Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Pudiņš Dr.Oetker ar vaniļas garšu 38g

    Pudiņš Dr.Oetker ar vaniļas garšu 38g

    0.50 € за шт.

    Цена за единицу: 13,16 €/кг

  • Garšvielu maisījums Rimi vistas gaļai 30g

    Garšvielu maisījums Rimi vistas gaļai 30g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,00 €/кг

  • Saldā čili mērce Spilva street food 960g

    Saldā čili mērce Spilva street food 960g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,20 €/кг

  • Zemeņu tēja Rimi 44g

    Zemeņu tēja Rimi 44g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 36,14 €/кг

  • Sezama sēklas melnās Zelta Rieksts 150g

    Sezama sēklas melnās Zelta Rieksts 150g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,93 €/кг

  • Ananāsu salsa Santa Maria 230g

    Ananāsu salsa Santa Maria 230g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,48 €/кг

  • Salātu mērce Oak'a BBQ ar mango 370g

    Salātu mērce Oak'a BBQ ar mango 370g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,78 €/кг

  • Mērce Oak'a BBQ ar medu 310g

    Mērce Oak'a BBQ ar medu 310g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Ātri pagatavo. zupa Kikkoman Aka Miso 3x10g

    Ātri pagatavo. zupa Kikkoman Aka Miso 3x10g

    4.75 € за шт.

    Цена за единицу: 158,33 €/кг

  • Citronpipari Santa Maria 359g

    Citronpipari Santa Maria 359g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,83 €/кг

  • Septiņu piparu maisījums Spilva bez sāls 13g

    Septiņu piparu maisījums Spilva bez sāls 13g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 91,54 €/кг

  • Bāze ramen zupai Kikkoman Shoyu 250 ml

    Bāze ramen zupai Kikkoman Shoyu 250 ml

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 29,56 €/л

  • Makaroni Presto Penne Rigate 400g

    Makaroni Presto Penne Rigate 400g

    0.86 € за шт.

    Цена за единицу: 2,15 €/кг

  • Batoniņš High Protein vaniļas, dzērveņu 55g

    Batoniņš High Protein vaniļas, dzērveņu 55g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 38,00 €/кг

  • Pulveris Isostar High Protein banānu 400g

    Pulveris Isostar High Protein banānu 400g

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,97 €/кг

  • Mērce Heinz Pommes Frites kartupeļiem 430g
    3
    79 €
    8,81 €/кг
    Подходит для веганов Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Mērce Heinz Pommes Frites kartupeļiem 430g

    5.35 € за шт.

    Цена за единицу: 12,44 €/кг

    5,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cep. Diablo ar kakao, vaniļ. garš. pild. 176g

    Cep. Diablo ar kakao, vaniļ. garš. pild. 176g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,15 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lavazza Dek Cremoso 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza Dek Cremoso 120g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,44 €/шт.

  • S.maisījums Valdo ķīseļa pag. ar zemeņu g.20g

    S.maisījums Valdo ķīseļa pag. ar zemeņu g.20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Kafijas kapsulas Starbucks Latte Pumpkin 129g

    Kafijas kapsulas Starbucks Latte Pumpkin 129g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,58 €/шт.

  • Ātri pag.nūd.Glads vistas Teriyaki garšas 95g
    2
    59 €
    27,26 €/кг

    Ātri pag.nūd.Glads vistas Teriyaki garšas 95g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,47 €/кг

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ābolu biezenis Spilva ar mellenēm 300g

    Ābolu biezenis Spilva ar mellenēm 300g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Baltās pupiņas Blik 400g/240g

    Baltās pupiņas Blik 400g/240g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Cukura skaidiņas Dr. Oetker Rainbow Mix 50g

    Cukura skaidiņas Dr. Oetker Rainbow Mix 50g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • Sark.pupiņas ar kukurūzu Bonduelle mērcē 430g

    Sark.pupiņas ar kukurūzu Bonduelle mērcē 430g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Karija saut. ar pupiņ. un meln.rīs. BIO 283g
    Подходит для веганов Органические продукты Подходит для вегетарианцев

    Karija saut. ar pupiņ. un meln.rīs. BIO 283g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 13,60 €/кг

  • Kafijas dz. Lavazza Cappuccino ar pienu 250ml

    Kafijas dz. Lavazza Cappuccino ar pienu 250ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/л

  • Griķi Rimi tvaicēti 4x100g

    Griķi Rimi tvaicēti 4x100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Nūdeles Rimi Smart ar vistas gaļas garšu 60g
    Низкая цена каждый день

    Nūdeles Rimi Smart ar vistas gaļas garšu 60g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,50 €/кг

  • Lēcu uzk. Ustukiu Malunas siera,trifeļu g.70g

    Lēcu uzk. Ustukiu Malunas siera,trifeļu g.70g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Elektrol. tab. Maxi Nutrition zaļo āb. g. 40g

    Elektrol. tab. Maxi Nutrition zaļo āb. g. 40g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 82,25 €/кг

  • Proteīna batoniņš Fiteg2 šokolādes 35g

    Proteīna batoniņš Fiteg2 šokolādes 35g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 74,00 €/кг

  • Rīsu uzkoda Tastees skābā kr., sīpolu g. 65g

    Rīsu uzkoda Tastees skābā kr., sīpolu g. 65g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,92 €/кг

  • Sorgo putraimi Rimi Free From 375g
    2 и более
    -18%
    1
    39 €
    1,69 €
    3,71 €/кг
    Подходит для веганов

    Sorgo putraimi Rimi Free From 375g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,51 €/кг

  • Olīvas El Faro apelsīnu g. mar. 850ml/400g

    Olīvas El Faro apelsīnu g. mar. 850ml/400g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Buljons Maggi Taizemes 80g

    Buljons Maggi Taizemes 80g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Bezgl.lazanj.plāks.Salling Glutenfri EKO 250g
    Без глютена Органические продукты

    Bezgl.lazanj.plāks.Salling Glutenfri EKO 250g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Olīveļļa Rimi neapstrādāta augstākā lab. 200g

    Olīveļļa Rimi neapstrādāta augstākā lab. 200g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/л

  • Pasta Gigli Tricolor ar tomāt., spināt. 500g

    Pasta Gigli Tricolor ar tomāt., spināt. 500g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Ekoloģisks vaniļas cukurs Salling Eko 110g
    Органические продукты

    Ekoloģisks vaniļas cukurs Salling Eko 110g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,00 €/кг

Фильтр

Фильтр