Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cāļa krūtiņas mazā fileja kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa krūtiņas mazā fileja kg

    6.49 € par kg
    Regulārā cena: 7,86 €

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

  • Paprika Rimi saldā koniskā 170g
    Labākai dzīvei

    Paprika Rimi saldā koniskā 170g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Biezpiens Žemaitijos 9% 1kg
    Nesatur lipekli

    Biezpiens Žemaitijos 9% 1kg

    3.99 € par kg
    Regulārā cena: 6,89 €

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

  • Ingvers kg
    Labākai dzīvei

    Ingvers kg

    3.99 € par kg
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.16 kg 0.16kg

  • Vājpiena biezpiens Valmiera 0,5% 180g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Vājpiena biezpiens Valmiera 0,5% 180g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 4,17 €/kg

  • Burkāni Rimi mini 200g
    Labākai dzīvei

    Burkāni Rimi mini 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Šampinjoni Rimi 400g
    Labākai dzīvei

    Šampinjoni Rimi 400g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Gurķi mini Stars Latvija 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi mini Stars Latvija 250g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 5,96 €/kg

  • Kefīrs Straupe 2,5% 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Straupe 2,5% 1kg

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,39 €/kg

  • Sviests saldkrējuma 82,5% 200g
    1
    29 €
    6,45 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sviests saldkrējuma 82,5% 200g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 15,95 €/kg

  • Krūmmellenes Rimi ātri sasaldēts 400G
    Labākai dzīvei

    Krūmmellenes Rimi ātri sasaldēts 400G

    2.75 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

  • Zemenes Rimi saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Zemenes Rimi saldētas 400g

    1.37 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 3,42 €/kg

  • Kefīrs Limbažu 2,5% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Limbažu 2,5% 1l

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 1,49 €/l

  • Vafeles Selga ar citronu garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar citronu garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Piens Alma lauku 3,6 - 4,2% 1l

    Piens Alma lauku 3,6 - 4,2% 1l

    1.24 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 1,24 €/l

  • Ķirši Rimi bez kauliņiem saldēti 400g
    Labākai dzīvei

    Ķirši Rimi bez kauliņiem saldēti 400g

    2.68 € par gab.
    Regulārā cena: 3,89 €

    Cena par vienību: 6,70 €/kg

  • Vates plāksnītes Almeda Super Soft 100gab.
    1
    19 €
    0,01 €/gab.

    Vates plāksnītes Almeda Super Soft 100gab.

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Cāļa stilbi Rimi bez locītavas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa stilbi Rimi bez locītavas 500g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,71 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Vīnogas gaiš. b/k Sugarone Rimi 1šķ 500g
    Labākai dzīvei

    Vīnogas gaiš. b/k Sugarone Rimi 1šķ 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Cūkas šķiņķis bez kaula kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķis bez kaula kg

    2.99 € par kg
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Saulespuķu eļļa Floriol 1l
    1
    89 €
    1,89 €/l

    Saulespuķu eļļa Floriol 1l

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 4,85 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Pelmeņi Pilsētas 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Pilsētas 1kg

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 2,69 €/kg

  • Avokado, gab
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Avokado, gab

    0.59 € par gab.
    Regulārā cena: 0,89 €

    Cena par vienību: 0,59 €/gab.

  • Siera nūjiņas Pik-nik 40% 280g

    Siera nūjiņas Pik-nik 40% 280g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 14,25 €/kg

  • Āboli Golden Delicious 80-90 mm 1.šķ. kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Golden Delicious 80-90 mm 1.šķ. kg

    1.69 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 500g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Sviesta pupiņas Rimi 400g
    1
    99 €
    4,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Sviesta pupiņas Rimi 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Majonēze Spilva Brokastu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva Brokastu 250g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,00 €/kg

  • Tualetes papīrs Zewa Everyday 12 ruļļi
    4
    79 €
    0,40 €/gab.

    Tualetes papīrs Zewa Everyday 12 ruļļi

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,71 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,49 €

  • Plombīra saldējums Tio ar vaniļas garšu 75g
    0
    59 €
    7,87 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plombīra saldējums Tio ar vaniļas garšu 75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Triju dārzeņu maisījums Rimi 400G
    1
    15 €
    2,87 €/kg
    Labākai dzīvei

    Triju dārzeņu maisījums Rimi 400G

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Pudiņš Fit! Proteīna vaniļas 150g
    3 un vairāk
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/kg

    Pudiņš Fit! Proteīna vaniļas 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Cāļu šķiņķi Rimi 500g

    Cāļu šķiņķi Rimi 500g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,30 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Ķirbji sviesta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ķirbji sviesta kg

    0.79 € par kg
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:4 kg 4kg

  • Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža 1,5l
    2 un vairāk
    -25%
    0
    59 €
    0,79 €
    0,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Piens Annele EKO 2,5% 900ml
    Ekoloģisks

    Piens Annele EKO 2,5% 900ml

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 1,43 €/l

  • Saldskābā pilngraudu maize Lielmaize 600g
    1
    19 €
    1,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābā pilngraudu maize Lielmaize 600g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/kg

  • Kartupeļi frī Rimi rievoti saldēti 1kg
    2
    39 €
    2,39 €/kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi frī Rimi rievoti saldēti 1kg

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Mango Rimi ātri sasaldēti 400g
    Labākai dzīvei

    Mango Rimi ātri sasaldēti 400g

    2.06 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 5,15 €/kg

Filtrs

Filtrs