Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Baltā šokolāde Poesia 100g

    Baltā šokolāde Poesia 100g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,90 €/кг

  • Baltā šokolāde Schogetten 100g
    1
    59 €
    15,90 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Baltā šokolāde Schogetten 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Baltā šokolāde Milka Bubbly 95g

    Baltā šokolāde Milka Bubbly 95g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 27,26 €/кг

  • Baltā šokolāde Schogetten Trilogia 100g
    1
    59 €
    15,90 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Baltā šokolāde Schogetten Trilogia 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • P. šok. Milka ar kokosriekstu pildījumu 97g

    P. šok. Milka ar kokosriekstu pildījumu 97g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,70 €/кг

  • Baltā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    Baltā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Baltā šokolāde Milka 90g

    Baltā šokolāde Milka 90g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 28,78 €/кг

  • Baltā šokolāde Roshen porainā 80g

    Baltā šokolāde Roshen porainā 80g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 23,13 €/кг

  • Baltā šokolāde Kalev ar melleņu gabaliņ. 95g

    Baltā šokolāde Kalev ar melleņu gabaliņ. 95g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 35,68 €/кг

  • P.šok. Milka ar kapučīno garšas pildījumu 97g

    P.šok. Milka ar kapučīno garšas pildījumu 97g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,70 €/кг

Фильтр

Фильтр