Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sark.pupiņas ar kukurūzu Bonduelle mērcē 430g

    Sark.pupiņas ar kukurūzu Bonduelle mērcē 430g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Uzkodu gurķi Frauenburgas sin. mar. 330g/265g

    Uzkodu gurķi Frauenburgas sin. mar. 330g/265g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,91 €/кг

  • Nūdeles Rimi Smart ar liell. gaļas garšu 60g
    Низкая цена каждый день

    Nūdeles Rimi Smart ar liell. gaļas garšu 60g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,50 €/кг

  • Rīsu galetes Ustukiu Malunas ar aveņu gl. 90g

    Rīsu galetes Ustukiu Malunas ar aveņu gl. 90g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 21,67 €/кг

  • Zemesrieksti Diablo piena šokol. ar sald. 40g

    Zemesrieksti Diablo piena šokol. ar sald. 40g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Proteīna batoniņš Fiteg2 šokolādes 35g

    Proteīna batoniņš Fiteg2 šokolādes 35g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 74,00 €/кг

  • Prosas putraimi Rimi Free From 375g
    2 и более
    -18%
    1
    39 €
    1,69 €
    3,71 €/кг
    Подходит для веганов

    Prosas putraimi Rimi Free From 375g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,51 €/кг

  • Kviešu milti Rimi 900g

    Kviešu milti Rimi 900g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,94 €/кг

  • Ķiploku mērce Santa Maria 250ml

    Ķiploku mērce Santa Maria 250ml

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/л

  • Boloņas pasta Salling tomāti, lielop.gaļa 68g

    Boloņas pasta Salling tomāti, lielop.gaļa 68g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,74 €/кг

  • Bezglutēna auzu cepu.Salling kanēlis EKO 170g
    Без глютена Органические продукты

    Bezglutēna auzu cepu.Salling kanēlis EKO 170g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 21,71 €/кг

  • Kafijas kaps. Lavazza Gourmet Caramel 56,5g
    3
    99 €
    0,40 €/шт.

    Kafijas kaps. Lavazza Gourmet Caramel 56,5g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšv. mais. Wrap It fahitu pildījumam 27g

    Garšv. mais. Wrap It fahitu pildījumam 27g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 58,89 €/кг

  • Vistas zupa Rimi ar makar. un dārz. 480g

    Vistas zupa Rimi ar makar. un dārz. 480g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,06 €/кг

  • Melnā tēja Dilmah ar mellenēm un vaniļu 30g
    2
    05 €
    68,33 €/кг

    Melnā tēja Dilmah ar mellenēm un vaniļu 30g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 86,33 €/кг

    2,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Miltu mais. City Taste trad. mājas pank. 400g

    Miltu mais. City Taste trad. mājas pank. 400g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Kukrūzas čipsi Doritos saldā čili garša 90g
    1
    49 €
    16,56 €/кг

    Kukrūzas čipsi Doritos saldā čili garša 90g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 23,89 €/кг

    2,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Šķīstošās kafijas dzēr. Rimi 2in1 10g
    Низкая цена каждый день

    Šķīstošās kafijas dzēr. Rimi 2in1 10g

    0.15 € за шт.

    Цена за единицу: 15,00 €/кг

  • Buljons Ķekava liellopa 750ml
    5
    69 €
    7,59 €/кг

    Buljons Ķekava liellopa 750ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/кг

    7,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepums Frank & Oli šok., zemesriek,. kar. 50g

    Cepums Frank & Oli šok., zemesriek,. kar. 50g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 33,80 €/кг

  • Ievārījums Agrisicilia sarkano apelsīnu 360g

    Ievārījums Agrisicilia sarkano apelsīnu 360g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,08 €/кг

  • Garšvielu mais. Santa Maria itāļu ēdien. 80g

    Garšvielu mais. Santa Maria itāļu ēdien. 80g

    6.55 € за шт.

    Цена за единицу: 81,88 €/кг

  • Timiāns Kotanyi 14g

    Timiāns Kotanyi 14g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 99,29 €/кг

  • Garšaugi Kotanyi Provansas 17g

    Garšaugi Kotanyi Provansas 17g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 81,76 €/кг

  • Garšviela Santa Maria gaļai 51g
    1
    35 €
    26,47 €/кг

    Garšviela Santa Maria gaļai 51g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 34,31 €/кг

    1,75 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšviela Santa Maria kartupeļiem 55g
    1
    25 €
    22,73 €/кг

    Garšviela Santa Maria kartupeļiem 55g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 30,00 €/кг

    1,65 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marināde Kikkoman Teriyaki 250ml

    Marināde Kikkoman Teriyaki 250ml

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,96 €/л

  • Garšviela Santa Maria vistai un steikam 75g

    Garšviela Santa Maria vistai un steikam 75g

    4.45 € за шт.

    Цена за единицу: 59,33 €/кг

  • Linsēklu eļļa Goccia d'Oro 500ml

    Linsēklu eļļa Goccia d'Oro 500ml

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,98 €/л

  • Kečups Spilva saldais 330g

    Kečups Spilva saldais 330g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,64 €/кг

  • Pārtikas krāsa Dr.Oetker zaļa 10g

    Pārtikas krāsa Dr.Oetker zaļa 10g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 225,00 €/кг

  • Sāls Herbamare ar garšvielām EKO 250g
    Органические продукты

    Sāls Herbamare ar garšvielām EKO 250g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,56 €/кг

  • Garšviela Santa Maria medījumam 30g

    Garšviela Santa Maria medījumam 30g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 56,33 €/кг

  • Melnie pipari Santa Maria malti 36g

    Melnie pipari Santa Maria malti 36g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 88,61 €/кг

  • Kurkuma Santa Maria Malta 20g

    Kurkuma Santa Maria Malta 20g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 52,50 €/кг

  • Jūras sāls Selection by Rimi ar garšaug. 90g

    Jūras sāls Selection by Rimi ar garšaug. 90g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 32,11 €/кг

  • Olīveļļa Pons Classic Mild 1L

    Olīveļļa Pons Classic Mild 1L

    19.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,69 €/л

  • Garšviela Santa Maria Thai vok vistai 30g

    Garšviela Santa Maria Thai vok vistai 30g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 66,33 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar čili 475g

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar čili 475g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,14 €/кг

  • Jūraszāļu uzkodas Fudo ar vasabi 5g

    Jūraszāļu uzkodas Fudo ar vasabi 5g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 178,00 €/кг

Фильтр

Фильтр