Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tostermaize Fazer kefīra vērtīgā 450g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Fazer kefīra vērtīgā 450g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 3,09 €/kg

  • Kausētais siers Dzintars ar šķiņķi 200g
    2 un vairāk
    -28%
    1
    69 €
    2,35 €
    8,45 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Dzintars ar šķiņķi 200g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

  • Sula Cido apelsīnu 1l
    1
    95 €
    1,95 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido apelsīnu 1l

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,95 €

  • Tuncis Kaija eļļā 160g/104g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tuncis Kaija eļļā 160g/104g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 30,67 €/kg

  • Rūgušpiens Jaunpils 4% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rūgušpiens Jaunpils 4% 400g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 2,22 €/kg

  • Kvinoja Rimi baltā 400g
    2
    88 €
    7,20 €/kg
    Labākai dzīvei

    Kvinoja Rimi baltā 400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Barība kaķiem One Sterilcat ar lasi 4x85

    Barība kaķiem One Sterilcat ar lasi 4x85

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 7,62 €/kg

  • Kakao vafeles Roshen Wafers Cocoa 216g
    1
    49 €
    6,90 €/kg

    Kakao vafeles Roshen Wafers Cocoa 216g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Batoniņš Kinder Country šokolādes 24g
    0
    49 €
    20,42 €/kg

    Batoniņš Kinder Country šokolādes 24g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Jogurta dzēriens Actimel multiaugļu 8x100g

    Jogurta dzēriens Actimel multiaugļu 8x100g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

  • Maiziņš pilngraudu 240g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maiziņš pilngraudu 240g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,43 €

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -23%
    0
    49 €
    0,64 €
    0,33 €/l

    Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 1,5l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 0,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Jogurts Emma banānu 110g
    2 un vairāk
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/kg
    Nesatur laktozi

    Jogurts Emma banānu 110g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,09 €/kg

  • Šķidrās ziepes Dove fresh 500ml
    2
    55 €
    5,10 €/l

    Šķidrās ziepes Dove fresh 500ml

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,38 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Desa De Lukss bērniem 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa De Lukss bērniem 400g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,19 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Jog. Fantasia krēm.ar zemenēm 118g

    Jog. Fantasia krēm.ar zemenēm 118g

    0.68 € par gab.
    Regulārā cena: 1,05 €

    Cena par vienību: 5,57 €/kg

  • Garšviela Santa Maria paprika maltā 22g
    0
    67 €
    30,45 €/kg

    Garšviela Santa Maria paprika maltā 22g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 43,18 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,67 €

  • Skābenes Spilva 530g
    2
    29 €
    4,32 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābenes Spilva 530g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 5,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,05 €

  • Proteīna batoniņš Fit zemeņu, ar saldin. 46g
    2 un vairāk
    -20%
    0
    55 €
    0,69 €
    11,96 €/kg

    Proteīna batoniņš Fit zemeņu, ar saldin. 46g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,49 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Kaķu barība Sheba cuisine gaļas 4paka

    Kaķu barība Sheba cuisine gaļas 4paka

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,65 €

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Pica Kebab krāsnī cepta Rimi 380gr
    3
    39 €
    8,92 €/kg

    Pica Kebab krāsnī cepta Rimi 380gr

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Svaigais siers Smiltene tomātu bazilika 200g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Svaigais siers Smiltene tomātu bazilika 200g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Kausētais siers Tere ar maurlokiem 200g
    2 un vairāk
    -50%
    1
    09 €
    2,19 €
    5,45 €/kg

    Kausētais siers Tere ar maurlokiem 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Dzēr. Mangaļi Vitafruit citrusu gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Mangaļi Vitafruit citrusu gāzēts 1,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,73 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

    Regulārā cena: 1,69 €

  • Saldā krējuma krēms Kārums vaniļas 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā krējuma krēms Kārums vaniļas 150g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 6,33 €/kg

  • Mandeļu dzēriens Alpro Barista 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Mandeļu dzēriens Alpro Barista 1l

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Biezpiena sieriņš Emma ar kondensēt.pienu 40g
    4 un vairāk
    -49%
    0
    25 €
    0,49 €
    6,25 €/kg

    Biezpiena sieriņš Emma ar kondensēt.pienu 40g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Sula ābolu bumbieru 100% 3l
    3
    69 €
    1,23 €/l

    Sula ābolu bumbieru 100% 3l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Mango un avenes Rimi saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Mango un avenes Rimi saldētas 400g

    2.77 € par gab.
    Regulārā cena: 4,39 €

    Cena par vienību: 6,92 €/kg

  • Maltā kafija Illy vidēji grauzdēta 250g
    8
    49 €
    33,96 €/kg

    Maltā kafija Illy vidēji grauzdēta 250g

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 55,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

  • Tomātu mērce Spilva saldā 510g
    1
    79 €
    3,51 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva saldā 510g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,45 €

  • Kāpostu salāti ar papriku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kāpostu salāti ar papriku 400g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Konservi kaķ. Gourmet Succ.del. ar zivīm 85g

    Konservi kaķ. Gourmet Succ.del. ar zivīm 85g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Čipsi Ādažu ar tomātu garšu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar tomātu garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Virtulis Donut Cookie ar pildījumu atk. 70g

    Virtulis Donut Cookie ar pildījumu atk. 70g

    0.49 € par gab.
    Regulārā cena: 0,59 €

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Dabīgs minerālūdens Akvile viegli gāzēts 1,5l

    Dabīgs minerālūdens Akvile viegli gāzēts 1,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,49 €

    Regulārā cena: 0,69 €

  • Pica Quattro Formaggi Rimi 570G
    4
    59 €
    8,05 €/kg

    Pica Quattro Formaggi Rimi 570G

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Želejkonfektes Fini 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg
    Nesatur pienu

    Želejkonfektes Fini 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Nageti cāļa fil.Bērnu dubultpaka 2x310g
    3
    89 €
    6,27 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nageti cāļa fil.Bērnu dubultpaka 2x310g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,85 €/kg

Filtrs

Filtrs