Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Biezpiena torte Smiltene Grab&go citronu 110g

    Biezpiena torte Smiltene Grab&go citronu 110g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Kausētais siers Baltais ar trifelēm 180g

    Kausētais siers Baltais ar trifelēm 180g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Krēmveida siers Tine Snofrisk 68% 125g

    Krēmveida siers Tine Snofrisk 68% 125g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,92 €/кг

  • Sald.biezp.Baltais Dubajas šokolādes gar.180g

    Sald.biezp.Baltais Dubajas šokolādes gar.180g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Auzu, kakao dzēr.Salling Veggie ekoloģisks 1l
    Подходит для веганов Органические продукты

    Auzu, kakao dzēr.Salling Veggie ekoloģisks 1l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Provansas majonēze Rimi 67% tauku 1kg
    Низкая цена каждый день

    Provansas majonēze Rimi 67% tauku 1kg

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Proteīna dz. Protein Lab ar šokol. g. 500ml

    Proteīna dz. Protein Lab ar šokol. g. 500ml

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/л

  • Siers Rimi Brie ar trifelēm 135g

    Siers Rimi Brie ar trifelēm 135g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,56 €/кг

  • Siers Smiltene Bakšteins 45% kg

    Siers Smiltene Bakšteins 45% kg

    16.49 € за кг

    Цена за единицу: 16,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.15 kg 0.15kg

  • Kaus. siers Dzintars ar šķiņķi šķ. 130g

    Kaus. siers Dzintars ar šķiņķi šķ. 130g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,77 €/кг

  • Siers Lacey Swiss bez laktozes 22% kg
    Без лактозы

    Siers Lacey Swiss bez laktozes 22% kg

    13.59 € за кг

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Rīsu kokosriekstu dzēriensThe Bridge BIO 1l
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Rīsu kokosriekstu dzēriensThe Bridge BIO 1l

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/л

  • Iebiez. piens Export ar cukuru un kafiju 385g

    Iebiez. piens Export ar cukuru un kafiju 385g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,29 €/кг

  • Jog. dz. Actimel+ zemeņu,granātāb. g. 4x100g

    Jog. dz. Actimel+ zemeņu,granātāb. g. 4x100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Kūpināts siers Rimi šķēlēs 40% 150g

    Kūpināts siers Rimi šķēlēs 40% 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Kefīrs aukstajai biešu zupai Rimi 5% 1kg

    Kefīrs aukstajai biešu zupai Rimi 5% 1kg

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 1,65 €/кг

  • Kausētais siers Latgale Čedariņš 200g
    Низкая цена каждый день

    Kausētais siers Latgale Čedariņš 200g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,45 €/кг

  • Aitas siers Olympus 150g

    Aitas siers Olympus 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Biezp. krēms Baltais zemeņu Panna cotta 400g

    Biezp. krēms Baltais zemeņu Panna cotta 400g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Siers Čederas Red ar Halapenjo pip. kg

    Siers Čederas Red ar Halapenjo pip. kg

    11.99 € за кг
    Обычная цена: 14,99 €

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Auzu dzēr. Oddlygood Barista ar vaniļas g. 1l
    Подходит для веганов Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Auzu dzēr. Oddlygood Barista ar vaniļas g. 1l

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,39 €/л

  • Siers Brie French Deli Q 150g

    Siers Brie French Deli Q 150g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 17,27 €/кг

  • Mocarella siers grilēšan. tom.mērci 200g

    Mocarella siers grilēšan. tom.mērci 200g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Siera bumbiņas Džiugas 40% 40g
    Без лактозы

    Siera bumbiņas Džiugas 40% 40g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Siera uzkoda Tere ar papriku 200g
    2 и более
    -25%
    2
    24 €
    2,99 €
    11,20 €/кг

    Siera uzkoda Tere ar papriku 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Kausēt. siers Baltais bazil. pesto mērc. 180g

    Kausēt. siers Baltais bazil. pesto mērc. 180g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Siera kūka Smiltene ar sāļo karameli 110g

    Siera kūka Smiltene ar sāļo karameli 110g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Jogurts Bifi Active ar kivi, bumbieru 2% 360g

    Jogurts Bifi Active ar kivi, bumbieru 2% 360g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Jogurts Farmi skyr persiku 150g

    Jogurts Farmi skyr persiku 150g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,60 €/кг

  • Krēmsiers Philadelphia Milka 175 g

    Krēmsiers Philadelphia Milka 175 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 25,09 €/кг

  • Siers Wensleydale ar dzērvenēm kg

    Siers Wensleydale ar dzērvenēm kg

    21.39 € за кг

    Цена за единицу: 21,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Kaņepju pavalgs 100g

    Kaņepju pavalgs 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Aitas siers ar trifelēm 200g

    Aitas siers ar trifelēm 200g

    9.69 € за шт.

    Цена за единицу: 48,45 €/кг

  • Torte Lazdona Liene biezpiena 200g

    Torte Lazdona Liene biezpiena 200g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,95 €/кг

  • Proteīna smūtijs Blumpower bezpiedevu 460g
    Без лактозы

    Proteīna smūtijs Blumpower bezpiedevu 460g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,85 €/кг

  • Siers Dublin Dairy Čedaras īru sarkanais 200g

    Siers Dublin Dairy Čedaras īru sarkanais 200g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Svaigais siers Latgale ar zaļumiem 200g

    Svaigais siers Latgale ar zaļumiem 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Fer.au.pr.dz.Fermentful mango garšu BIO 330ml
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Fer.au.pr.dz.Fermentful mango garšu BIO 330ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,06 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Siera kraukšķi Smiltene Holandes siera 50g

    Siera kraukšķi Smiltene Holandes siera 50g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 53,80 €/кг

  • Sojas dzēriens Valsoia light 1l
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Sojas dzēriens Valsoia light 1l

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 1,99 €/л

Фильтр

Фильтр