Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Biezpiena krēms Baltais mango, persiku 400g

    Biezpiena krēms Baltais mango, persiku 400g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Jogurta dzēriens Alma aveņu-persiku 275g

    Jogurta dzēriens Alma aveņu-persiku 275g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,69 €/кг

  • Sojas dzēriens Alpro ar vaniļas g., kalc. 1l
    Без глютена

    Sojas dzēriens Alpro ar vaniļas g., kalc. 1l

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/л

  • Siers Granarolo Mascarpone 500g

    Siers Granarolo Mascarpone 500g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Siera krēms Rankfora delikatese 100g

    Siera krēms Rankfora delikatese 100g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 21,90 €/кг

  • Deserts Dolce Italia tiramisu 500g

    Deserts Dolce Italia tiramisu 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Majonēze Spilva grauzdētu sīpolu 235g

    Majonēze Spilva grauzdētu sīpolu 235g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,74 €/кг

  • Jogurta dzēr. Alma ar mellenēm, ķiršiem 275g

    Jogurta dzēr. Alma ar mellenēm, ķiršiem 275g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,69 €/кг

  • Dzer. jogurts Activia aveņu, granātābolu 300g

    Dzer. jogurts Activia aveņu, granātābolu 300g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,40 €

    Цена за единицу: 3,63 €/кг

  • Jog. dzēr. Baltais skyr sāļās karameles 700g

    Jog. dzēr. Baltais skyr sāļās karameles 700g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 3,07 €/кг

  • Svaigā siera bumbas Rimi ar ķipl. 240/150g

    Svaigā siera bumbas Rimi ar ķipl. 240/150g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 22,60 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 100g

    Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Siers Jaunpils Mednieku kūpināts 45% 240g

    Siers Jaunpils Mednieku kūpināts 45% 240g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Siers Rimi Grana Padano 200g

    Siers Rimi Grana Padano 200g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Krēmsiers Philadelphia bez laktozes 150g
    Без лактозы

    Krēmsiers Philadelphia bez laktozes 150g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 31,27 €/кг

  • R. piena prod. Lakto Graudi aveņu -gran. 270g

    R. piena prod. Lakto Graudi aveņu -gran. 270g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Proteīna deserts Ehrmann ar pistāciju g. 200g

    Proteīna deserts Ehrmann ar pistāciju g. 200g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

  • Soj. dz. Alpro Plant Protein ar šok. garšu 1l

    Soj. dz. Alpro Plant Protein ar šok. garšu 1l

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,09 €/л

  • Kausētais siers La Vache Qui Rit 120g

    Kausētais siers La Vache Qui Rit 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Ķiploku mērce Rimi 320g

    Ķiploku mērce Rimi 320g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Zilā pelējuma siers Fourme D'ambert 50%

    Zilā pelējuma siers Fourme D'ambert 50%

    17.49 € за кг
    Обычная цена: 18,19 €

    Цена за единицу: 17,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Aitas siers šķēlēs 100g

    Aitas siers šķēlēs 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Sviests Dublin Dairy 82% 200g

    Sviests Dublin Dairy 82% 200g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Kondensētais piens Dovgan 950g

    Kondensētais piens Dovgan 950g

    4.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 5,25 €/кг

  • Krēmsiers Philadephia ar lasi 175g

    Krēmsiers Philadephia ar lasi 175g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,80 €/кг

  • Jogurts Farmi skyr melleņu 150g

    Jogurts Farmi skyr melleņu 150g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,60 €/кг

  • Siers Džiugas Gourmet 40% 36 mēneši 180g
    Без глютена Без лактозы

    Siers Džiugas Gourmet 40% 36 mēneši 180g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,72 €/кг

  • Siers Baltais Grieķu salātu siers 500g

    Siers Baltais Grieķu salātu siers 500g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Krēmsiers bez laktozes ar zaļ.lociņiem 200g
    Без лактозы

    Krēmsiers bez laktozes ar zaļ.lociņiem 200g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,45 €/кг

  • Augu izcelsmes dzēriens bezpiedevu BIO 330ml
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Органические продукты

    Augu izcelsmes dzēriens bezpiedevu BIO 330ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,06 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Auzu un sojas dzēriens Berief Barista EKO 1l
    Подходит для веганов Органические продукты Подходит для вегетарианцев

    Auzu un sojas dzēriens Berief Barista EKO 1l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Siers Maasdam Deli Q 250g

    Siers Maasdam Deli Q 250g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 13,96 €/кг

  • Putukrējums Paradiso 250g

    Putukrējums Paradiso 250g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Feta siers Princip nogatavināts mucā 150g

    Feta siers Princip nogatavināts mucā 150g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,27 €/кг

  • Majonēz.mērce Rimi ar marinētiem gurķiem 320g

    Majonēz.mērce Rimi ar marinētiem gurķiem 320g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Jogurts Valio profeel proteīna upeņu 200g

    Jogurts Valio profeel proteīna upeņu 200g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 6,75 €/кг

  • Siera uzkoda Tere ar zaļumiem 200g
    2 и более
    -25%
    2
    24 €
    2,99 €
    11,20 €/кг

    Siera uzkoda Tere ar zaļumiem 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Siers cepšanai Rimi 43% 200g
    Подходит для вегетарианцев

    Siers cepšanai Rimi 43% 200g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Siers Zaļais 90g

    Siers Zaļais 90g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 48,78 €/кг

  • Siers mīkst. President brie natural 125g

    Siers mīkst. President brie natural 125g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,12 €/кг

Фильтр

Фильтр