Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Glazūra Dr.Oetker melnās šokolādes 100g

    Glazūra Dr.Oetker melnās šokolādes 100g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Četru veidu pipari Kotanyi graudu 16g

    Četru veidu pipari Kotanyi graudu 16g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 105,62 €/кг

  • Batoniņš Isostar High Protein zemeņu 35g
    Подходит для вегетарианцев

    Batoniņš Isostar High Protein zemeņu 35g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 56,86 €/кг

  • Ķiploku mērce Kikkoman Teriyaki 250ml

    Ķiploku mērce Kikkoman Teriyaki 250ml

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,96 €/л

  • Garšviela Santa Maria universālā 160g

    Garšviela Santa Maria universālā 160g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Sezamas sēklu mērce Kikkoman Teriyaki 250ml

    Sezamas sēklu mērce Kikkoman Teriyaki 250ml

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,96 €/л

  • Ķiploki Santa Maria sasmalcināti 25g

    Ķiploki Santa Maria sasmalcināti 25g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 71,60 €/кг

  • Sinepes Rimi 190g

    Sinepes Rimi 190g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 320g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 320g

    2.40 € за шт.

    Цена за единицу: 7,50 €/кг

  • Olīveļļa Borges Extra Virgin 250ml

    Olīveļļa Borges Extra Virgin 250ml

    7.15 € за шт.

    Цена за единицу: 28,60 €/л

  • Olīveļļa Costa D'Oro Extra Virgin 750ml

    Olīveļļa Costa D'Oro Extra Virgin 750ml

    12.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,19 €/л

  • Skābu kāpostu zupa ar cūkgaļu Rimi 440g

    Skābu kāpostu zupa ar cūkgaļu Rimi 440g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,57 €/кг

  • Nūdeļu zupa Nongshim Shin Ramyun 120g

    Nūdeļu zupa Nongshim Shin Ramyun 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Garšviela Vegeta Natur universāla 300g

    Garšviela Vegeta Natur universāla 300g

    4.15 € за шт.

    Цена за единицу: 13,83 €/кг

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Crema 10x5,5g
    Низкая цена каждый день

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Crema 10x5,5g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Ristretto 10x5,2g
    2 и более
    -20%
    2
    39 €
    2,99 €
    0,24 €/шт.

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Ristretto 10x5,2g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Mērce Spilva Tūkstoš salu 375g

    Mērce Spilva Tūkstoš salu 375g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

  • Sinepju pulveris Twins 30g

    Sinepju pulveris Twins 30g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,00 €/кг

  • Ananasu gab.sulā Rimi Planet 567g/340g
    2
    79 €
    8,21 €/кг

    Ananasu gab.sulā Rimi Planet 567g/340g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,15 €/кг

    3,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepumi Balviten ar dzērvenēm bez glutēna 130g
    2 и более
    -43%
    1
    69 €
    2,95 €
    13,00 €/кг
    Без глютена

    Cepumi Balviten ar dzērvenēm bez glutēna 130g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 22,69 €/кг

  • Brušeta Rundāle ķiploku un tomātu 190g

    Brušeta Rundāle ķiploku un tomātu 190g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,63 €/кг

  • Tako groziņi Santa Maria mini 86g

    Tako groziņi Santa Maria mini 86g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 42,44 €/кг

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Flat white 187g
    Низкая цена каждый день

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Flat white 187g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,34 €/шт.

  • Melnie pipari Rimi veseli 22g

    Melnie pipari Rimi veseli 22g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 54,09 €/кг

  • Karijs Rimi 25g

    Karijs Rimi 25g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 30,00 €/кг

  • Sausais raugs Rimi 12g
    0
    48 €
    40,00 €/кг

    Sausais raugs Rimi 12g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 49,17 €/кг

    0,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinēti ķiploki Rimi ar garšaugiem 230g/140g

    Marinēti ķiploki Rimi ar garšaugiem 230g/140g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,21 €/кг

  • Marinēti tomāti Nizhyn 920g/460g
    2
    89 €
    6,28 €/кг

    Marinēti tomāti Nizhyn 920g/460g

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,50 €/кг

    2,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšviela zivīm Rimi Smart 16g
    Низкая цена каждый день

    Garšviela zivīm Rimi Smart 16g

    0.25 € за шт.

    Цена за единицу: 15,62 €/кг

  • Sarkano lēcu zupa Valdo Āzijas gaumē 250g

    Sarkano lēcu zupa Valdo Āzijas gaumē 250g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 11,80 €/кг

  • Dz. lēcu zupa Valdo Franču gaumē ar šamp.250g

    Dz. lēcu zupa Valdo Franču gaumē ar šamp.250g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 11,80 €/кг

  • Kapuč. dz. Mokate Gold ar riekstu garšu 12,5g

    Kapuč. dz. Mokate Gold ar riekstu garšu 12,5g

    0.23 € за шт.

    Цена за единицу: 17,69 €/кг

  • Miltu maisījums Rimi biezo vafeļu mīkla 400g

    Miltu maisījums Rimi biezo vafeļu mīkla 400g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 4,87 €/кг

  • Garšvielu maisījums Vegeta Natur salātiem 20g
    0
    59 €
    29,50 €/кг

    Garšvielu maisījums Vegeta Natur salātiem 20g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,50 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Nūdeles Nongshim Chapagetti Neasas 140g

    Nūdeles Nongshim Chapagetti Neasas 140g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,36 €/кг

  • Saldinātājs Huxol šķidrais 200ml

    Saldinātājs Huxol šķidrais 200ml

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/л

  • Sviesta konf. Diablo ar šokolādes pild. 75g

    Sviesta konf. Diablo ar šokolādes pild. 75g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,53 €/кг

  • Risotto Salling siers, šampinjonu mērce 70g

    Risotto Salling siers, šampinjonu mērce 70g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Bezg.auzu cep.Salling mand.mil.,lins.EKO 140g
    Без глютена Органические продукты

    Bezg.auzu cep.Salling mand.mil.,lins.EKO 140g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 26,36 €/кг

  • Frikadeļu zupa Rimi 480g

    Frikadeļu zupa Rimi 480g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,23 €/кг

Фильтр

Фильтр