Filter

Filter
Show products
Sort
  • Tumšā šokolāde Poesia 100g

    Tumšā šokolāde Poesia 100g

    1.19 € per pcs.

    Price per unit: 11,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Schogetten 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Low price every day!

    Tumšā šokolāde Schogetten 100g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,90 €/kg

    1,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Salling 85% kakao 100g

    Tumšā šokolāde Salling 85% kakao 100g

    2.79 € per pcs.

    Price per unit: 27,90 €/kg

  • Melnā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g
    2
    49 €
    24,90 €/kg

    Melnā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 29,90 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 87% 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 87% 90g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,22 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Pergale 72% 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale 72% 85g

    2.39 € per pcs.

    Price per unit: 28,12 €/kg

    2,39 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšās šokolādes plāksnes Salling 30 gab 120g
    2 and more
    -11%
    2
    65 €
    2,99 €
    22,08 €/kg

    Tumšās šokolādes plāksnes Salling 30 gab 120g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 24,92 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 29,90 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g
    4
    29 €
    42,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g

    6.19 € per pcs.

    Price per unit: 61,90 €/kg

    6,19 € - 30 days lowest sales price

  • Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 70% 90g

    Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 70% 90g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,22 €/kg

  • Tumšā šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g

    2.39 € per pcs.

    Price per unit: 28,12 €/kg

    2,39 € - 30 days lowest sales price

  • Šokolāde Laima Lukss 150g

    Šokolāde Laima Lukss 150g

    3.39 € per pcs.

    Price per unit: 22,60 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 29,90 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolādesSalling ves.lazdu rieksti 100g

    Tumšā šokolādesSalling ves.lazdu rieksti 100g

    2.49 € per pcs.

    Price per unit: 24,90 €/kg

  • Ekol.tum. šokolāde 70% kakao Salling Eko 100g
    Biologic

    Ekol.tum. šokolāde 70% kakao Salling Eko 100g

    3.25 € per pcs.

    Price per unit: 32,50 €/kg

  • Tumšā šokolāde Lukss Roze 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šokolāde Lukss Roze 90g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,22 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Laima Lukss 190g

    Tumšā šokolāde Laima Lukss 190g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 31,53 €/kg

  • Tumšā šokolāde Laima Serenāde ar apr.90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šokolāde Laima Serenāde ar apr.90g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,22 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Roshen Extra Dark porainā 80g

    Tumšā šokolāde Roshen Extra Dark porainā 80g

    1.85 € per pcs.

    Price per unit: 23,13 €/kg

  • Tumšā šok.Laima Lukss ķirš., mand. 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šok.Laima Lukss ķirš., mand. 90g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,22 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šok. Pergale ar kafijas pildījumu 100g
    2 and more
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    14,90 €/kg

    Tumšā šok. Pergale ar kafijas pildījumu 100g

    2.19 € per pcs.

    Price per unit: 21,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Pergale 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale 85g

    2.39 € per pcs.

    Price per unit: 28,12 €/kg

    2,39 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Karl Fazer Thins 95g

    Tumšā šokolāde Karl Fazer Thins 95g

    5.29 € per pcs.

    Price per unit: 55,68 €/kg

  • Šok. Laima Serenāde ar aprik., lazdu r. 190g

    Šok. Laima Serenāde ar aprik., lazdu r. 190g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 31,53 €/kg

  • Tumšā šokolāde Pergale ar dzērvenēm 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale ar dzērvenēm 85g

    2.39 € per pcs.

    Price per unit: 28,12 €/kg

    2,39 € - 30 days lowest sales price

  • Rūgtā šokolāde Cemoi 82% 100g

    Rūgtā šokolāde Cemoi 82% 100g

    4.79 € per pcs.

    Price per unit: 47,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Lindt Exc. ar apelsīna g. 100g

    Tumšā šokolāde Lindt Exc. ar apelsīna g. 100g

    6.19 € per pcs.

    Price per unit: 61,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Cemoi 100g

    Tumšā šokolāde Cemoi 100g

    4.45 € per pcs.

    Price per unit: 44,50 €/kg

  • Piena šokolāde Pergale ar meža ogu pild. 100g
    2 and more
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    14,90 €/kg

    Piena šokolāde Pergale ar meža ogu pild. 100g

    2.19 € per pcs.

    Price per unit: 21,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Laima Lukss ar mandelēm 190g

    Tumšā šokolāde Laima Lukss ar mandelēm 190g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 31,53 €/kg

  • Tumšā šokolāde Sarkanā Magone 90g

    Tumšā šokolāde Sarkanā Magone 90g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,22 €/kg

  • Tāfelīte Diorel ar tumšās šokolādes garšu 80g

    Tāfelīte Diorel ar tumšās šokolādes garšu 80g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 12,38 €/kg

  • Tumšā šokolāde Laima Lukss lazdu riek. 190g

    Tumšā šokolāde Laima Lukss lazdu riek. 190g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 31,53 €/kg

  • Porainā piena šokolāde Laima 60g

    Porainā piena šokolāde Laima 60g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 49,83 €/kg

  • Tumšā šokolāde Lindt Excellence 85% 100g

    Tumšā šokolāde Lindt Excellence 85% 100g

    Temporarily out of stock in e-store

    6,19 € - 30 days lowest sales price

Filter

Filter