Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Tomāti Cidacos savā sulā, mizoti 400g/240g

    Tomāti Cidacos savā sulā, mizoti 400g/240g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,88 €/кг

  • Borščs Maggi ar grauzdiņiem ātri pagatav. 16g
    0
    48 €
    30,00 €/кг

    Borščs Maggi ar grauzdiņiem ātri pagatav. 16g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 43,12 €/кг

    0,48 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pesto Rundāle tomātu un bazilika 180g

    Pesto Rundāle tomātu un bazilika 180g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 13,06 €/кг

  • Olīveļļa Rimi Extra Light 500ml
    3
    99 €
    7,98 €/л

    Olīveļļa Rimi Extra Light 500ml

    7.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,58 €/л

    7,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Etiķis Rimi Modenas balzamiko 250ml

    Etiķis Rimi Modenas balzamiko 250ml

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,76 €/л

  • Pesto Selection by Rimi citronu 130g

    Pesto Selection by Rimi citronu 130g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,31 €/кг

  • Daudzgraudu galetes Rimi 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Daudzgraudu galetes Rimi 100g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,90 €/кг

  • Vafeles Gullon ar vaniļas pild. bez cuk. 60g
    0
    99 €
    16,50 €/кг
    Подходит для веганов Без сахара

    Vafeles Gullon ar vaniļas pild. bez cuk. 60g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 19,17 €/кг

    1,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Granola The Beginnings mango 200g
    3
    69 €
    18,45 €/кг
    Без глютена Без молока

    Granola The Beginnings mango 200g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

    4,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zāļu tēja Herbitum Immunity 20x2g

    Zāļu tēja Herbitum Immunity 20x2g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 86,33 €/кг

  • Mērce Oak'a BBQ oriģinālā 270g

    Mērce Oak'a BBQ oriģinālā 270g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,93 €/кг

  • Pelēkie zirņi Rimi Express ar kūp. gaļu 480g

    Pelēkie zirņi Rimi Express ar kūp. gaļu 480g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,85 €/кг

  • Majonēze Lido Burgeru 420g

    Majonēze Lido Burgeru 420g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Zelta bulgurs Valdo ar nūd. un zaļumiem 250g

    Zelta bulgurs Valdo ar nūd. un zaļumiem 250g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Augļu želejkonfektes Rimi persiku 35g
    Подходит для веганов Без глютена
    Низкая цена каждый день

    Augļu želejkonfektes Rimi persiku 35g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,29 €/кг

  • Šķ. dzēr. Mokate Latte Matcha Classic 6x14g
    2
    59 €
    30,83 €/кг

    Šķ. dzēr. Mokate Latte Matcha Classic 6x14g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 39,17 €/кг

    3,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Skābu kāpostu zupa Rimi 440g

    Skābu kāpostu zupa Rimi 440g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Svaigu kāpostu borščs Rimi 460g

    Svaigu kāpostu borščs Rimi 460g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,11 €/кг

  • Ābolu biezenis Spilva ar persikiem 300g
    1
    59 €
    5,30 €/кг

    Ābolu biezenis Spilva ar persikiem 300g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

    2,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kaf.kapsulas Espresso Intenso Rimi 16x7g
    Низкая цена каждый день

    Kaf.kapsulas Espresso Intenso Rimi 16x7g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Kafijas pupiņas Lofbergs Crema 1kg

    Kafijas pupiņas Lofbergs Crema 1kg

    34.99 € за шт.

    Цена за единицу: 34,99 €/кг

  • Nūdeļu ēdiens Oyakata Yakitori ar vistu 93g

    Nūdeļu ēdiens Oyakata Yakitori ar vistu 93g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,25 €/кг

  • Tvaicētu, savvaļ. rīsu mais. Rimi Planet 400g

    Tvaicētu, savvaļ. rīsu mais. Rimi Planet 400g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • Ramen zupa Oyakata ar sojas mērci 83g

    Ramen zupa Oyakata ar sojas mērci 83g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 20,36 €/кг

  • Terijaki mērce Rimi 320g

    Terijaki mērce Rimi 320g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,16 €/кг

  • Ekoloģisks kokosriekst.cukurs I Love Eco 400g
    Органические продукты

    Ekoloģisks kokosriekst.cukurs I Love Eco 400g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,22 €/кг

  • Prot.batoniņš Barebells ziemesriekstu gar.55g

    Prot.batoniņš Barebells ziemesriekstu gar.55g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 61,64 €/кг

  • Miltu mais.Herkuless Sark.samta kūka400g

    Miltu mais.Herkuless Sark.samta kūka400g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Zaļā tēja apricot&passion fruit 100g

    Zaļā tēja apricot&passion fruit 100g

    7.19 € за шт.

    Цена за единицу: 71,90 €/кг

  • Šķīstošā kafija Nescafe Gold 200g

    Šķīstošā kafija Nescafe Gold 200g

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 79,95 €/кг

  • Dilles Santa Maria 7g
    0
    89 €
    127,14 €/кг

    Dilles Santa Maria 7g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 150,00 €/кг

    1,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Eļļa Iecavnieks Extra Virgin rapšu neraf. 1l

    Eļļa Iecavnieks Extra Virgin rapšu neraf. 1l

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 4,55 €/л

  • Eļļa Pērnes rapšu 1l

    Eļļa Pērnes rapšu 1l

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 4,09 €/л

  • Cukurs Dansukker nerafinēts 750g

    Cukurs Dansukker nerafinēts 750g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,65 €/кг

  • Buljons Gallina Blanca vistas 15x10g
    1
    32 €
    8,80 €/кг

    Buljons Gallina Blanca vistas 15x10g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

    1,65 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ķiršu tomāti Muižkungu dzērv. mar. 530g/290g

    Ķiršu tomāti Muižkungu dzērv. mar. 530g/290g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,62 €/кг

  • Salātu mērce Spilva balzamiko 390g

    Salātu mērce Spilva balzamiko 390g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Rīsu milti Naturalisimo bez lipekļa 900g
    2
    95 €
    3,28 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Rīsu milti Naturalisimo bez lipekļa 900g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,88 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Knorr Mr Bacon&cheese 71g
    1
    42 €
    20,00 €/кг

    Makaroni Knorr Mr Bacon&cheese 71g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 30,28 €/кг

    2,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sāls Santa Maria 92g
    1
    35 €
    14,67 €/кг

    Sāls Santa Maria 92g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

    1,65 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр