Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Aitas cietais siers Carmen ar trif. 150g

    Aitas cietais siers Carmen ar trif. 150g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,93 €/кг

  • Siers Entremont Gruyere 47% 200g

    Siers Entremont Gruyere 47% 200g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • Siera uzkoda Collection ar baraviku g. 300g

    Siera uzkoda Collection ar baraviku g. 300g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Majonēzes mērce Rimi ar sēnēm 320g

    Majonēzes mērce Rimi ar sēnēm 320g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Piena deserts Monte šok. un lazdu riekstu 55g

    Piena deserts Monte šok. un lazdu riekstu 55g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,73 €/кг

  • Cietais siers Comte Ermitage 45% 150g

    Cietais siers Comte Ermitage 45% 150g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/кг

  • Skābais krēms Tukuma polipaka 12% 400g

    Skābais krēms Tukuma polipaka 12% 400g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,22 €/кг

  • Kaus. siers Valio zaļumu gaileņu garšu 185g

    Kaus. siers Valio zaļumu gaileņu garšu 185g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Biezpiena krēms Alma ar meža zemenēm 300g

    Biezpiena krēms Alma ar meža zemenēm 300g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Siers Sierštelle ar ķirbju sēklām 310g

    Siers Sierštelle ar ķirbju sēklām 310g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/кг

  • Krējuma pudiņš Baltais brūnās karameles 150g

    Krējuma pudiņš Baltais brūnās karameles 150g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

  • Kaus.siers Rambyno ar melnajām trife.50% 160g

    Kaus.siers Rambyno ar melnajām trife.50% 160g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,31 €/кг

  • Siera bum.Džiugas ar kar.sīpolu garšu 45% 40g

    Siera bum.Džiugas ar kar.sīpolu garšu 45% 40g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Pudiņš Muller šokolādes vaniļas 2,4% 450g
    1
    79 €
    3,98 €/кг

    Pudiņš Muller šokolādes vaniļas 2,4% 450g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,64 €/кг

  • Sviests Lazdona saldkrējuma 100g

    Sviests Lazdona saldkrējuma 100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Siers Smiltene Latvijas 45% kg

    Siers Smiltene Latvijas 45% kg

    16.49 € за кг

    Цена за единицу: 16,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Siers Sniega bumbas ar papr.240g/150g

    Siers Sniega bumbas ar papr.240g/150g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • Sv. siers Castello ar tom. un baz. 125g

    Sv. siers Castello ar tom. un baz. 125g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,52 €/кг

  • Sv.siers Tartare ar lasi un dillēm 140g

    Sv.siers Tartare ar lasi un dillēm 140g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Aukstā kafija Hochwald Eiskaffen 500ml

    Aukstā kafija Hochwald Eiskaffen 500ml

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/л

  • Pudiņš Jaunpils mango 150g
    Низкая цена каждый день

    Pudiņš Jaunpils mango 150g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Siers grilēšanai Sirtakis ar garšaugiem 100g

    Siers grilēšanai Sirtakis ar garšaugiem 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Kaus.siers Rimi Smart ar Ementāles sieru 100g
    Низкая цена каждый день

    Kaus.siers Rimi Smart ar Ementāles sieru 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Kausētais siers Rambyno šķiņķa 50% 175g

    Kausētais siers Rambyno šķiņķa 50% 175g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 11,94 €/кг

  • Batoniņš Kinder Maxi King 35g

    Batoniņš Kinder Maxi King 35g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 31,14 €/кг

  • Siers Saint Agur 60% kg

    Siers Saint Agur 60% kg

    33.99 € за кг

    Цена за единицу: 33,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.15 kg 0.15kg

  • Siers Rankas Valmieras fasēts 45% kg

    Siers Rankas Valmieras fasēts 45% kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.31 kg 0.31kg

  • Siers Ievas ar tomātiem 2-4 mēn. kg

    Siers Ievas ar tomātiem 2-4 mēn. kg

    17.99 € за кг

    Цена за единицу: 17,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Siers mīkstais Miree ar gorgonzolu 150g

    Siers mīkstais Miree ar gorgonzolu 150g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Siers svaigais El Pastor aitas piena kg

    Siers svaigais El Pastor aitas piena kg

    19.99 € за кг

    Цена за единицу: 19,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Siers Talsu Deviņkalnu De luxe fasēts kg

    Siers Talsu Deviņkalnu De luxe fasēts kg

    11.49 € за кг

    Цена за единицу: 11,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Putots krēmsiers Castello ar ķiplokiem 125g

    Putots krēmsiers Castello ar ķiplokiem 125g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,12 €/кг

  • Siera uzkoda Granarolo trifeļu garša 24g

    Siera uzkoda Granarolo trifeļu garša 24g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 70,42 €/кг

  • Siera rullītis Primello anan.,mand. 100g

    Siera rullītis Primello anan.,mand. 100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,90 €/кг

  • Siers Leffond 125g

    Siers Leffond 125g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,92 €/кг

  • Kausēts siers Jaunpils kūpinātais 180g
    2 и более
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    8,28 €/кг

    Kausēts siers Jaunpils kūpinātais 180g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,06 €/кг

  • Siers Salami Rimi šķēlēs 45% 150g

    Siers Salami Rimi šķēlēs 45% 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Siers Granarolo zilais ar trifelēm 150g

    Siers Granarolo zilais ar trifelēm 150g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 30,60 €/кг

  • Majonēze Selection by Rimi 78% tauku 585g

    Majonēze Selection by Rimi 78% tauku 585g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Krēmsiers Rimi ar čili, 19% tauku 200g

    Krēmsiers Rimi ar čili, 19% tauku 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

Фильтр

Фильтр