Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Graud.biezpiens ar saldo krējumu 3% Rimi 500g

    Graud.biezpiens ar saldo krējumu 3% Rimi 500g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/кг

  • Olas Balticovo kūtī dēt. A/L Nr.2 10gab.

    Olas Balticovo kūtī dēt. A/L Nr.2 10gab.

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,38 €/шт.

  • Skābais krējums Baltais 12% 500g

    Skābais krējums Baltais 12% 500g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,38 €/кг

  • Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 500g

    Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Paniņas Lazdona 0,5% 1kg
    Низкая цена каждый день

    Paniņas Lazdona 0,5% 1kg

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Baltais skudru pūznis 38g

    Biezpiena sieriņš Baltais skudru pūznis 38g

    0.29 € за шт.
    Обычная цена: 0,45 €

    Цена за единицу: 7,63 €/кг

  • Sv. krēmsiers Rimi 20% 150g
    Низкая цена каждый день

    Sv. krēmsiers Rimi 20% 150g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • Siers Rimi Mozzarella Light bumbiņas 125g

    Siers Rimi Mozzarella Light bumbiņas 125g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Piens Annele lauku 3,5% 2l

    Piens Annele lauku 3,5% 2l

    2.77 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/л

  • Svaigais siers Mozzarella Mini 125g

    Svaigais siers Mozzarella Mini 125g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 9,52 €/кг

  • Olas Rimi kūtī dētas A/L Nr.2 10 gab.

    Olas Rimi kūtī dētas A/L Nr.2 10 gab.

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 0,26 €/шт.

  • Krēmsiers Baltais klasiskais 400g

    Krēmsiers Baltais klasiskais 400g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 8,47 €/кг

  • Mandeļu dzēriens Alpro bez cukura 1l
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Mandeļu dzēriens Alpro bez cukura 1l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Piens Rimi Smart UHT 3,2% 1l
    Низкая цена каждый день

    Piens Rimi Smart UHT 3,2% 1l

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 0,95 €/л

  • Grieķu jogurts Baltais ar persikiem 160g

    Grieķu jogurts Baltais ar persikiem 160g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,81 €/кг

  • Pilnpiena biezpiens Talsu 9% 300g
    Низкая цена каждый день

    Pilnpiena biezpiens Talsu 9% 300g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Biezpiens Baltais Exporta 9%, laiviņa 250g

    Biezpiens Baltais Exporta 9%, laiviņa 250g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 6,76 €/кг

  • Raudz.piena prod. Lakto klasiskais 450g
    Низкая цена каждый день

    Raudz.piena prod. Lakto klasiskais 450g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Kārums šokolādes 45g

    Biezpiena sieriņš Kārums šokolādes 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Kausētais siers Dzintars ar baravikām 200g

    Kausētais siers Dzintars ar baravikām 200g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,75 €/кг

  • Piena dzēriens Rasēns 1,5% 200ml
    Низкая цена каждый день

    Piena dzēriens Rasēns 1,5% 200ml

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,79 €

    Цена за единицу: 2,95 €/л

  • Raudzēts piena prod. Lakto meža zemeņu 450g
    Низкая цена каждый день

    Raudzēts piena prod. Lakto meža zemeņu 450g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Biezpiens Baltais kulinārijas 1kg

    Biezpiens Baltais kulinārijas 1kg

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Majonēze Francis Provansas 500g
    Низкая цена каждый день

    Majonēze Francis Provansas 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Jogurts Lakto Protein aveņu, linsēklu 200g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Lakto Protein aveņu, linsēklu 200g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Jogurts Fantasia ar šokolādes bumbiņām 100g

    Jogurts Fantasia ar šokolādes bumbiņām 100g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 7,90 €/кг

  • Auzu dzēr. Barista kafijai bezgl. UHT 1l
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Auzu dzēr. Barista kafijai bezgl. UHT 1l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Auzu krēms ēdiena gatavoš. Deary Tere 250ml
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Auzu krēms ēdiena gatavoš. Deary Tere 250ml

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,76 €/л

  • Piens Talsu piensaimnieks 2,5% 1l

    Piens Talsu piensaimnieks 2,5% 1l

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,19 €/кг

  • Siers Preiļu siers Čedaras 50% kg

    Siers Preiļu siers Čedaras 50% kg

    9.99 € за кг
    Обычная цена: 14,79 €

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.29 kg 0.29kg

  • Piena dzēriens Rasēns banānu 1,5% 200ml
    Низкая цена каждый день

    Piena dzēriens Rasēns banānu 1,5% 200ml

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,79 €

    Цена за единицу: 2,95 €/л

  • Graudainais biezpiens Smiltene 9% 400g

    Graudainais biezpiens Smiltene 9% 400g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,22 €/кг

  • Skābais krējums Straupe 20% 500g

    Skābais krējums Straupe 20% 500g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,58 €/кг

  • Grieķu jogurts ar mellenēm 160g

    Grieķu jogurts ar mellenēm 160g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,81 €/кг

  • Jogurts Valmiera krēmīgais, bez lakt. 7% 350g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Valmiera krēmīgais, bez lakt. 7% 350g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 3,57 €/кг

  • Pudiņš Fit! proteīna kakao 150g
    3 и более
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/кг

    Pudiņš Fit! proteīna kakao 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Siers Siera Nams Čederas 200g

    Siers Siera Nams Čederas 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Jogurts Kārums bifido ar persikiem 350g

    Jogurts Kārums bifido ar persikiem 350g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,71 €/кг

  • Skābais krējums Smiltene 20% 200g

    Skābais krējums Smiltene 20% 200g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,95 €/кг

  • Pudiņš Fit! proteīna ar sāļo karameli 150g
    3 и более
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/кг

    Pudiņš Fit! proteīna ar sāļo karameli 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

Фильтр

Фильтр