Низкая цена каждый день

    Šķīstošās kafijas dzēriens Jacobs 3in1 12,6g

    0.23 € за шт.

    Цена за единицу: 17,69 €/кг

Фильтр

Фильтр