Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šokolādes konfektes Migle 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šokolādes konfektes Migle 1kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Serenāde 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Serenāde 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Lācītis ķepainītis 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Lācītis ķepainītis 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Jaco putna piens kg

    Konfektes Jaco putna piens kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g
    2
    49 €
    22,64 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 31,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Konfektes Vāverīte 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Vāverīte 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Trifele 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Trifele 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Laima Sarkanā magone kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Sarkanā magone kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Šokolādes konfektes Fortūna kg

    Šokolādes konfektes Fortūna kg

    8.69 € par kg

    Cena par vienību: 8,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Toffifee 125g

    Konfektes Toffifee 125g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,92 €/kg

  • Konfektes Rudzupuķe 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg

    Konfektes Rudzupuķe 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Roshen Candy Nut ar zemesr. kg

    Konfektes Roshen Candy Nut ar zemesr. kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Batoniņu izlase Mixed Minis 400g

    Batoniņu izlase Mixed Minis 400g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,97 €/kg

  • Marcipāns Skrīveru tumšajā šokolādē 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāns Skrīveru tumšajā šokolādē 150g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,93 €/kg

  • Šokolādes konfektes Saldā rulete 1kg

    Šokolādes konfektes Saldā rulete 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Uzkodas Smash ar piena šokolādi 100g
    2
    19 €
    21,90 €/kg

    Uzkodas Smash ar piena šokolādi 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Konfektes Jaco putna piens ar kakao garšu kg

    Konfektes Jaco putna piens ar kakao garšu kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Konfektes Pergale Ābolīši kg

    Konfektes Pergale Ābolīši kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Vētrasputns 1kg

    Konfektes Vētrasputns 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Toffifee White 125g

    Konfektes Toffifee White 125g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 30,32 €/kg

  • Šokolādes konfektes Kinder Bueno mini 108g

    Šokolādes konfektes Kinder Bueno mini 108g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,09 €/kg

  • Šokolādes konfektes Vāverīte 160g
    2
    39 €
    14,94 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šokolādes konfektes Vāverīte 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Konfektes Laima Rīts kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Rīts kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Diāna kg

    Konfektes Diāna kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Vēsma 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Vēsma 1kg

    16.99 € par kg

    Cena par vienību: 16,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g
    2
    79 €
    27,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 37,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Konfektes Pergale Pupa kg

    Konfektes Pergale Pupa kg

    4.23 € par kg

    Cena par vienību: 4,23 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Šokolādes konfektes Laima Vētrasputns 160g
    2
    39 €
    14,94 €/kg

    Šokolādes konfektes Laima Vētrasputns 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Konf.Laima Braunijs lazdu rieksti,karamele kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konf.Laima Braunijs lazdu rieksti,karamele kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Konf.Roshen Krock ar zemesriekst.,glazētas kg

    Konf.Roshen Krock ar zemesriekst.,glazētas kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Konfektes Toffifee 400g

    Konfektes Toffifee 400g

    9.49 € par gab.

    Cena par vienību: 23,72 €/kg

  • Konfektes Laima Laime kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Laime kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Marcipāns Skrīveru šokolādē ar zemeņu g. 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāns Skrīveru šokolādē ar zemeņu g. 150g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,93 €/kg

  • Konfektes Rikond Pirati vafeļu asorti kg

    Konfektes Rikond Pirati vafeļu asorti kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Šokolādes konfektes Pergale nuts kg

    Šokolādes konfektes Pergale nuts kg

    7.49 € par kg

    Cena par vienību: 7,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Ķirši Skrīveru tumšajā šokolādē 110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirši Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,27 €/kg

  • Konfektes Rikond Iebiezinātais piens kg

    Konfektes Rikond Iebiezinātais piens kg

    5.69 € par kg

    Cena par vienību: 5,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Šokolādes konfektes Laima Rudzupuķe 160g
    2
    39 €
    14,94 €/kg

    Šokolādes konfektes Laima Rudzupuķe 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Zemenes Skrīveru baltajā šokolādē 100g
    3
    49 €
    34,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zemenes Skrīveru baltajā šokolādē 100g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Konfektes Pergale Cherry kg

    Konfektes Pergale Cherry kg

    13.99 € par kg

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

Filtrs

Filtrs