Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Baltās pupiņas Blik 400g/240g
    -30%
    0
    90 €
    3,75 €/кг

    Baltās pupiņas Blik 400g/240g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas dz. Lavazza Cappuccino ar pienu 250ml

    Kafijas dz. Lavazza Cappuccino ar pienu 250ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/л

  • Griķi Rimi tvaicēti 4x100g

    Griķi Rimi tvaicēti 4x100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Lēcu uzk. Ustukiu Malunas siera,trifeļu g.70g

    Lēcu uzk. Ustukiu Malunas siera,trifeļu g.70g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Olīvas El Faro apelsīnu g. mar. 850ml/400g
    -30%
    3
    49 €
    8,72 €/кг

    Olīvas El Faro apelsīnu g. mar. 850ml/400g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšvielu mais. Santa Maria siera tako 28g

    Garšvielu mais. Santa Maria siera tako 28g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 48,21 €/кг

  • Ekoloģiski griķu milti Salling Eko 400g
    Органические продукты

    Ekoloģiski griķu milti Salling Eko 400g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,22 €/кг

  • Granola Salling Glutenfri bezglutēna 325g
    Без глютена

    Granola Salling Glutenfri bezglutēna 325g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,28 €/кг

  • Proteīna batoniņš Nicks mandeļu, sald. 50g

    Proteīna batoniņš Nicks mandeļu, sald. 50g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 63,80 €/кг

  • Prot. bato. Nicks ar karameļu gar., sald. 50g

    Prot. bato. Nicks ar karameļu gar., sald. 50g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 63,80 €/кг

  • Olīveļļa Rimi neapstrādāta augstākā lab. 200g

    Olīveļļa Rimi neapstrādāta augstākā lab. 200g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/л

  • Dip mērce Santa Maria Tex Mex stilā 250g
    3
    39 €
    13,56 €/кг

    Dip mērce Santa Maria Tex Mex stilā 250g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

    2,55 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Šķīstošā tēja Ekland citronu 350g
    -40%
    1
    49 €
    4,26 €/кг

    Šķīstošā tēja Ekland citronu 350g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

    2,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Maize Schar Flatbread 180g

    Maize Schar Flatbread 180g

    4.62 € за шт.

    Цена за единицу: 25,67 €/кг

  • Zaļā tēja Ahmad ar piparmētru 50g
    -40%
    1
    43 €
    28,60 €/кг

    Zaļā tēja Ahmad ar piparmētru 50g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 47,80 €/кг

    2,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu prot. putra Axa banānu, karameļu g. 40g

    Auzu prot. putra Axa banānu, karameļu g. 40g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,75 €/кг

  • Cepumi Bogutti ar šokolādi bez cukura 135g
    Без сахара

    Cepumi Bogutti ar šokolādi bez cukura 135g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,70 €/кг

  • Šķīstošās kafijas dzēr. Rimi 2in1 10x10g
    -40%
    1
    17 €
    11,70 €/кг

    Šķīstošās kafijas dzēr. Rimi 2in1 10x10g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

    1,95 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepums Frank & Oli pistāc., balt. šokol. 50g

    Cepums Frank & Oli pistāc., balt. šokol. 50g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 33,80 €/кг

  • Kafijas dzēr. Jacobs Espresso Caramel 485ml
    -40%
    5
    39 €
    11,11 €/л

    Kafijas dzēr. Jacobs Espresso Caramel 485ml

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,54 €/л

    8,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ekoloģisks vaniļas cukurs Salling Eko 110g
    Органические продукты

    Ekoloģisks vaniļas cukurs Salling Eko 110g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,00 €/кг

  • Bezgl. auz. p. Rimi ar kakao un banāniem 55g
    Подходит для веганов Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Bezgl. auz. p. Rimi ar kakao un banāniem 55g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 23,45 €/кг

  • Cepumi Gullon Pastas bez glutēna 200g
    2
    49 €
    12,45 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Cepumi Gullon Pastas bez glutēna 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Piena pulveris Carmen classic 200g

    Piena pulveris Carmen classic 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Saldskābā mērce Blue Dragon 120g

    Saldskābā mērce Blue Dragon 120g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

  • Garšviela Santa Maria čili dzirnaviņās 70g
    3
    29 €
    47,00 €/кг

    Garšviela Santa Maria čili dzirnaviņās 70g

    4.45 € за шт.

    Цена за единицу: 63,57 €/кг

    4,45 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Dilles Kotanyi 11g

    Dilles Kotanyi 11g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 122,73 €/кг

  • Piedeva Vegeta 1kg

    Piedeva Vegeta 1kg

    6.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,89 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 100x2g
    -40%
    5
    87 €
    29,35 €/кг

    Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 100x2g

    9.79 € за шт.

    Цена за единицу: 48,95 €/кг

    9,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Etiķis Kuhne sarkanā vīna 250ml

    Etiķis Kuhne sarkanā vīna 250ml

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 9,40 €/л

  • Melnie pipari Kotanyi dzirnaviņās 36g
    3
    35 €
    93,06 €/кг

    Melnie pipari Kotanyi dzirnaviņās 36g

    3.95 € за шт.

    Цена за единицу: 109,72 €/кг

    3,95 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pārtikas krāsa Dr.Oetker zila 10g

    Pārtikas krāsa Dr.Oetker zila 10g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 225,00 €/кг

  • Mērce Spilva karstmaizēm 500g

    Mērce Spilva karstmaizēm 500g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,38 €/кг

  • Kečups Pūre tomātu bērniem 510g

    Kečups Pūre tomātu bērniem 510g

    3.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,37 €/кг

  • Pirms tren. šots PULS ar ogu garšu 60ml

    Pirms tren. šots PULS ar ogu garšu 60ml

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 48,17 €/л

  • Garšviela Santa Maria grilētiem ēdieniem 35g

    Garšviela Santa Maria grilētiem ēdieniem 35g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 42,57 €/кг

  • Čipsi rīsu barbekjū 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Čipsi rīsu barbekjū 60g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 27,50 €/кг

  • Mērce Spilva Vidusjūras zaļumu 375g

    Mērce Spilva Vidusjūras zaļumu 375g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

  • Čili pulveris Santa Maria 41g

    Čili pulveris Santa Maria 41g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 55,85 €/кг

  • Mērce Rimi Thai karija 480g
    3
    36 €
    7,00 €/кг

    Mērce Rimi Thai karija 480g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,73 €/кг

    4,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр