Filter

Filter
Show products
Sort
  • Batoniņš The Beginnings Flapjack kakao 60g
    1
    35 €
    22,50 €/kg
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free

    Batoniņš The Beginnings Flapjack kakao 60g

    1.59 € per pcs.

    Price per unit: 26,50 €/kg

    1,59 € - 30 days lowest sales price

  • Pro.bat.The Beginnings Flapjack pistāciju 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg

    Pro.bat.The Beginnings Flapjack pistāciju 60g

    1.69 € per pcs.

    Price per unit: 28,17 €/kg

    1,69 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free

    Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g

    1.69 € per pcs.

    Price per unit: 28,17 €/kg

    1,69 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free

    Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g

    1.69 € per pcs.

    Price per unit: 28,17 €/kg

    1,69 € - 30 days lowest sales price

  • Sojas granulas 170g
    Suitable for Vegans For Better life

    Sojas granulas 170g

    2.49 € per pcs.

    Price per unit: 14,65 €/kg

  • Batoniņš The Begginings Flapjack ananāsu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free

    Batoniņš The Begginings Flapjack ananāsu 60g

    1.69 € per pcs.

    Price per unit: 28,17 €/kg

    1,69 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš The Beginning mango 40g
    1
    49 €
    37,25 €/kg
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free

    Batoniņš The Beginning mango 40g

    1.79 € per pcs.

    Price per unit: 44,75 €/kg

    1,79 € - 30 days lowest sales price

  • Sojas gabaliņi kaltēti 170g
    Suitable for Vegans For Better life

    Sojas gabaliņi kaltēti 170g

    2.49 € per pcs.

    Price per unit: 14,65 €/kg

  • Sausais sojas pulveris 350g

    Sausais sojas pulveris 350g

    5.69 € per pcs.

    Price per unit: 16,26 €/kg

  • Krekeri The Beginnings mand. ar sēkl. 80g
    2
    49 €
    31,13 €/kg
    Suitable for Vegans Lactose Free For Better life

    Krekeri The Beginnings mand. ar sēkl. 80g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 37,38 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Sojas šķēlītes 120g
    Suitable for Vegans For Better life

    Sojas šķēlītes 120g

    2.49 € per pcs.

    Price per unit: 20,75 €/kg

  • Dateļu batoniņš Rimi ar kokosriekstiem 30g
    Suitable for Vegans Suitable for Vegetarians

    Dateļu batoniņš Rimi ar kokosriekstiem 30g

    0.85 € per pcs.

    Price per unit: 28,33 €/kg

  • Batoniņš The Beginnings papajas 40g
    1
    55 €
    38,75 €/kg
    Suitable for Vegans Lactose Free For Better life

    Batoniņš The Beginnings papajas 40g

    1.85 € per pcs.

    Price per unit: 46,25 €/kg

    1,85 € - 30 days lowest sales price

  • Dateļu batoniņš Rimi ar burkān., zemenēm 31g
    Suitable for Vegans Lactose Free For Better life Suitable for Vegetarians

    Dateļu batoniņš Rimi ar burkān., zemenēm 31g

    0.85 € per pcs.

    Price per unit: 27,42 €/kg

  • Baton. Nākd Berry Delight ar avenēm 4x35g
    Suitable for Vegans Suitable for Vegetarians

    Baton. Nākd Berry Delight ar avenēm 4x35g

    4.99 € per pcs.

    Price per unit: 35,64 €/kg

  • Batoniņš The Beginnings braunijs 40g
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free Suitable for Vegetarians

    Batoniņš The Beginnings braunijs 40g

    1.79 € per pcs.

    Price per unit: 44,75 €/kg

  • Baton. Nākd Blueberry Muffin ar mellen. 4x35g
    Suitable for Vegans Suitable for Vegetarians

    Baton. Nākd Blueberry Muffin ar mellen. 4x35g

    4.99 € per pcs.

    Price per unit: 35,64 €/kg

  • Konfekt. Misso ķirši, mandel. ar kan.šok. 45g

    Konfekt. Misso ķirši, mandel. ar kan.šok. 45g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 44,22 €/kg

  • Konfektes Misso trīs rieksti 45g

    Konfektes Misso trīs rieksti 45g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 44,22 €/kg

  • Batoniņš The Beginnings banānu 40g
    1
    49 €
    37,25 €/kg
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free

    Batoniņš The Beginnings banānu 40g

    1.79 € per pcs.

    Price per unit: 44,75 €/kg

    1,79 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Misso dateles, lazdu rieksti 30g

    Batoniņš Misso dateles, lazdu rieksti 30g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,00 €/kg

  • Batoniņš Misso mango, Indijas rieksti 30g

    Batoniņš Misso mango, Indijas rieksti 30g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,00 €/kg

  • Dateļu batoniņš Rimi ar riek., amarantu 30g
    Suitable for Vegans Lactose Free Suitable for Vegetarians Dairy Free

    Dateļu batoniņš Rimi ar riek., amarantu 30g

    0.85 € per pcs.

    Price per unit: 28,33 €/kg

  • Batoniņš Misso dzērvenes, mandeles 30g

    Batoniņš Misso dzērvenes, mandeles 30g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,00 €/kg

  • Batoniņš Misso vīģes, lazdu rieksti 30g

    Batoniņš Misso vīģes, lazdu rieksti 30g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,00 €/kg

  • Cepumi The Beginnings upeņu 80g
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free Suitable for Vegetarians

    Cepumi The Beginnings upeņu 80g

    3.39 € per pcs.

    Price per unit: 42,38 €/kg

  • Cepumi Beginnings ar zem., rab., bezglut. 60g
    Suitable for Vegans Lactose Free Gluten Free For Better life

    Cepumi Beginnings ar zem., rab., bezglut. 60g

    3.39 € per pcs.

    Price per unit: 56,50 €/kg

  • Baton. Misso upenes, mandeles, muskatrie. 30g

    Baton. Misso upenes, mandeles, muskatrie. 30g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,00 €/kg

Filter

Filter