Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Marinēti kiršu pipari 670g/300g

    Marinēti kiršu pipari 670g/300g

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,30 €/кг

  • Ā/p griķu biezputra Activus ar vistu 60g

    Ā/p griķu biezputra Activus ar vistu 60g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

  • Zāļu tēja Herbitum Nervus 20x1,5g

    Zāļu tēja Herbitum Nervus 20x1,5g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 86,33 €/кг

  • Maisījums Bonduelle dārzeņu un kvinojas 250g

    Maisījums Bonduelle dārzeņu un kvinojas 250g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 16,36 €/кг

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Fiori Lungo 58g
    2 и более
    -20%
    2
    39 €
    2,99 €
    0,24 €/шт.

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Fiori Lungo 58g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Pētersīļi Rimi 4g

    Pētersīļi Rimi 4g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 187,50 €/кг

  • Makaroni Barilla Spagetti 1kg

    Makaroni Barilla Spagetti 1kg

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,69 €/кг

  • Kafijas dzēr. Lofbergs Salted Caramel 230ml
    1
    39 €
    6,04 €/л

    Kafijas dzēr. Lofbergs Salted Caramel 230ml

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,65 €/л

  • Pokija mērce Kikkoman 250ml

    Pokija mērce Kikkoman 250ml

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 25,96 €/л

  • Karamele Werther's Original bez cukura 70g
    Без сахара

    Karamele Werther's Original bez cukura 70g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 44,14 €/кг

  • Krējuma mērce Spilva ar sīpoliem 390g

    Krējuma mērce Spilva ar sīpoliem 390g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,28 €/кг

  • Pasta Barilla Fusilli bez lipekļa 400g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Pasta Barilla Fusilli bez lipekļa 400g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Auzu cepumi The Beginnings citronu 80g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Auzu cepumi The Beginnings citronu 80g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 39,88 €/кг

  • Sausās brokastis Draugu Chocolate Balls 225g
    1
    49 €
    6,62 €/кг

    Sausās brokastis Draugu Chocolate Balls 225g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

    1,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sausās brokastis Draugu Crispy Cookies 225g
    1
    59 €
    7,07 €/кг

    Sausās brokastis Draugu Crispy Cookies 225g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,84 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Paprika Santa Maria BIO 36g
    Органические продукты

    Paprika Santa Maria BIO 36g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 105,28 €/кг

  • Baton. Nākd Berry Delight ar avenēm 4x35g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Baton. Nākd Berry Delight ar avenēm 4x35g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Saldinātājs Alvo ksilīts 300g

    Saldinātājs Alvo ksilīts 300g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,63 €/кг

  • Dzēriens Nesquik Pouch ar zemeņu garšu 350g

    Dzēriens Nesquik Pouch ar zemeņu garšu 350g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,26 €/кг

  • Kafijas pupiņas Vespucci grauzdētas 1kg
    Низкая цена каждый день

    Kafijas pupiņas Vespucci grauzdētas 1kg

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

  • Zaļā tēja Loyd ar piparm.,manuka medu 20x1,7g

    Zaļā tēja Loyd ar piparm.,manuka medu 20x1,7g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 87,94 €/кг

  • Pesto Selection by Rimi kūp. laša, diļļu 185g

    Pesto Selection by Rimi kūp. laša, diļļu 185g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Mērce Santa Maria laima un halapenjo 242g

    Mērce Santa Maria laima un halapenjo 242g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Marinētu dārzeņu maisījums Nizhyn 450g/270g
    2
    99 €
    11,07 €/кг

    Marinētu dārzeņu maisījums Nizhyn 450g/270g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,41 €/кг

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Krēms Lotus Biscoff karamelizētu cepumu 400g
    5
    39 €
    13,47 €/кг

    Krēms Lotus Biscoff karamelizētu cepumu 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

    5,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pilngraudu rudzu milti Rimi 1,75kg

    Pilngraudu rudzu milti Rimi 1,75kg

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,97 €/кг

  • Kabaču ikri Frauenburgas gardumi 500g

    Kabaču ikri Frauenburgas gardumi 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Čili pupiņu zupa Activus ar liell. gaļu 400g

    Čili pupiņu zupa Activus ar liell. gaļu 400g

    3.55 € за шт.

    Цена за единицу: 8,87 €/кг

  • Lēcu uzkoda Ustukiu Malunas zilā siera g. 70g

    Lēcu uzkoda Ustukiu Malunas zilā siera g. 70g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Batoniņš Isostar Energy ar banānu garšu 40g

    Batoniņš Isostar Energy ar banānu garšu 40g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,75 €/кг

  • Bezglut.pasta Salling fusilli, aunazirņu 250g
    Без глютена

    Bezglut.pasta Salling fusilli, aunazirņu 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Granola Salling Glutenfri bezglutēna 325g
    Без глютена

    Granola Salling Glutenfri bezglutēna 325g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,28 €/кг

  • Nūdeļu ēdiens Oyakata Asia Korean kimči 92g

    Nūdeļu ēdiens Oyakata Asia Korean kimči 92g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,46 €/кг

  • Mērce Barilla Olive 400g
    2
    44 €
    6,10 €/кг
    Подходит для веганов Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Mērce Barilla Olive 400g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

    2,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Augļi Salling cukura sīrupā 410g/230g

    Augļi Salling cukura sīrupā 410g/230g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Ķiploku kebaba mērce Rimi 320g

    Ķiploku kebaba mērce Rimi 320g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,34 €/кг

  • Proteīna batoniņš Nicks mandeļu, sald. 50g

    Proteīna batoniņš Nicks mandeļu, sald. 50g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 63,80 €/кг

  • Prot. bato. Nicks ar karameļu gar., sald. 50g

    Prot. bato. Nicks ar karameļu gar., sald. 50g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 63,80 €/кг

  • Prot. bat. Nicks ar sāļaj. zemesr. sald. 50g

    Prot. bat. Nicks ar sāļaj. zemesr. sald. 50g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 63,80 €/кг

  • Šķīstošā tēja Ekland citronu 350g

    Šķīstošā tēja Ekland citronu 350g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

Фильтр

Фильтр