Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Miltu maisījums Rimi biezo vafeļu mīkla 400g

    Miltu maisījums Rimi biezo vafeļu mīkla 400g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 4,87 €/кг

  • Mērce Oak'a Bbq Asā 270g

    Mērce Oak'a Bbq Asā 270g

    3.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,15 €/кг

  • Garšvielu maisījums Vegeta Natur salātiem 20g
    0
    59 €
    29,50 €/кг

    Garšvielu maisījums Vegeta Natur salātiem 20g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,50 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Nūdeles Nongshim Chapagetti Neasas 140g

    Nūdeles Nongshim Chapagetti Neasas 140g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,36 €/кг

  • Saldinātājs Huxol šķidrais 200ml

    Saldinātājs Huxol šķidrais 200ml

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/л

  • Sviesta konf. Diablo ar šokolādes pild. 75g

    Sviesta konf. Diablo ar šokolādes pild. 75g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,53 €/кг

  • Risotto Salling siers, šampinjonu mērce 70g

    Risotto Salling siers, šampinjonu mērce 70g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Bezg.auzu cep.Salling mand.mil.,lins.EKO 140g
    Без глютена Органические продукты

    Bezg.auzu cep.Salling mand.mil.,lins.EKO 140g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 26,36 €/кг

  • Bezglu.pasta Salling Glutenfri zaļo zirn.250g
    Без глютена

    Bezglu.pasta Salling Glutenfri zaļo zirn.250g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Frikadeļu zupa Rimi 480g

    Frikadeļu zupa Rimi 480g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,23 €/кг

  • Bambusa dzinumi Salling sālījumā 230g/140g

    Bambusa dzinumi Salling sālījumā 230g/140g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,50 €/кг

  • Marinētas skābenes Rimi Smart 350g
    Низкая цена каждый день

    Marinētas skābenes Rimi Smart 350g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,11 €/кг

  • Šķistošā tēja Ekland aveņu 350g

    Šķistošā tēja Ekland aveņu 350g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Kafijas kapsul. Starbucks Nespresso Choco 51g

    Kafijas kapsul. Starbucks Nespresso Choco 51g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Dateļu batoniņš Rimi ar kokosriekstiem 30g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Dateļu batoniņš Rimi ar kokosriekstiem 30g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 28,33 €/кг

  • Cepumi Bogutti kokosrieksta bez cukura 135g

    Cepumi Bogutti kokosrieksta bez cukura 135g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,70 €/кг

  • Bezgl.auzu p.Rimi ar zemenēm un čia sēkl. 55g
    Подходит для веганов Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Bezgl.auzu p.Rimi ar zemenēm un čia sēkl. 55g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 23,45 €/кг

  • Kečups Pūre tomātu klasiskais 500g

    Kečups Pūre tomātu klasiskais 500g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,78 €/кг

  • Sojas šķēlītes 120g
    Подходит для веганов

    Sojas šķēlītes 120g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,75 €/кг

  • Citronskābe Twins 30g

    Citronskābe Twins 30g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 26,33 €/кг

  • Garšviela Santa Maria salātiem ar garš. 30g

    Garšviela Santa Maria salātiem ar garš. 30g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 35,00 €/кг

  • Mārrutki Spilva mājas gaumē 140g

    Mārrutki Spilva mājas gaumē 140g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 13,93 €/кг

  • Skaidiņas Dr.Oetker ar šokolādes garšu 80g

    Skaidiņas Dr.Oetker ar šokolādes garšu 80g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 28,63 €/кг

  • Gurķi marinēti 5-7cm Nizhyn 450g/225g

    Gurķi marinēti 5-7cm Nizhyn 450g/225g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,51 €/кг

  • Cepumi Gullon Sharkies bez glutēna 200g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Cepumi Gullon Sharkies bez glutēna 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Mērce Spilva ķiploku 375g
    2
    65 €
    7,07 €/кг

    Mērce Spilva ķiploku 375g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

    3,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Spilva gurķu 375g
    2
    65 €
    7,07 €/кг

    Mērce Spilva gurķu 375g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

    3,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Dārza garšaugu maisījums Santa Maria 29g
    0
    97 €
    33,45 €/кг

    Dārza garšaugu maisījums Santa Maria 29g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 54,83 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Saldskābā mērce Rimi Planet 500g
    3
    36 €
    6,72 €/кг

    Saldskābā mērce Rimi Planet 500g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,38 €/кг

    4,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Krēms Rimi Aceto Balsamico trifeļu 250ml

    Krēms Rimi Aceto Balsamico trifeļu 250ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/л

  • Zaļās olīvas Rimi Smart ar papriku 180/80 g
    Низкая цена каждый день

    Zaļās olīvas Rimi Smart ar papriku 180/80 g

    0.73 € за шт.

    Цена за единицу: 9,13 €/кг

  • Olīveļļa Gourmante neapstr.,augst. lab. 500ml

    Olīveļļa Gourmante neapstr.,augst. lab. 500ml

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,98 €/л

  • Vasabi pasta ICA Asia 45g

    Vasabi pasta ICA Asia 45g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 59,78 €/кг

  • Ābolu sidra etiķa uzlējums Detox BIO 500ml
    Органические продукты

    Ābolu sidra etiķa uzlējums Detox BIO 500ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/л

  • Kaf. pup. Lavazza Qualita Oro Dark Roast 1kg

    Kaf. pup. Lavazza Qualita Oro Dark Roast 1kg

    35.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,99 €/кг

  • Ātri pag.nūd.Maggi pikantās vist.gaļ.g.59,2g

    Ātri pag.nūd.Maggi pikantās vist.gaļ.g.59,2g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,08 €/кг

  • Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g
    3
    69 €
    18,45 €/кг
    Без глютена Без молока

    Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

    4,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sezama eļļa Diamond 250ml

    Sezama eļļa Diamond 250ml

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 34,76 €/кг

  • Augļu prod. Pūre Smēriņš aveņu 77,7% ogu 410g

    Augļu prod. Pūre Smēriņš aveņu 77,7% ogu 410g

    7.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,78 €/кг

  • Persiku pusītes Gemoss sīrupā 820g/480g
    2
    99 €
    6,36 €/кг

    Persiku pusītes Gemoss sīrupā 820g/480g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,06 €/кг

    3,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр