Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Siers Smiltene Granisters 250g

    Siers Smiltene Granisters 250g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,96 €/кг

  • Čedaras siers Salling šķēlēs 100g

    Čedaras siers Salling šķēlēs 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Siera kraukšķi Smiltene kūpināta siera 50g

    Siera kraukšķi Smiltene kūpināta siera 50g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 51,00 €/кг

  • Glazēts tofu šokolādes batoniņš 40g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Glazēts tofu šokolādes batoniņš 40g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,75 €/кг

  • Sviests Lazdona kausēts 99.6% 250g

    Sviests Lazdona kausēts 99.6% 250g

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 30,36 €/кг

  • Cietais siers Džiugas 40% 18 mēneši 100g
    Без лактозы

    Cietais siers Džiugas 40% 18 mēneši 100g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 33,90 €/кг

  • Siers Brie ar balto pelējumu kg

    Siers Brie ar balto pelējumu kg

    16.39 € за кг

    Цена за единицу: 16,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Siers ar kaņepju sēkl., lins. fas. kg

    Siers ar kaņepju sēkl., lins. fas. kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 9,99 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.75 kg 0.75kg

  • Siers Chavroux figs 150g

    Siers Chavroux figs 150g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 35,93 €/кг

  • Siers kazas piena kūpināts Deli Q 45% 130g

    Siers kazas piena kūpināts Deli Q 45% 130g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 27,62 €/кг

  • Aukstais šokolādes dzēriens 500ml

    Aukstais šokolādes dzēriens 500ml

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/л

  • Majonēze Mālpils salātu 250g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    3,56 €/кг

    Majonēze Mālpils salātu 250g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 4,36 €/кг

  • Kausēts siers Zelmas Piens šķiņķa 330g

    Kausēts siers Zelmas Piens šķiņķa 330g

    2.65 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 8,03 €/кг

  • Kond. kokosr. dz. Nature's Charm 320g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Kond. kokosr. dz. Nature's Charm 320g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,59 €/кг

  • Kok.dzēr.mēr.Nature's Charm sāļ.kar.gar.200g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Kok.dzēr.mēr.Nature's Charm sāļ.kar.gar.200g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,45 €/кг

  • Siera kūka Granja Rinya 180g

    Siera kūka Granja Rinya 180g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,83 €/кг

  • Siera kraukšķi Smiltene zilā siera garša 50g

    Siera kraukšķi Smiltene zilā siera garša 50g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 53,80 €/кг

  • Kazas sviests Goat Farm 125g

    Kazas sviests Goat Farm 125g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,12 €/кг

  • Siers Latgales kūpināts fasēts kg

    Siers Latgales kūpināts fasēts kg

    7.99 € за кг
    Обычная цена: 9,99 €

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Biezpiena torte Smiltene melleņu Grab&go 110g

    Biezpiena torte Smiltene melleņu Grab&go 110g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Siers Ievas ar pesto kg

    Siers Ievas ar pesto kg

    17.99 € за кг

    Цена за единицу: 17,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Siers Granarolo Pecorino rīvēts 70g
    2 и более
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    28,43 €/кг

    Siers Granarolo Pecorino rīvēts 70g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 42,71 €/кг

  • Siera rullītis Primello ar zaļumiem 100g

    Siera rullītis Primello ar zaļumiem 100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,90 €/кг

  • Auzu dzēriens kafijai Oddlygood Barista 1l
    Подходит для веганов Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Auzu dzēriens kafijai Oddlygood Barista 1l

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/л

  • Čedaras siers Snowdonia Rock Star 150g

    Čedaras siers Snowdonia Rock Star 150g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • Siera bumb.Džiugas krējuma, sīpolu garša 40g

    Siera bumb.Džiugas krējuma, sīpolu garša 40g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Siers President Brie kg

    Siers President Brie kg

    16.99 € за кг

    Цена за единицу: 16,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.18 kg 0.18kg

  • Siers Alus kūpināts kg

    Siers Alus kūpināts kg

    9.49 € за кг

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Siers mīkstais baltā pel. pikants 150g

    Siers mīkstais baltā pel. pikants 150g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 23,27 €/кг

  • Aitas p. siers Roquefort zilā pelēj. 52% 100g

    Aitas p. siers Roquefort zilā pelēj. 52% 100g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • Siers Čederas ar ceptiem sīpoliem kg

    Siers Čederas ar ceptiem sīpoliem kg

    17.99 € за кг

    Цена за единицу: 17,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Glazēts tofu bat. Tere Deary dzērveņu g. 40g

    Glazēts tofu bat. Tere Deary dzērveņu g. 40g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,75 €/кг

  • Siers Latvijas Premium 250g

    Siers Latvijas Premium 250g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,96 €/кг

  • Jogurta kokt. Baltais ar Dub. šok. garšu 250g

    Jogurta kokt. Baltais ar Dub. šok. garšu 250g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 4,36 €/кг

  • Kafijas dz. Lavazza Cappuccino ar pienu 250ml

    Kafijas dz. Lavazza Cappuccino ar pienu 250ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/л

  • Kazas piena siers El Pastor zilais 140g

    Kazas piena siers El Pastor zilais 140g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Kaf. dzēr. Latte macchiato ar pienu UHT 230ml

    Kaf. dzēr. Latte macchiato ar pienu UHT 230ml

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/л

  • Siera izlase Čederas Red,Granalino šķ. 300g

    Siera izlase Čederas Red,Granalino šķ. 300g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,63 €/кг

  • Čedaras siers Snowdonia Black Bomber 200g

    Čedaras siers Snowdonia Black Bomber 200g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • Sviests ar ceptiem sīpoliem 165g

    Sviests ar ceptiem sīpoliem 165g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,12 €/кг

Фильтр

Фильтр