Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Tomātu pasta Rimi 100% 270g

    Tomātu pasta Rimi 100% 270g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,22 €/кг

  • Adžika Rimi 260g

    Adžika Rimi 260g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Melnie pipari Selection by Rimi 45g

    Melnie pipari Selection by Rimi 45g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 70,89 €/кг

  • Mērce Santa Maria Āzijas vok saldskābā 150g
    2
    15 €
    14,33 €/кг

    Mērce Santa Maria Āzijas vok saldskābā 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

    2,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Batoniņš The Beginning mango 40g
    1
    49 €
    37,25 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Batoniņš The Beginning mango 40g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 44,75 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Heinz BBQ saldā 400ml

    Mērce Heinz BBQ saldā 400ml

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Salmiņi Balviten ar sāli bez glutēna 80g
    Без глютена

    Salmiņi Balviten ar sāli bez glutēna 80g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 23,13 €/кг

  • Saldā kukurūza Heinz 400g/220g

    Saldā kukurūza Heinz 400g/220g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,62 €/кг

  • Dzeltenie zirņi Zelta Saule šķeltie 1kg

    Dzeltenie zirņi Zelta Saule šķeltie 1kg

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,19 €/кг

  • Olīveļļa Costa D'oro Extra Virgin bio 500ml
    Органические продукты

    Olīveļļa Costa D'oro Extra Virgin bio 500ml

    11.09 € за шт.

    Цена за единицу: 22,18 €/л

  • Augļu želejkonfektes Rimi zemeņu 35g
    Подходит для веганов Без глютена
    Низкая цена каждый день

    Augļu želejkonfektes Rimi zemeņu 35g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,29 €/кг

  • Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g
    1
    79 €
    3,58 €/кг

    Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

    2,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomātu kečups Rimi 400g

    Tomātu kečups Rimi 400g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Olīvas Mikado pildītas ar lasi 300g/120g

    Olīvas Mikado pildītas ar lasi 300g/120g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Kukur. čipsi Doritos ar saldā čili garšu 180g
    2
    15 €
    11,94 €/кг

    Kukur. čipsi Doritos ar saldā čili garšu 180g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,17 €/кг

    3,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas dzēriens 3in1 MacCoffee Original 20g
    Низкая цена каждый день

    Kafijas dzēriens 3in1 MacCoffee Original 20g

    0.23 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Olu pasta Princip fettuccine 250g

    Olu pasta Princip fettuccine 250g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Ananasu gabaliņi Salling sulā 567g/340g

    Ananasu gabaliņi Salling sulā 567g/340g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,74 €/кг

  • Kaf.kapsulas Nescafe Dolce Gusto Doro 16x7,5g

    Kaf.kapsulas Nescafe Dolce Gusto Doro 16x7,5g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,39 €/шт.

  • Zaļā tēja Apsara Green Orient 100g

    Zaļā tēja Apsara Green Orient 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Šķīstošā kafija Merrild classic 200g

    Šķīstošā kafija Merrild classic 200g

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 57,45 €/кг

  • Garšviela Santa Maria piecu piparu mais. 25g

    Garšviela Santa Maria piecu piparu mais. 25g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 74,00 €/кг

  • Kļavu sīrups Great Northern 236ml

    Kļavu sīrups Great Northern 236ml

    9.59 € за шт.

    Цена за единицу: 40,64 €/л

  • Eļļa linsēklu auksti spiesta 200ml
    2
    19 €
    10,95 €/л

    Eļļa linsēklu auksti spiesta 200ml

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/л

    2,45 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Santa Maria austeru 200ml
    3
    49 €
    17,45 €/л

    Mērce Santa Maria austeru 200ml

    4.65 € за шт.

    Цена за единицу: 23,25 €/л

    4,65 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepamais pulveris Santa Maria 45g

    Cepamais pulveris Santa Maria 45g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 27,78 €/кг

  • Melnie pipari Santa Maria malti 16g

    Melnie pipari Santa Maria malti 16g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 111,87 €/кг

  • Melnā tēja Možums Earl Grey 20x2g

    Melnā tēja Možums Earl Grey 20x2g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 43,00 €/кг

  • Mērce Spilva ķiploku 220g

    Mērce Spilva ķiploku 220g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 12,50 €/кг

  • Ievārījums Spilva upeņu 380g

    Ievārījums Spilva upeņu 380g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,08 €/кг

  • Suši lapas Fudo Gold edition 28g

    Suši lapas Fudo Gold edition 28g

    4.05 € за шт.

    Цена за единицу: 144,64 €/кг

  • Sarkanie čili pipari Santa Maria pārslas 28g

    Sarkanie čili pipari Santa Maria pārslas 28g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 81,79 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Rimi Nacho Classic 200g

    Kukurūzas čipsi Rimi Nacho Classic 200g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,45 €/кг

  • Olīveļļa Borges Extra Light 750ml

    Olīveļļa Borges Extra Light 750ml

    13.15 € за шт.

    Цена за единицу: 17,53 €/л

  • Proteīna batoniņš Better pistāciju 50g
    1
    55 €
    34,44 €/кг
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Proteīna batoniņš Better pistāciju 50g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 38,89 €/кг

    1,75 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Bioloģisks dateļu sīrups I Love Eco, 250ml
    Подходит для веганов Органические продукты

    Bioloģisks dateļu sīrups I Love Eco, 250ml

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 25,96 €/л

  • Mērce Spilva Street nagetu 220g
    1
    79 €
    8,14 €/кг

    Mērce Spilva Street nagetu 220g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,77 €/кг

    2,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sojas mērce Kikkoman par 43% mazāk sāls 975ml

    Sojas mērce Kikkoman par 43% mazāk sāls 975ml

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,30 €/л

  • Olīvu izspaidu eļļa Gustolu 1l
    4
    99 €
    4,99 €/л

    Olīvu izspaidu eļļa Gustolu 1l

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/л

    11,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olu pasta Rimi Planet Vermicelli 500g

    Olu pasta Rimi Planet Vermicelli 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

Фильтр

Фильтр