Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kāposti sv. ar burkāniem 750g

    Kāposti sv. ar burkāniem 750g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,92 €/кг

  • Pipari čili Rowit Bird’s eye 1.šķ.50g

    Pipari čili Rowit Bird’s eye 1.šķ.50g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 29,00 €/кг

  • Paprika zaļa 80+ mm 1. šķira kg

    Paprika zaļa 80+ mm 1. šķira kg

    2.49 € за кг

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Kurkuma 125g

    Kurkuma 125g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Žāvēti banāni, 250g

    Žāvēti banāni, 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Sēnes Enoki 100g

    Sēnes Enoki 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Kokosriekstu gabaliņi ECO 100g
    Органические продукты

    Kokosriekstu gabaliņi ECO 100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,90 €/кг

  • Salāti Coleslaw, 400 g

    Salāti Coleslaw, 400 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

  • Brokoļu dīgsti 50g

    Brokoļu dīgsti 50g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 27,80 €/кг

  • Sēnes ERINGI MINI, 100 g

    Sēnes ERINGI MINI, 100 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Deglet Nour dateles bez kauliņiem, 680g

    Deglet Nour dateles bez kauliņiem, 680g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,81 €/кг

  • Štovēti kāposti ar kūpinātu šķiņķi 500g

    Štovēti kāposti ar kūpinātu šķiņķi 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Kokosrieksts, gab

    Kokosrieksts, gab

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/шт.

  • Salāti sarkano biešu lapiņu 100g

    Salāti sarkano biešu lapiņu 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Oregano 20g

    Oregano 20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Žāvēts mango Rose 300g

    Žāvēts mango Rose 300g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Sēnes Shimeji brūnās 150g

    Sēnes Shimeji brūnās 150g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Bietes vārītas kubiņos 400g

    Bietes vārītas kubiņos 400g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,97 €/кг

  • Pipari čili Habanero 1.šķira 50g

    Pipari čili Habanero 1.šķira 50g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 29,00 €/кг

  • Pipari čili Jalapeno 1.šķira 50g

    Pipari čili Jalapeno 1.šķira 50g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 29,00 €/кг

  • Korejiešu bietes, 400g

    Korejiešu bietes, 400g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Brokoļu mikrozaļumi Leafood 100g

    Brokoļu mikrozaļumi Leafood 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Taizemes baziliks 20g

    Taizemes baziliks 20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Topinambūrs kg

    Topinambūrs kg

    4.59 € за кг

    Цена за единицу: 4,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Salvija 20g

    Salvija 20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Saulespuķu mikrozaļumi 50g

    Saulespuķu mikrozaļumi 50g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,80 €/кг

  • Redīsu dīgsti 50g

    Redīsu dīgsti 50g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 27,80 €/кг

  • Lucernas dīgsti 50g

    Lucernas dīgsti 50g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 27,80 €/кг

  • Karambola, gab

    Karambola, gab

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/шт.

  • Pākšu pupiņas zaļas 500g

    Pākšu pupiņas zaļas 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Gurķi Midi 400g

    Gurķi Midi 400g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,22 €/кг

  • Dīgsti Super Trio mix 50g

    Dīgsti Super Trio mix 50g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 31,80 €/кг

  • Pak choi mikrozaļumi 40g

    Pak choi mikrozaļumi 40g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,75 €/кг

  • Kāposti Kimchi 300g

    Kāposti Kimchi 300g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Čili pipars Naga sarkanais 50g

    Čili pipars Naga sarkanais 50g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 79,80 €/кг

  • Sēnes ENOKI GOLD, 200 g

    Sēnes ENOKI GOLD, 200 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Sēnes Šampinjoni lielie brūnie, 400g

    Sēnes Šampinjoni lielie brūnie, 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Štovēti kāposti ar burkāniem 750g

    Štovēti kāposti ar burkāniem 750g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 3,59 €/кг

  • Majorāns 20g

    Majorāns 20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Ķirbis gatavošanai mikroviļņu krāsnī, kg

    Ķirbis gatavošanai mikroviļņu krāsnī, kg

    1.99 € за кг

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:3.5 kg 3.5kg

Фильтр

Фильтр