Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Baltā šokolāde Poesia 100g

    Baltā šokolāde Poesia 100g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Baltā šokolāde Schogetten 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltā šokolāde Schogetten 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Baltā šokolāde Milka Bubbly 95g

    Baltā šokolāde Milka Bubbly 95g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 27,26 €/kg

  • Baltā šokolāde Schogetten Trilogia 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltā šokolāde Schogetten Trilogia 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • P. šok. Milka ar kokosriekstu pildījumu 97g

    P. šok. Milka ar kokosriekstu pildījumu 97g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 26,70 €/kg

  • Baltā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    Baltā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Baltā šokolāde Milka 90g

    Baltā šokolāde Milka 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Baltā šokolāde Roshen porainā 80g

    Baltā šokolāde Roshen porainā 80g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 23,13 €/kg

  • Baltā šokolāde Kalev ar melleņu gabaliņ. 95g

    Baltā šokolāde Kalev ar melleņu gabaliņ. 95g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,68 €/kg

  • P.šok. Milka ar kapučīno garšas pildījumu 97g

    P.šok. Milka ar kapučīno garšas pildījumu 97g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 26,70 €/kg

Filtrs

Filtrs