Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Valriekstu mērce Selection by Rimi past. 130g

    Valriekstu mērce Selection by Rimi past. 130g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

  • Garšaugu-dārzeņu maisījums Kotanyi 18g

    Garšaugu-dārzeņu maisījums Kotanyi 18g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 82,78 €/кг

  • Pel. zirņi Frauenburgas Gardumi ar gaļu 500g

    Pel. zirņi Frauenburgas Gardumi ar gaļu 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Olu nūdeles Maggi ar pīles garšu 119g

    Olu nūdeles Maggi ar pīles garšu 119g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,45 €/кг

  • Mērce Dimdiņu BBQ Gardā 250g

    Mērce Dimdiņu BBQ Gardā 250g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Kaf. kaps. Starbucks Vanilla Caramel 12x11g

    Kaf. kaps. Starbucks Vanilla Caramel 12x11g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,58 €/шт.

  • Auzu pārslu putra Activus ar āboliem 60g

    Auzu pārslu putra Activus ar āboliem 60g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

  • Buljons Maggi vistas 80g

    Buljons Maggi vistas 80g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,38 €/кг

  • Lēcu uzkoda Ustukiu Malunas ar barbekjū g.70g

    Lēcu uzkoda Ustukiu Malunas ar barbekjū g.70g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Rīsu galetes Ustukiu Malunas mango g. gl. 90g

    Rīsu galetes Ustukiu Malunas mango g. gl. 90g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Kuk.galetes Ustukiu Malunas banānu g. gl. 90g

    Kuk.galetes Ustukiu Malunas banānu g. gl. 90g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Saldā mango čili mērce Santa Maria 155ml

    Saldā mango čili mērce Santa Maria 155ml

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 19,17 €/л

  • Melnā tēja Loyd Intense 50g
    1
    59 €
    31,80 €/кг

    Melnā tēja Loyd Intense 50g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 45,80 €/кг

    2,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Loyd Earl Grey 43g

    Melnā tēja Loyd Earl Grey 43g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 53,26 €/кг

  • Mērce Santa Maria mango čatnija 350g

    Mērce Santa Maria mango čatnija 350g

    5.95 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lor Brazil 10gab.

    Kafijas kapsulas Lor Brazil 10gab.

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Kafijas kaps. Lavazza Gourmet Chocolate 58,7g
    3
    89 €
    0,39 €/шт.

    Kafijas kaps. Lavazza Gourmet Chocolate 58,7g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Citronskābe Santa Maria 32g

    Citronskābe Santa Maria 32g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 30,94 €/кг

  • Mērce Ķekava krēmīgā, ar citronu garšu 230ml
    3
    89 €
    16,91 €/л

    Mērce Ķekava krēmīgā, ar citronu garšu 230ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 21,26 €/л

    4,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Saus.brok. Start! ar zemeņu,banānu garšu 500g

    Saus.brok. Start! ar zemeņu,banānu garšu 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Zaļā tēja Loyd ar citrona garšu 38g
    1
    79 €
    47,11 €/кг

    Zaļā tēja Loyd ar citrona garšu 38g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 68,16 €/кг

    2,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mango čatnijs Salling vidēji ass 370g

    Mango čatnijs Salling vidēji ass 370g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,62 €/кг

  • Burkānu salāti Rimi pasterizēti 500g

    Burkānu salāti Rimi pasterizēti 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Mērce Santa Maria BBQ saldā un pikantā 335g

    Mērce Santa Maria BBQ saldā un pikantā 335g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,81 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestel Lion protein 340g

    Brokastu pārslas Nestel Lion protein 340g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,21 €/кг

  • Makaroni Panzani Fusilli 1kg

    Makaroni Panzani Fusilli 1kg

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 2,79 €/кг

  • Makaroni Panzani Spaghetti 1kg

    Makaroni Panzani Spaghetti 1kg

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 2,79 €/кг

  • Melnā tēja Posti Golden India 130g

    Melnā tēja Posti Golden India 130g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,85 €/кг

  • Deserts Selection by Rimi anan.-pasifl. 230g

    Deserts Selection by Rimi anan.-pasifl. 230g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,61 €/кг

  • Vok mērce Santa Maria Allround Chop S. 150g

    Vok mērce Santa Maria Allround Chop S. 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Ātri pagat.nūdeles Reeva ar vistas garšu 85g

    Ātri pagat.nūdeles Reeva ar vistas garšu 85g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,00 €/кг

  • Kafijas kapsulas Starbucks Guatemala 52g

    Kafijas kapsulas Starbucks Guatemala 52g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Kafijas kaps. Starbucks Blonde Espr.Decaf 55g

    Kafijas kaps. Starbucks Blonde Espr.Decaf 55g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Augļu tēja Twinings avenes, granātābols 40g

    Augļu tēja Twinings avenes, granātābols 40g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 149,75 €/кг

  • Augļu tēja Twinings zemenes, mango 40g

    Augļu tēja Twinings zemenes, mango 40g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 149,75 €/кг

  • Mērce Tabasco Salsa Picante 256ml

    Mērce Tabasco Salsa Picante 256ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,40 €/л

  • Mērce Tabasco Buffalo Style 256ml

    Mērce Tabasco Buffalo Style 256ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,40 €/л

  • Makaroni Colavita Cavatappi 500g

    Makaroni Colavita Cavatappi 500g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Makaroni Colavita Gomiti 500g

    Makaroni Colavita Gomiti 500g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Tēja Dolce de Luxe Soursop Delight 50g
    2 и более
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    39,80 €/кг

    Tēja Dolce de Luxe Soursop Delight 50g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 51,80 €/кг

Фильтр

Фильтр