Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Biezpiena sieriņš Baltais skudru pūznis 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais skudru pūznis 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,45 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Makaroni Dobele Nr.150 Cornetti Rigati 500g
    0
    69 €
    1,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Dobele Nr.150 Cornetti Rigati 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Cīsiņi Bērnu augstākā lab. dab. apv. kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cīsiņi Bērnu augstākā lab. dab. apv. kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Rīvēta siera maisījums Džiugas picai 200g

    Rīvēta siera maisījums Džiugas picai 200g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 12,45 €/kg

  • Siers Granarolo Burrata Pot 125g
    2 un vairāk
    -20%
    1
    99 €
    2,49 €
    15,92 €/kg

    Siers Granarolo Burrata Pot 125g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Graudainais biezpiens Baltais 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudainais biezpiens Baltais 500g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Pankūkas Rimi ar biezpienu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar biezpienu 4x90g, 360g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 5,53 €/kg

  • Greipfrūti sarkanie C/32-35, 1. šķ., kg
    Labākai dzīvei

    Greipfrūti sarkanie C/32-35, 1. šķ., kg

    0.99 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Salātu maisījums Fit & Easy ,,Gourmet“ 150g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Fit & Easy ,,Gourmet“ 150g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 8,60 €/kg

  • Čia maize Lielmaize 300g
    0
    99 €
    3,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čia maize Lielmaize 300g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,17 €/kg

  • Šok. saldējums ar šokolādes gab. Tio 75g
    0
    59 €
    7,87 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šok. saldējums ar šokolādes gab. Tio 75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Laša fileja Rimi auksti kūpināta 500g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja Rimi auksti kūpināta 500g

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 19,99 €

    Cena par vienību: 25,98 €/kg

  • Avokado Selection by Rimi lielie, gab
    Labākai dzīvei

    Avokado Selection by Rimi lielie, gab

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

  • Salami Vasaļu vārīta šķēlēs 105g

    Salami Vasaļu vārīta šķēlēs 105g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 16,10 €/kg

  • Minerālūdens Tērvete negāzēts 1,5l
    4 un vairāk
    -42%
    0
    49 €
    0,85 €
    0,33 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Tērvete negāzēts 1,5l

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 0,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēr. Pepsi Max bezkal., ar saldin. 1,5l
    Bez cukura Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēr. Pepsi Max bezkal., ar saldin. 1,5l

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Svaigais siers Mozzarella Mini 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Svaigais siers Mozzarella Mini 125g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 9,52 €/kg

  • Pankūkas Rimi ar liellopu gaļu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar liellopu gaļu 4x90g, 360g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 8,31 €/kg

  • Cāļa filejas rulete RM šķēlēs 100g

    Cāļa filejas rulete RM šķēlēs 100g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Manna Dobele 500g
    0
    89 €
    1,78 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Manna Dobele 500g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Štovēti kāposti paciņā 0,5kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti paciņā 0,5kg

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Tomātu pasta Spilva 265g
    1
    49 €
    5,62 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu pasta Spilva 265g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Jogurts Fantasia ar šokolādes bumbiņām 100g

    Jogurts Fantasia ar šokolādes bumbiņām 100g

    0.68 € par gab.
    Regulārā cena: 1,05 €

    Cena par vienību: 6,80 €/kg

  • Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 1,86 €/kg

  • Liellopu aknu pastēte stikla burc. 180g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Liellopu aknu pastēte stikla burc. 180g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 6,39 €/kg

  • Desa sviestmaižu pusžāvēta šķēlēs 135g
    2 un vairāk
    -28%
    1
    50 €
    2,09 €
    11,11 €/kg
    Nesatur pienu

    Desa sviestmaižu pusžāvēta šķēlēs 135g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 15,48 €/kg

  • Kausētais siers Dzintars ar baravikām 200g
    2 un vairāk
    -28%
    1
    69 €
    2,35 €
    8,45 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Dzintars ar baravikām 200g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

  • Cāļa krūtiņas fileja Rimi bez antibiot. 500g
    3
    49 €
    6,98 €/kg
    Jaunums

    Cāļa krūtiņas fileja Rimi bez antibiot. 500g

    4.15 € par gab.

    Cena par vienību: 8,30 €/kg

  • Makaroni Rimi Spirali 500g
    2 un vairāk
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Rimi Spirali 500g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/kg

  • Cīsiņi tītara gaļas vārīti 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi tītara gaļas vārīti 300g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Maizītes kanēļa Latvijas maiznieks 320g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    4
    99 €
    9,98 €
    7,81 €/kg

    Maizītes kanēļa Latvijas maiznieks 320g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,59 €/kg

  • Melone Vidusāzijas, kg
    Labākai dzīvei

    Melone Vidusāzijas, kg

    0.69 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 0,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:4 kg 4kg

  • Paprika Rimi mini 200g
    Labākai dzīvei

    Paprika Rimi mini 200g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Biezpiens Baltais Exporta 9%, laiviņa 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiens Baltais Exporta 9%, laiviņa 250g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs karsti kūp. 100g
    2 un vairāk
    -34%
    1
    19 €
    1,79 €
    11,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs karsti kūp. 100g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,90 €/kg

  • Pudiņš Fit! proteīna kakao 150g
    3 un vairāk
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/kg

    Pudiņš Fit! proteīna kakao 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Saldējums Karlsons ābolu-upeņu 100ml/75g
    0
    69 €
    9,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Karlsons ābolu-upeņu 100ml/75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Pudiņš Fit! proteīna ar sāļo karameli 150g
    3 un vairāk
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/kg

    Pudiņš Fit! proteīna ar sāļo karameli 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Tītara šķiņķis Rimi atkaulots bez ādas fas.kg
    Labākai dzīvei

    Tītara šķiņķis Rimi atkaulots bez ādas fas.kg

    7.39 € par kg
    Regulārā cena: 9,25 €

    Cena par vienību: 7,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Makaroni Dobele Nr.7 Spaghetti 500g
    0
    69 €
    1,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Dobele Nr.7 Spaghetti 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

Filtrs

Filtrs