Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Nūdeles Yakisoba ar klasisku garšu 93g
    2
    07 €
    22,26 €/кг

    Nūdeles Yakisoba ar klasisku garšu 93g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 27,85 €/кг

    2,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Old El Paso Chunky Salsa pikantā 312g

    Mērce Old El Paso Chunky Salsa pikantā 312g

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 11,06 €/кг

  • Cepumi The Beginnings mandeļu apelsīnu 80g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Cepumi The Beginnings mandeļu apelsīnu 80g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 46,13 €/кг

  • Batoniņš The Beginnings papajas 40g
    1
    55 €
    38,75 €/кг
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока

    Batoniņš The Beginnings papajas 40g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 46,25 €/кг

    1,85 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Heinz American Style burgeru 400ml

    Mērce Heinz American Style burgeru 400ml

    5.35 € за шт.

    Цена за единицу: 12,74 €/кг

  • Ā/p kuskuss Activus ar čedaras sieru 60g

    Ā/p kuskuss Activus ar čedaras sieru 60g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

  • Sarkanvīna etiķis Rimi 250ml

    Sarkanvīna etiķis Rimi 250ml

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,36 €/л

  • Kapāti tomāti Heinz 400g

    Kapāti tomāti Heinz 400g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 6,62 €/кг

  • Auzu putra Axa karameļu,riekstu,sald.krēj.40g

    Auzu putra Axa karameļu,riekstu,sald.krēj.40g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Kūpināta paprika Rimi asā 25g

    Kūpināta paprika Rimi asā 25g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 38,00 €/кг

  • Baziliks Rimi 6g

    Baziliks Rimi 6g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 248,33 €/кг

  • Lēcu un rīsu Rimi ātrā maltīte 55g

    Lēcu un rīsu Rimi ātrā maltīte 55g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,00 €/кг

  • Brokastu pārslas Cini Minis Churros 300g
    3
    39 €
    11,30 €/кг

    Brokastu pārslas Cini Minis Churros 300g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

    4,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas Pupiņas Tchibo Medium Roast 1kg

    Kafijas Pupiņas Tchibo Medium Roast 1kg

    29.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,49 €/кг

  • Citronpipari Santa Maria bez piev. sāls 42g

    Citronpipari Santa Maria bez piev. sāls 42g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 61,67 €/кг

  • Ātri pagata. zupa Kikkoman Shiro Miso 3x10g

    Ātri pagata. zupa Kikkoman Shiro Miso 3x10g

    4.75 € за шт.

    Цена за единицу: 158,33 €/кг

  • Proteīna batoniņš Grenade Oreo 60g

    Proteīna batoniņš Grenade Oreo 60g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 64,83 €/кг

  • Grikotto Valdo ar meža sēnēm 250g

    Grikotto Valdo ar meža sēnēm 250g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,76 €/кг

  • Kafijas kapsulas Vanilla Macadamia 256g
    Низкая цена каждый день

    Kafijas kapsulas Vanilla Macadamia 256g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,34 €/шт.

  • Želeja Dr Oetker ar aveņu garšu 72g

    Želeja Dr Oetker ar aveņu garšu 72g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,31 €/кг

  • Zemeņu marmelādes Energy Boost Caffeine 10x10

    Zemeņu marmelādes Energy Boost Caffeine 10x10

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 56,90 €/кг

  • Konser. pipari Rimi Smart pepperoni 110/50g

    Konser. pipari Rimi Smart pepperoni 110/50g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 37,80 €/кг

  • Olīveļļa Gustolu Extra Virgin 750ml
    12
    99 €
    17,32 €/л

    Olīveļļa Gustolu Extra Virgin 750ml

    16.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,65 €/л

    16,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kvinojas milti Rimi Free From 300g
    2 и более
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    6,63 €/кг
    Без глютена

    Kvinojas milti Rimi Free From 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Kafijas kaps. Aroma Gold Tiramisu 256g
    2 и более
    -15%
    4
    69 €
    5,49 €
    0,29 €/шт.
    Низкая цена каждый день

    Kafijas kaps. Aroma Gold Tiramisu 256g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,34 €/шт.

  • Lazdu r. bat. Keto Bites ar dzērv.,citr. 60g
    Подходит для веганов Без молока

    Lazdu r. bat. Keto Bites ar dzērv.,citr. 60g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 39,83 €/кг

  • Kviešu nūdeles Fudo Ramen 250g

    Kviešu nūdeles Fudo Ramen 250g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Cepumi Diablo ar tumšo šokolādi un krēmu 128g

    Cepumi Diablo ar tumšo šokolādi un krēmu 128g

    3.25 € за шт.

    Цена за единицу: 25,39 €/кг

  • S.maisīj. Valdo ķīseļa pag. ar meža ogu g.20g

    S.maisīj. Valdo ķīseļa pag. ar meža ogu g.20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Kukur.čip. Old El Paso oriģ., bezglutēna 185g
    Без глютена

    Kukur.čip. Old El Paso oriģ., bezglutēna 185g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 15,41 €/кг

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Enčilada 28g

    Garšvielu maisījums Santa Maria Enčilada 28g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 60,36 €/кг

  • Pesto Calabrese Selection by Rimi past. 130g

    Pesto Calabrese Selection by Rimi past. 130g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

  • Mērce Dimdiņu Cēzera Maigā 250g

    Mērce Dimdiņu Cēzera Maigā 250g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Mini kukur.čipsi Rimi ar laima, čil.garšu 60g

    Mini kukur.čipsi Rimi ar laima, čil.garšu 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Lazan. Bol.mērcē ar liell.gaļu,tom.,baz. 300g

    Lazan. Bol.mērcē ar liell.gaļu,tom.,baz. 300g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,30 €/кг

  • Keto picas pamatne Rimi Free From 150g

    Keto picas pamatne Rimi Free From 150g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 24,60 €/кг

  • Sausās brokastis Awake Choco Shells 500g
    Подходит для веганов

    Sausās brokastis Awake Choco Shells 500g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,38 €/кг

  • Rīsu galetes Ustukiu piena šok. garšu 100g

    Rīsu galetes Ustukiu piena šok. garšu 100g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Dažādu sēklu ēļļa Goccia D'oro 1l

    Dažādu sēklu ēļļa Goccia D'oro 1l

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,19 €/л

  • Makaroni Dalla Costa ar sēpijas tinti 500g

    Makaroni Dalla Costa ar sēpijas tinti 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

Фильтр

Фильтр