Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dzēriens Zoo Minions aveņu 0.2l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    39 €
    0,59 €
    1,95 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Zoo Minions aveņu 0.2l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,95 €/l

  • Virtulis Donut Cookie ar pildījumu atk. 70g

    Virtulis Donut Cookie ar pildījumu atk. 70g

    0.49 € par gab.
    Regulārā cena: 0,59 €

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Cepumi Selga Dubultie lazdu r. pild. 205g
    1
    79 €
    8,73 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga Dubultie lazdu r. pild. 205g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Kāpostu salāti ar papriku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kāpostu salāti ar papriku 400g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Dabīgs minerālūdens Akvile viegli gāzēts 1,5l

    Dabīgs minerālūdens Akvile viegli gāzēts 1,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,49 €

    Regulārā cena: 0,69 €

  • Želejkonfektes Fini 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg
    Nesatur pienu

    Želejkonfektes Fini 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Halloumi siers Rimi Planet 200g

    Halloumi siers Rimi Planet 200g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Šķīstošā kafija Rimi bez kofeīna 100g
    3
    69 €
    36,90 €/kg

    Šķīstošā kafija Rimi bez kofeīna 100g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 62,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Nektārs Cido vīnogu 1l
    1
    55 €
    1,55 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido vīnogu 1l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Batoniņš ābol.banān.auzas  Hipp BIO 23g
    Ekoloģisks

    Batoniņš ābol.banān.auzas Hipp BIO 23g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 47,39 €/kg

  • Sezama baltmaize Latvijas Zeltene 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sezama baltmaize Latvijas Zeltene 400g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 2,22 €/kg

  • Mango Rimi ātri sasaldēts 1kg
    4
    99 €
    4,99 €/kg
    Labākai dzīvei

    Mango Rimi ātri sasaldēts 1kg

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Šokolāde ar ar rozīn. un lazdu riekst. 180g
    3
    59 €
    19,94 €/kg

    Šokolāde ar ar rozīn. un lazdu riekst. 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Kausētais siers Tere ar grilētu vistu 200g
    2 un vairāk
    -50%
    1
    09 €
    2,19 €
    5,45 €/kg

    Kausētais siers Tere ar grilētu vistu 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Majonēze Spilva baraviku 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva baraviku 250g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 5,16 €/kg

  • Tuncis Rio Mare olīveļļā 3+1 320g/208g
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio Mare olīveļļā 3+1 320g/208g

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 10,29 €

    Cena par vienību: 33,61 €/kg

  • Olu nūdeles Santa Maria 250g
    1
    79 €
    7,16 €/kg

    Olu nūdeles Santa Maria 250g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava klasiskais 90g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    11,67 €/kg

    Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava klasiskais 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Cepumi Piparkūkas 450g
    3
    59 €
    7,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Piparkūkas 450g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Vafele Knoppers ar riekstu krēmu 25g
    2 un vairāk
    -16%
    0
    59 €
    0,70 €
    23,60 €/kg

    Vafele Knoppers ar riekstu krēmu 25g

    0.70 € par gab.

    Cena par vienību: 28,00 €/kg

  • Bekons Nākotne kūpināts 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekons Nākotne kūpināts 300g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

  • Rīvēta siera maisījums Džiugas salātiem 200g
    Nesatur laktozi

    Rīvēta siera maisījums Džiugas salātiem 200g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 12,45 €/kg

  • Valrieksti Rimi 700g
    5
    65 €
    8,07 €/kg

    Valrieksti Rimi 700g

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,79 €

  • Saldais biezpiens Baltais vaniļas 180g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Saldais biezpiens Baltais vaniļas 180g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 6,06 €/kg

  • Auzu pārslas Herkuless smalcinātas 500g
    0
    99 €
    1,98 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless smalcinātas 500g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Kaķu kārums Dreamies ar cāļu gaļu 60g

    Kaķu kārums Dreamies ar cāļu gaļu 60g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Mērce Spilva burgeru 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva burgeru 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Surimi nūjiņas Rimi 150g

    Surimi nūjiņas Rimi 150g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Proteīna bat. Rimi Peanuts & Chocolate 35g
    3 un vairāk
    -34%
    0
    79 €
    1,19 €
    22,57 €/kg

    Proteīna bat. Rimi Peanuts & Chocolate 35g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

  • Maltā kafija Lavazza oro 250g
    6
    15 €
    24,60 €/kg

    Maltā kafija Lavazza oro 250g

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 46,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 11,59 €

  • Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža Sport 0,765l
    2 un vairāk
    -37%
    0
    79 €
    1,25 €
    1,03 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža Sport 0,765l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Saldējums Tio Vēsma 120ml/75g
    0
    69 €
    9,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio Vēsma 120ml/75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Karbonāde Nākotne karsti kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Nākotne karsti kūpināta kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,29 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Maiziņš dārzeņu 240g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maiziņš dārzeņu 240g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,62 €

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Tosterm. Latvijas Graudu Maize sēk. 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tosterm. Latvijas Graudu Maize sēk. 450g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,71 €

    Cena par vienību: 2,64 €/kg

  • Kefīrs Baltais aveņu 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Baltais aveņu 700g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

  • Pelmeņi Mājas ar kūpinātu gaļu 1kg
    3
    49 €
    3,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Mājas ar kūpinātu gaļu 1kg

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Cūkgaļas karbonāde RM škēlēs 100g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    14,90 €/kg

    Cūkgaļas karbonāde RM škēlēs 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Cīsiņi Forevers bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Forevers bez apvalka 450g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Krēmsiers Philadelphia XL 300g
    3
    99 €
    13,30 €/kg

    Krēmsiers Philadelphia XL 300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

Filtrs

Filtrs