Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ķirbis svaigi ēdams kg

    Ķirbis svaigi ēdams kg

    1.99 € за кг

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

  • Sarkanie sīpoli Rimi 1kg

    Sarkanie sīpoli Rimi 1kg

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/кг

  • Pasifloras auglis, kg

    Pasifloras auglis, kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.1 kg 0.1kg

  • Vīnogas tumšas b/k Candy Hearts 1.šķ 500

    Vīnogas tumšas b/k Candy Hearts 1.šķ 500

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Kāposti Savojas Latvija kg

    Kāposti Savojas Latvija kg

    1.59 € за кг

    Цена за единицу: 1,59 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.9 kg 0.9kg

  • Paprika Minikapya 250g

    Paprika Minikapya 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Šampinjoni RIMI Eco brūni 250g
    Органические продукты

    Šampinjoni RIMI Eco brūni 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Bumbieri Migo 75-80 2. šķira mm kg

    Bumbieri Migo 75-80 2. šķira mm kg

    1.89 € за кг
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Melone Piel De Sapo, kg

    Melone Piel De Sapo, kg

    1.99 € за кг

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:3.5 kg 3.5kg

  • Ķiršu tomātu Mix 1.šķira, 300g

    Ķiršu tomātu Mix 1.šķira, 300g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Tomāti Dižskudras Latvija KG, 1.škira

    Tomāti Dižskudras Latvija KG, 1.škira

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.96 kg 0.96kg

  • Kartupeļi vārīti ar rozmarīnu 430g

    Kartupeļi vārīti ar rozmarīnu 430g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,16 €/кг

  • Plūmes gaišās 45-50 mm, kg

    Plūmes gaišās 45-50 mm, kg

    2.99 € за кг

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Vīnogas Muscat beauty b/s 1. šķira 500g

    Vīnogas Muscat beauty b/s 1. šķira 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Kartupeļi vārīti Ezerkauliņi daivās 500g

    Kartupeļi vārīti Ezerkauliņi daivās 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Gurķis Rimi Eco 300g
    Органические продукты

    Gurķis Rimi Eco 300g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • Gurķi mazsālīti 950g

    Gurķi mazsālīti 950g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,20 €/кг

  • Melone ekoloģiska, 1.šķira, kg
    Органические продукты

    Melone ekoloģiska, 1.šķira, kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.4 kg 1.4kg

  • Zirņu mikrozaļumi Leafood 100g

    Zirņu mikrozaļumi Leafood 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Ķirbis Muskata kg

    Ķirbis Muskata kg

    1.19 € за кг

    Цена за единицу: 1,19 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:4.1 kg 4.1kg

  • Kartupeļi vārīti ar papriku 430g

    Kartupeļi vārīti ar papriku 430g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,16 €/кг

  • Paprika Pimiento de Padron Grill 200g

    Paprika Pimiento de Padron Grill 200g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Kviešu zelmenis

    Kviešu zelmenis

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 106,00 €/кг

  • Japānas cepamķirbis kg

    Japānas cepamķirbis kg

    1.99 € за кг

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:2.2 kg 2.2kg

  • Kartupeļi vārīti ar zaļumiem 1kg

    Kartupeļi vārīti ar zaļumiem 1kg

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Štovēti kāposti Rimi 500g

    Štovēti kāposti Rimi 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Korejiešu kāposti, 400g

    Korejiešu kāposti, 400g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Zirņi zaļie 500g

    Zirņi zaļie 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Portobello sēnes fasētas +/-280g gab

    Portobello sēnes fasētas +/-280g gab

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Čili pipars Jalapeno zaļais kg

    Čili pipars Jalapeno zaļais kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Dzeltenie zirņi Ezerkauliņi vārīti 300g

    Dzeltenie zirņi Ezerkauliņi vārīti 300g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Kāpostu salāti Coleslaw 400g

    Kāpostu salāti Coleslaw 400g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/кг

  • Laims Eko 1. šķira 240g
    Органические продукты

    Laims Eko 1. šķira 240g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,54 €/кг

  • Kartupeļi vārīti ar papriku 1kg

    Kartupeļi vārīti ar papriku 1kg

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Rukola mikrozaļumi, 25g

    Rukola mikrozaļumi, 25g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 59,60 €/кг

  • Kumkvats, kg

    Kumkvats, kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Piparmētra 10cm podiņā, Latvija

    Piparmētra 10cm podiņā, Latvija

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 2,59 €/шт.

  • Biešu salāti ar saldo čili 380g

    Biešu salāti ar saldo čili 380g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,39 €/кг

  • Koriandrs podiņā gab.

    Koriandrs podiņā gab.

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/шт.

  • Kokosrieksts svaigais, gab

    Kokosrieksts svaigais, gab

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/шт.

Фильтр

Фильтр