Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kefīrs Rimi 2% 1kg
    Низкая цена каждый день

    Kefīrs Rimi 2% 1kg

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,89 €/кг

  • Vājpiena biezpiens Valmiera 0,5% 180g

    Vājpiena biezpiens Valmiera 0,5% 180g

    0.75 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 4,17 €/кг

  • Skābais krējums Rimi Smart polipaka 12% 400g
    Низкая цена каждый день

    Skābais krējums Rimi Smart polipaka 12% 400g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,22 €/кг

  • Grieķu jogurts Rimi bez piedevām 400g

    Grieķu jogurts Rimi bez piedevām 400g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,97 €/кг

  • Piens Meadow Star bez laktozes UHT 1,5% 1l
    Без лактозы

    Piens Meadow Star bez laktozes UHT 1,5% 1l

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 1,09 €/л

  • Pilnpiena biezpiens Rimi Smart 9% 180g
    Низкая цена каждый день

    Pilnpiena biezpiens Rimi Smart 9% 180g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 4,17 €/кг

  • Saldais krējums Rimi Smart 10%, 200ml
    Подходит для вегетарианцев
    Низкая цена каждый день

    Saldais krējums Rimi Smart 10%, 200ml

    0.66 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/л

  • Piena dzēriens Rasēns zemeņu 1,5% 200ml
    Низкая цена каждый день

    Piena dzēriens Rasēns zemeņu 1,5% 200ml

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,79 €

    Цена за единицу: 2,95 €/л

  • Olas Rimi Eco A/LMS Nr.0 10 gab.
    Органические продукты

    Olas Rimi Eco A/LMS Nr.0 10 gab.

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,34 €/шт.

  • Piens Limbažu 2,5% 1l

    Piens Limbažu 2,5% 1l

    1.38 € за шт.

    Цена за единицу: 1,38 €/л

  • Piens Rimi Smart UHT 2% 1l
    Низкая цена каждый день

    Piens Rimi Smart UHT 2% 1l

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,89 €/л

  • Piens Alma lauku 3,6 - 4,2% 1l

    Piens Alma lauku 3,6 - 4,2% 1l

    1.24 € за шт.
    Обычная цена: 1,55 €

    Цена за единицу: 1,24 €/л

  • Siers Holandes Rimi šķēlēs 45% 500g
    Низкая цена каждый день

    Siers Holandes Rimi šķēlēs 45% 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Siera nūjiņas Pik-nik 40% 280g

    Siera nūjiņas Pik-nik 40% 280g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 14,25 €/кг

  • Batoniņš Kinder Pingui 120g

    Batoniņš Kinder Pingui 120g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,92 €/кг

  • Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 500g

    Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Kefīrs Limbažu 2,5% 1l

    Kefīrs Limbažu 2,5% 1l

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 1,49 €/л

  • Kefīrs Straupe 2,5% 1kg

    Kefīrs Straupe 2,5% 1kg

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 1,39 €/кг

  • Siers Džiugas rīvēts 40% 100g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Siers Džiugas rīvēts 40% 100g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 21,90 €/кг

  • Kefīrs Lazdona 3.2% 1l
    Низкая цена каждый день

    Kefīrs Lazdona 3.2% 1l

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/л

  • Biezpiena sieriņš Kārums vaniļas 45g

    Biezpiena sieriņš Kārums vaniļas 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Salātu siers Rimi 40% 200g
    Низкая цена каждый день

    Salātu siers Rimi 40% 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Jogurts mango, marak., čia s., bez lakt. 200g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Jogurts mango, marak., čia s., bez lakt. 200g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Skābais krējums Baltais 20% 500g

    Skābais krējums Baltais 20% 500g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,78 €/кг

  • Piens Rimi 2%, 0,5L

    Piens Rimi 2%, 0,5L

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 1,28 €/л

  • Siers SN Holandes šķēlītēs 150g

    Siers SN Holandes šķēlītēs 150g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Turku jogurts Baltais bez piedevām 300g
    Низкая цена каждый день

    Turku jogurts Baltais bez piedevām 300g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,83 €/кг

  • Graudainais biezpiens Baltais 500g

    Graudainais biezpiens Baltais 500g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Piens Annele EKO 2,5% 900ml
    Органические продукты

    Piens Annele EKO 2,5% 900ml

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,47 €

    Цена за единицу: 1,43 €/л

  • Kefīrs Talsu piensaimnieks 2,5% 1kg

    Kefīrs Talsu piensaimnieks 2,5% 1kg

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/кг

  • Majonēze Spilva Brokastu 250g

    Majonēze Spilva Brokastu 250g

    0.75 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 3,00 €/кг

  • Piena dzēriens Rasēns šokolādes 1,5% 200ml
    Низкая цена каждый день

    Piena dzēriens Rasēns šokolādes 1,5% 200ml

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,79 €

    Цена за единицу: 2,95 €/л

  • Pudiņš Fit! Proteīna vaniļas 150g
    3 и более
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/кг

    Pudiņš Fit! Proteīna vaniļas 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Kefīrs Limbažu 2,5% 1,5l

    Kefīrs Limbažu 2,5% 1,5l

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,66 €/л

  • Iebiezināts piens Rimi ar cukuru 8% 397g

    Iebiezināts piens Rimi ar cukuru 8% 397g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,66 €/кг

  • Olu baltums Balticovo Premium 500g

    Olu baltums Balticovo Premium 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Siers Granarolo Burrata Pot 125g
    2 и более
    -20%
    1
    99 €
    2,49 €
    15,92 €/кг

    Siers Granarolo Burrata Pot 125g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Piens Tere 2,5% 1,5l

    Piens Tere 2,5% 1,5l

    1.66 € за шт.

    Цена за единицу: 1,11 €/л

  • Siers Cesvaine Holandes kg

    Siers Cesvaine Holandes kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Rīvēta siera maisījums Džiugas picai 200g

    Rīvēta siera maisījums Džiugas picai 200g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 15,95 €/кг

Фильтр

Фильтр