Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sviests Rimi 82% tauku 200g
    2 и более
    -57%
    1
    19 €
    2,79 €
    5,95 €/кг

    Sviests Rimi 82% tauku 200g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,95 €/кг

  • Skābais krējums Valmiera 20% 450g

    Skābais krējums Valmiera 20% 450g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 3,31 €/кг

  • Siers Holandes 500g
    3
    49 €
    6,98 €/кг

    Siers Holandes 500g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,98 €/кг

  • Jogurta dzēriens Actimel zemeņu banānu 8x100g
    2
    79 €
    3,49 €/кг

    Jogurta dzēriens Actimel zemeņu banānu 8x100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

  • Skābais krējums Exporta 25% 360g

    Skābais krējums Exporta 25% 360g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,08 €/кг

  • Piens Rimi pudele 2% 1l

    Piens Rimi pudele 2% 1l

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/л

  • Sviests Exporta 82,5% 200g

    Sviests Exporta 82,5% 200g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Saldais krējums Rimi 35%, 200 ml

    Saldais krējums Rimi 35%, 200 ml

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,45 €/кг

  • Olas Rimi Iecavas kūtī dētas A/L No.2,10 gab.

    Olas Rimi Iecavas kūtī dētas A/L No.2,10 gab.

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,27 €/шт.

  • Piens Rimi pasterizēts 2,5%, 1,5l
    Низкая цена каждый день

    Piens Rimi pasterizēts 2,5%, 1,5l

    1.17 € за шт.

    Цена за единицу: 0,78 €/л

  • Skābais krējums Rimi 20% 400g

    Skābais krējums Rimi 20% 400g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Olas Rimi kūtī dētas A/M Nr.2 15 gab.

    Olas Rimi kūtī dētas A/M Nr.2 15 gab.

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 0,23 €/шт.

  • Olas Rimi Smart A/M Nr.3 sprostos dēt. 10gab.
    Низкая цена каждый день

    Olas Rimi Smart A/M Nr.3 sprostos dēt. 10gab.

    1.81 € за шт.

    Цена за единицу: 0,18 €/шт.

  • Ciets siers Rimi rīvēts 80g
    Без лактозы

    Ciets siers Rimi rīvēts 80g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 12,38 €/кг

  • Vājpiena biezpiens Rimi Smart 0,5% 180g
    Низкая цена каждый день

    Vājpiena biezpiens Rimi Smart 0,5% 180g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,83 €/кг

  • Pilnpiena biezpiens Valmiera 9% 180g

    Pilnpiena biezpiens Valmiera 9% 180g

    0.75 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 4,17 €/кг

  • Kausētais siers Dzintars klasiskais 200g

    Kausētais siers Dzintars klasiskais 200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Graudainais biezpiens Rimi 160g

    Graudainais biezpiens Rimi 160g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,94 €/кг

  • Grieķu jogurts Baltais bez piedevām 400g
    Низкая цена каждый день

    Grieķu jogurts Baltais bez piedevām 400g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Biezpiens Valmiera 5% 180g

    Biezpiens Valmiera 5% 180g

    0.75 € за шт.
    Обычная цена: 1,55 €

    Цена за единицу: 4,17 €/кг

  • Piens Annele pasterizēts 2,5% 2l

    Piens Annele pasterizēts 2,5% 2l

    2.58 € за шт.

    Цена за единицу: 1,29 €/л

  • Mozzarella siers Rimi rīvēts 150g

    Mozzarella siers Rimi rīvēts 150g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Skābais krējums Rimi Smart polipaka 20% 400g
    Низкая цена каждый день

    Skābais krējums Rimi Smart polipaka 20% 400g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,97 €/кг

  • Grieķu jogurts Valmiera bez laktozes 0% 350g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Grieķu jogurts Valmiera bez laktozes 0% 350g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 3,57 €/кг

  • Piens Rimi 2% 1l
    Низкая цена каждый день

    Piens Rimi 2% 1l

    0.78 € за шт.

    Цена за единицу: 0,78 €/л

  • Siers Smiltene Klasiskais 50% kg
    Низкая цена каждый день

    Siers Smiltene Klasiskais 50% kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.34 kg 0.34kg

  • Sviests saldkrējuma 82,5% 200g
    1
    29 €
    6,45 €/кг

    Sviests saldkrējuma 82,5% 200g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 15,95 €/кг

  • Kefīrs Rimi 2% 1kg

    Kefīrs Rimi 2% 1kg

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 1,35 €/кг

  • Piens Rimi 3,5% 1l
    Низкая цена каждый день

    Piens Rimi 3,5% 1l

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/л

  • Majonēze Francis Provansas 250g
    Низкая цена каждый день

    Majonēze Francis Provansas 250g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,16 €/кг

  • Olas Balticovo brīv.vis.A/LM Nr.1 10gab.

    Olas Balticovo brīv.vis.A/LM Nr.1 10gab.

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,33 €/шт.

  • Skābais krējums Smiltene 15% 400g
    Низкая цена каждый день

    Skābais krējums Smiltene 15% 400g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Biezp. sieriņš Kārums vaniļas multipaka 7x45g

    Biezp. sieriņš Kārums vaniļas multipaka 7x45g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 8,54 €/кг

  • Saldais krējums Exporta 35% 500g

    Saldais krējums Exporta 35% 500g

    3.95 € за шт.

    Цена за единицу: 7,90 €/кг

  • Jogurts Baltais Skyr bez piedevām 400g
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Baltais Skyr bez piedevām 400g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,62 €/кг

  • Siers Formagia mozzarella 125g

    Siers Formagia mozzarella 125g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 7,60 €/кг

  • Piens Marge UHT 2% 1l

    Piens Marge UHT 2% 1l

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 1,59 €/л

  • Biezpiens Žemaitijos 9% 1kg
    Без глютена

    Biezpiens Žemaitijos 9% 1kg

    3.99 € за кг
    Обычная цена: 6,89 €

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Graudainais biezpiens Annele 7% 180g

    Graudainais biezpiens Annele 7% 180g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 8,06 €/кг

  • Siera nūjiņas Pik-Nik 40% 160g
    Низкая цена каждый день

    Siera nūjiņas Pik-Nik 40% 160g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

Фильтр

Фильтр