Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Jogurts mango, marak., čia s., bez lakt. 200g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Jogurts mango, marak., čia s., bez lakt. 200g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Grieķu jogurts Baltais ar persikiem 160g

    Grieķu jogurts Baltais ar persikiem 160g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,81 €/кг

  • Jogurts Fantasia ar šokolādes bumbiņām 100g

    Jogurts Fantasia ar šokolādes bumbiņām 100g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 7,90 €/кг

  • Jogurts Lakto Protein aveņu, linsēklu 200g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Lakto Protein aveņu, linsēklu 200g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Grieķu jogurts ar mellenēm 160g

    Grieķu jogurts ar mellenēm 160g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,81 €/кг

  • Jogurts Kārums bifido ar persikiem 350g

    Jogurts Kārums bifido ar persikiem 350g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,71 €/кг

  • Raudz. piena pr. Lakto aveņu, bez lakt. 200g
    Без лактозы

    Raudz. piena pr. Lakto aveņu, bez lakt. 200g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Jogurts Kārums bifido ar meža ogām 350g
    Без лактозы

    Jogurts Kārums bifido ar meža ogām 350g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,71 €/кг

  • Raudzēts piena prod. Lakto bez laktozes 200g
    Без лактозы

    Raudzēts piena prod. Lakto bez laktozes 200g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Jogurts Fantasia ar ķiršiem 118g

    Jogurts Fantasia ar ķiršiem 118g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 6,69 €/кг

  • R. piena pr. Lakto meža zem., bez lakt. 200g
    Без лактозы

    R. piena pr. Lakto meža zem., bez lakt. 200g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Jogurts Emma zemeņu 110g
    2 и более
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/кг
    Без лактозы

    Jogurts Emma zemeņu 110g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,09 €/кг

  • Saldā kr. jogurts Baltais ar meln. ķirš. 400g
    Без лактозы

    Saldā kr. jogurts Baltais ar meln. ķirš. 400g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 3,12 €/кг

  • Grieķu jogurts Annele dabisks 370g

    Grieķu jogurts Annele dabisks 370g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Jogurts Baltais Skyr vaniļas 300g

    Jogurts Baltais Skyr vaniļas 300g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Jogurts Baltais Skyr zemeņu 300g

    Jogurts Baltais Skyr zemeņu 300g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Saldā krējuma jogurts Baltais ar zemenēm 400g
    Без лактозы

    Saldā krējuma jogurts Baltais ar zemenēm 400g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 3,12 €/кг

  • Jogurts Emma melleņu 110g
    2 и более
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/кг
    Без лактозы

    Jogurts Emma melleņu 110g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,09 €/кг

  • Jog. Fantasia krēm.ar šok.pārslām 102g

    Jog. Fantasia krēm.ar šok.pārslām 102g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Turku jogurts Baltais mango 300g

    Turku jogurts Baltais mango 300g

    1.15 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 3,83 €/кг

  • Jogurts Rasēns zemeņu banānu piena šokol.110g
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Rasēns zemeņu banānu piena šokol.110g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Jogurts Emma banānu 110g
    2 и более
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/кг
    Без лактозы

    Jogurts Emma banānu 110g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,09 €/кг

  • Jog. Kārums bifido ar sēklām,graudiem 350g
    Без лактозы

    Jog. Kārums bifido ar sēklām,graudiem 350g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,83 €/кг

  • Jog. Fantasia krēm.ar zemenēm 118g

    Jog. Fantasia krēm.ar zemenēm 118g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 6,48 €/кг

  • Jogurts Danonino ar zemeņu garšu 70g

    Jogurts Danonino ar zemeņu garšu 70g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 12,14 €/кг

  • Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g

    Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 3,13 €/кг

  • Grieķu jogurts Baltais ar auzām, zemen. 180g

    Grieķu jogurts Baltais ar auzām, zemen. 180g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Jogurts Valio profeel cept.ābolu g.200g

    Jogurts Valio profeel cept.ābolu g.200g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 6,75 €/кг

  • Grieķu jog. Baltais ar auz.,ābol.,kanēl. 180g

    Grieķu jog. Baltais ar auz.,ābol.,kanēl. 180g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Jogurts Kārums bifido ar brūkl.,rudzu m. 350g
    Без лактозы

    Jogurts Kārums bifido ar brūkl.,rudzu m. 350g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,71 €/кг

  • Jogurts Activia zemeņu 4x120g

    Jogurts Activia zemeņu 4x120g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

  • Jogurts Rimi ar ķiršu ievārījumu,granolu 200g
    2 и более
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/кг

    Jogurts Rimi ar ķiršu ievārījumu,granolu 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Jogurts Kārums bifido ar avenēm un musli 350g
    Без лактозы

    Jogurts Kārums bifido ar avenēm un musli 350g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,71 €/кг

  • Jogurts Activia ķiršu 4x120g

    Jogurts Activia ķiršu 4x120g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

  • Saldkrējuma jogurts Alma Stracciatella 380g

    Saldkrējuma jogurts Alma Stracciatella 380g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 3,92 €/кг

  • Auzu superbrok.Baltais ar āboliem 160g

    Auzu superbrok.Baltais ar āboliem 160g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,56 €/кг

  • Jogur. Rimi ar mango-pasifl.iev.,granolu 200g
    2 и более
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/кг

    Jogur. Rimi ar mango-pasifl.iev.,granolu 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Jogurts maizes ar žāvētām aprikozēm 380g

    Jogurts maizes ar žāvētām aprikozēm 380g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,66 €/кг

  • Prot.jog. Ehrmann Stracciatella ar sald. 200g

    Prot.jog. Ehrmann Stracciatella ar sald. 200g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Jogurts Farmi Skyr Meža zemeņu 150g

    Jogurts Farmi Skyr Meža zemeņu 150g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

Фильтр

Фильтр