Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kaķu barība Friskies liell.,vistas,dārz. 800g

    Kaķu barība Friskies liell.,vistas,dārz. 800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Zeķes pc metz 20den, visone
    -40%
    1
    41 €
    1,41 €/gab.

    Zeķes pc metz 20den, visone

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,35 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Zeķes PC Metz 20den, nero
    -40%
    1
    41 €
    1,41 €/gab.

    Zeķes PC Metz 20den, nero

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,35 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Biezenis Hipp kivi ban. bumb. no 6m BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp kivi ban. bumb. no 6m BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Biezenis Hipp ābolu bumbieru banānu BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp ābolu bumbieru banānu BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Vista ar dārzeņ.nūdel. Hipp BIO 220g
    Ekoloģisks

    Vista ar dārzeņ.nūdel. Hipp BIO 220g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

  • Gāz. dzēriens Tērvete ar mango garšu 0,5l
    2 un vairāk
    -24%
    0
    59 €
    0,78 €
    1,18 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēriens Tērvete ar mango garšu 0,5l

    0.78 € par gab.

    Cena par vienību: 1,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Fuze Tea Lemon Lemongrass 1,5l

    Ledus tēja Fuze Tea Lemon Lemongrass 1,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 2,25 €

  • S zeķubikses Pc belfort 40 nero xl 40d
    -40%
    3
    17 €
    3,17 €/gab.

    S zeķubikses Pc belfort 40 nero xl 40d

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • S zeķubikses Pc belfort 40 nero 3 40d
    -40%
    3
    17 €
    3,17 €/gab.

    S zeķubikses Pc belfort 40 nero 3 40d

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • S zeķubikses Pc belfort 40 visone 3 40d
    -40%
    3
    17 €
    3,17 €/gab.

    S zeķubikses Pc belfort 40 visone 3 40d

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • S zeķub.Immagine marlen 40d nero 4
    -40%
    2
    45 €
    2,45 €/gab.

    S zeķub.Immagine marlen 40d nero 4

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • Dušas želeja Palmolive Almond 750ml
    5
    29 €
    7,05 €/l

    Dušas želeja Palmolive Almond 750ml

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,49 €

  • S zeķub.Immagine body plus 40d nero 4
    -40%
    4
    01 €
    4,01 €/gab.

    S zeķub.Immagine body plus 40d nero 4

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Dezodorants Fa Island Vibes Fiji rullv. 50ml
    3
    09 €
    61,80 €/l

    Dezodorants Fa Island Vibes Fiji rullv. 50ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 93,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Dušas želeja Fa Island Vibes Fiji Dream 400ml
    3
    29 €
    8,22 €/l

    Dušas želeja Fa Island Vibes Fiji Dream 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Timiāns Santa Maria 10g
    0
    89 €
    89,00 €/kg

    Timiāns Santa Maria 10g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 105,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Garšviela Santa Maria picai 5g
    0
    79 €
    158,00 €/kg

    Garšviela Santa Maria picai 5g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 210,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Mērce Spilva Cēzara 375g
    2
    65 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Cēzara 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Maize Zeltene sēklu 800g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Zeltene sēklu 800g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,93 €

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Tīr.līdz. grīdām Tri-bio mājdz.dr. 890ml
    2
    99 €
    3,56 €/l

    Tīr.līdz. grīdām Tri-bio mājdz.dr. 890ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Cepumi Domino Original 175g
    1
    69 €
    9,66 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Cepumi Domino Original 175g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Servel. Gaļas Nams Ādaži Lielvārdes 700g
    3
    19 €
    4,56 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Servel. Gaļas Nams Ādaži Lielvārdes 700g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,41 €/kg

  • Vistas stilbiņi Forevers karsti kūpināti kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas stilbiņi Forevers karsti kūpināti kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 8,69 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Saldējums Oga jogurta zemeņu 80ml/54g
    0
    69 €
    12,78 €/kg

    Saldējums Oga jogurta zemeņu 80ml/54g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Saldējums Valsoia tiramisu garša 510ml/300g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Saldējums Valsoia tiramisu garša 510ml/300g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

    Regulārā cena: 4,99 €

  • Lūpu balzams Nivea Cherry Shine 4,8g
    2
    79 €
    558,00 €/l

    Lūpu balzams Nivea Cherry Shine 4,8g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 778,00 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,89 €

  • Kons. suņiem Grancarno Adult jēra gaļu 800g

    Kons. suņiem Grancarno Adult jēra gaļu 800g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Gard. suņiem Pedigree denta stix 7gab.

    Gard. suņiem Pedigree denta stix 7gab.

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,95 €

    Cena par vienību: 14,39 €/kg

  • Zobu birste PARODONTAX GENTLE Extra Soft
    3
    99 €
    3,99 €/gab.

    Zobu birste PARODONTAX GENTLE Extra Soft

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,39 €

  • S zeķub.Immagine forming 40d nero 2
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/gab.

    S zeķub.Immagine forming 40d nero 2

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • S zeķub.Immagine forming 40d nero 3
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/gab.

    S zeķub.Immagine forming 40d nero 3

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Siev zeķubikses Pc nice nero 2 20d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc nice nero 2 20d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Siev zeķubikses Pc nice nero 3 20d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc nice nero 3 20d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Siev zeķubikses Pc nice visone 4 20d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc nice visone 4 20d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Siev zeķubikses Pc nice visone xl 20d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc nice visone xl 20d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Zobu birste Colgate elektriskā Harry Potter
    7
    19 €
    7,19 €/gab.

    Zobu birste Colgate elektriskā Harry Potter

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Suņu bar.Animonda VF Adult mājp., teļa g.150g

    Suņu bar.Animonda VF Adult mājp., teļa g.150g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 9,27 €/kg

  • Pusg.z. Pc evry 20den, nero
    -40%
    1
    67 €
    1,67 €/gab.

    Pusg.z. Pc evry 20den, nero

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Dezodorants Fa Pink Paradise rullveida 50ml
    3
    09 €
    61,80 €/l

    Dezodorants Fa Pink Paradise rullveida 50ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 93,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

Filtrs

Filtrs