Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Aveņu etiķis Kuhne 250ml

    Aveņu etiķis Kuhne 250ml

    3.35 € за шт.

    Цена за единицу: 13,40 €/л

  • Baziliks Santa Maria 6g

    Baziliks Santa Maria 6g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 348,33 €/кг

  • Deserts Dr.Oetker panna cotta 50g

    Deserts Dr.Oetker panna cotta 50g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 29,00 €/кг

  • Olīveļļa Selection by Rimi ar baziliku 250ml

    Olīveļļa Selection by Rimi ar baziliku 250ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,96 €/л

  • Olīveļļa Selection by Rimi garšaugu 250ml

    Olīveļļa Selection by Rimi garšaugu 250ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,96 €/л

  • Tabletes Isostar Powertabs apelsīnu 120g
    Подходит для вегетарианцев

    Tabletes Isostar Powertabs apelsīnu 120g

    6.89 € за шт.

    Цена за единицу: 57,42 €/кг

  • Tabletes Isostar Powertabs dzērvenes 10x12g

    Tabletes Isostar Powertabs dzērvenes 10x12g

    6.89 € за шт.

    Цена за единицу: 57,42 €/кг

  • CITRES kaperu ogas 290g/130g

    CITRES kaperu ogas 290g/130g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 48,38 €/кг

  • Rudzu pārslas Dobele pilngraudu EKO 500g
    Органические продукты

    Rudzu pārslas Dobele pilngraudu EKO 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Garšviela Kotanyi kurkuma 20g

    Garšviela Kotanyi kurkuma 20g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 67,50 €/кг

  • Maltā kafija Dallmayr Classic Kraftig 500g

    Maltā kafija Dallmayr Classic Kraftig 500g

    14.79 € за шт.

    Цена за единицу: 29,58 €/кг

  • Miltu maisījums Rimi banānu kūka 500g

    Miltu maisījums Rimi banānu kūka 500g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 4,18 €/кг

  • Melnie pipari Santa Maria Tellicherry 210g

    Melnie pipari Santa Maria Tellicherry 210g

    16.95 € за шт.

    Цена за единицу: 80,71 €/кг

  • Ātri pagat. biezputra Activus ar zemenēm 60g

    Ātri pagat. biezputra Activus ar zemenēm 60g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lavazza Espresso DEK 10 gab.

    Kafijas kapsulas Lavazza Espresso DEK 10 gab.

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Garšv. mais. Santa Maria apels. pip. 48g

    Garšv. mais. Santa Maria apels. pip. 48g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 51,87 €/кг

  • Melnā tēja Loyd aromatizēta 25gab
    1
    79 €
    35,80 €/кг

    Melnā tēja Loyd aromatizēta 25gab

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 51,80 €/кг

    2,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Citronskābe Rimi 30g

    Citronskābe Rimi 30g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 26,33 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Rossa 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Rossa 120g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,44 €/шт.

  • Saldā kukurūza Globus 212ml/150g

    Saldā kukurūza Globus 212ml/150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Kafijas dzēr. Lofbergs Latte Macchiato 230ml
    1
    39 €
    6,04 €/л
    Органические продукты

    Kafijas dzēr. Lofbergs Latte Macchiato 230ml

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,65 €/л

  • Rīsu un dārzeņu Rimi ātrā maltīte 55g

    Rīsu un dārzeņu Rimi ātrā maltīte 55g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,00 €/кг

  • Ātri pagatav. nūdeles Rondo vistas garša 50g

    Ātri pagatav. nūdeles Rondo vistas garša 50g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,80 €/кг

  • Kafijas pupiņas Tchibo Exclusive Original 1kg

    Kafijas pupiņas Tchibo Exclusive Original 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

  • Balzamiko mērce Bellei Glassy baltā 250ml

    Balzamiko mērce Bellei Glassy baltā 250ml

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,16 €/л

  • Mērce Bellei Silver ar balzamiko etiķi 250ml

    Mērce Bellei Silver ar balzamiko etiķi 250ml

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,16 €/л

  • Grikotto Valdo ar dārzeņiem 250g

    Grikotto Valdo ar dārzeņiem 250g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Rozmarīns Santa Maria BIO 19g
    Органические продукты

    Rozmarīns Santa Maria BIO 19g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 199,47 €/кг

  • Raudene Santa Maria BIO 9g
    Органические продукты

    Raudene Santa Maria BIO 9g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 421,11 €/кг

  • Aukstā biešu zupa ar kartupeļiem 500g

    Aukstā biešu zupa ar kartupeļiem 500g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • Sūkalu proteīns Iconfit šokolādes 1000g

    Sūkalu proteīns Iconfit šokolādes 1000g

    32.99 € за шт.

    Цена за единицу: 32,99 €/кг

  • Amaranta milti Rimi Free From 300g
    2 и более
    -30%
    1
    89 €
    2,69 €
    6,30 €/кг
    Без глютена

    Amaranta milti Rimi Free From 300g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Fruktoze Alvo 500g

    Fruktoze Alvo 500g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • Vistas mērce Maggi Terijaki garšas 65g

    Vistas mērce Maggi Terijaki garšas 65g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 22,31 €/кг

  • Enerģijas želeja Sis Go citr., laima ga. 60ml

    Enerģijas želeja Sis Go citr., laima ga. 60ml

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 39,17 €/л

  • Brokastu pārslas Oho Strawberry rice 325g

    Brokastu pārslas Oho Strawberry rice 325g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,74 €/кг

  • Zaļās tējas pulveris Vifon Matcha 50g

    Zaļās tējas pulveris Vifon Matcha 50g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 109,80 €/кг

  • Želeja Dr Oetker ar zemeņu, vaniļas g. 72g

    Želeja Dr Oetker ar zemeņu, vaniļas g. 72g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,31 €/кг

  • S. maisījums Valdo ķīseļa pag. ar ķiršu g.20g

    S. maisījums Valdo ķīseļa pag. ar ķiršu g.20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Valriekstu mērce Selection by Rimi past. 130g

    Valriekstu mērce Selection by Rimi past. 130g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

Фильтр

Фильтр