Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Konfektes Lācītis ķepainītis 1kg

    Konfektes Lācītis ķepainītis 1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Serenāde 1kg

    Konfektes Serenāde 1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šokolādes konfektes Migle 1kg
    Низкая цена каждый день

    Šokolādes konfektes Migle 1kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Jaco putna piens kg

    Konfektes Jaco putna piens kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g
    2
    49 €
    22,64 €/кг

    Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 31,73 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Konfektes Toffifee 125g

    Konfektes Toffifee 125g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,92 €/кг

  • Konfektes Vāverīte 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/кг

    Konfektes Vāverīte 1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    18,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Laima Sarkanā magone kg

    Konfektes Laima Sarkanā magone kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Batoniņu izlase Mixed Minis 400g

    Batoniņu izlase Mixed Minis 400g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,97 €/кг

  • Šokolādes konfektes Fortūna kg

    Šokolādes konfektes Fortūna kg

    8.69 € за кг

    Цена за единицу: 8,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Trifele 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/кг

    Konfektes Trifele 1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    18,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Roshen Candy Nut ar zemesr. kg

    Konfektes Roshen Candy Nut ar zemesr. kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Marcipāns Skrīveru tumšajā šokolādē 150g

    Marcipāns Skrīveru tumšajā šokolādē 150g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

  • Šokolādes konfektes Saldā rulete 1kg

    Šokolādes konfektes Saldā rulete 1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Rudzupuķe 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/кг

    Konfektes Rudzupuķe 1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    18,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Vētrasputns 1kg

    Konfektes Vētrasputns 1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Toffifee White 125g

    Konfektes Toffifee White 125g

    3.14 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 25,12 €/кг

  • Konfektes Jaco putna piens ar kakao garšu kg

    Konfektes Jaco putna piens ar kakao garšu kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Šokolādes konfektes Kinder Bueno mini 108g

    Šokolādes konfektes Kinder Bueno mini 108g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,09 €/кг

  • Konfektes Pergale Ābolīši kg

    Konfektes Pergale Ābolīši kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Diāna kg

    Konfektes Diāna kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Uzkodas Smash ar piena šokolādi 100g
    2
    19 €
    21,90 €/кг

    Uzkodas Smash ar piena šokolādi 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Konfektes Vēsma 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/кг

    Konfektes Vēsma 1kg

    16.99 € за кг

    Цена за единицу: 16,99 €/кг

    16,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Laima Laime kg

    Konfektes Laima Laime kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g
    2
    79 €
    27,90 €/кг

    Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 37,90 €/кг

    3,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Konfektes Laima Rīts kg
    12
    99 €
    12,99 €/кг

    Konfektes Laima Rīts kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    18,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šokolādes konfektes Vāverīte 160g
    2
    39 €
    14,94 €/кг

    Šokolādes konfektes Vāverīte 160g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

    3,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Šokolādes konfektes Serenāde 160g

    Šokolādes konfektes Serenāde 160g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

  • Ķirši Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    Ķirši Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 36,27 €/кг

  • Marcipāns Skrīveru šokolādē ar zemeņu g. 150g

    Marcipāns Skrīveru šokolādē ar zemeņu g. 150g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

  • Konfektes Rikond Pirati vafeļu asorti kg

    Konfektes Rikond Pirati vafeļu asorti kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Konfektes Toffifee 400g

    Konfektes Toffifee 400g

    7.87 € за шт.
    Обычная цена: 9,49 €

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Šokolādes konfektes Pergale nuts kg

    Šokolādes konfektes Pergale nuts kg

    7.49 € за кг

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Pergale Pupa kg

    Konfektes Pergale Pupa kg

    4.23 € за кг

    Цена за единицу: 4,23 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Konfektes Rikond Iebiezinātais piens kg

    Konfektes Rikond Iebiezinātais piens kg

    5.69 € за кг

    Цена за единицу: 5,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Šokolādes konfektes Kinder Schoko-Bons 125g

    Šokolādes konfektes Kinder Schoko-Bons 125g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 34,00 €/кг

  • Konf.Roshen Krock ar zemesriekst.,glazētas kg

    Konf.Roshen Krock ar zemesriekst.,glazētas kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Konf.Laima Braunijs lazdu rieksti,karamele kg
    12
    99 €
    12,99 €/кг

    Konf.Laima Braunijs lazdu rieksti,karamele kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    18,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Šokolādes konfektes Laima Vētrasputns 160g
    2
    39 €
    14,94 €/кг

    Šokolādes konfektes Laima Vētrasputns 160g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

    3,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zemenes Skrīveru baltajā šokolādē 100g
    3
    49 €
    34,90 €/кг

    Zemenes Skrīveru baltajā šokolādē 100g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 45,90 €/кг

    4,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр